www.sudzibas.lv smarzo.lv Par preces nepiegādāšanu un naudas neatmaksāšanu

smarzo.lv - Par preces nepiegādāšanu un naudas neatmaksāšanu

Janvāra sākumā mājas lapā Smarzo. lv pasūtīju smaržas. Man atsūtīja rēķinu, ko es samaksāju. Vispirms e-pasta sarakstē mani informēja, ka smaržu piegāde aizkavēsies, jo pasūtītā prece nav pieejama noliktavā. Tad piegādes termiņš vēl tika pagarināts līdz februāra vidum. Pēc tam, kad vairākkārt lūdzu mani informēt par preces piegādi vai iespējām atmaksāt naudu, nesaņēmu nekādu atbildi.
Nedrīkst uzticēties šim uzņēmumam, jo notiek maldināšana un, visticamāk, naudas izkrāpšana no klientiem.
Pats interesantākais, ka firmas darbība ir aktīva un nav izsludināta maksātnespēja. Tā kā jābut ļoti uzmanīgiem.

R Ramona Reķe 02.03.2013

Esmu iekritusi ari es, situacija pilnigi tada pati, ari solijumi no firmas puses, bet preces nav, ari pedejas atbildes nav.