www.sudzibas.lv smarzo.lv Prece vispār netiek nepiegādāta

smarzo.lv - Prece vispār netiek nepiegādāta

Citēju no smarzo.lv mājas lapas :
" Pēc pašu pieredzes Mēs zinām, kā lielisks serviss, ļoti pievilcīgās cenas un ātra preču piegāde ir svarīgākie priekšnosacījumi laimīgiem un apmierinātiem klientiem."

Servisu 10 baļļu sistēmā vērtēju ar nulli, arī cenas ir redzētas zemākas un ātra preču piegāde... Par to vispār neko nekomentēšu, jo prece vispār netiek nepiegādāta !!! :)
Pirms mēneša!!! veicu pasūtījumu no šī internetveikala un savu sūtījumu neesmu saņēmusi vēl šobaltdien, kaut gan mājas lapā ir norādīts, ka prece tiek piegādāta 3-5 darba dienu laikā! Pēc vairākiem zvaniem un e-pastiem uz vienu tomēr saņēmu atbildi, ka pašlaik sūtījumi netiks piegādāti, jo viņa esot slimnīcā ārpus LV, uz ko es atbildēju, ka vēlos atgūt savu naudu, jo tik ilgi nevaru gaidīt. Protams nesagaidīju ne atbildi, ne naudu, ne smaržas, bet savu kantori turpina reklamēt dažādās mājas lapās, tam redz laika atrodas. Rodas jautājums, kas tas par uzņēmumu, kur dēl viena cilvēka apstājas visa darbība?
Neiesaku nevienam neko pasūtīt šajā mājas lapā!

A Agita Urkauska 21.12.2012

Diemžēl pārāk vēlu izlasīju jūsu rakstīto!Pasūtīju un arī neko nesaņēmu.Un nu jau skaidrs, ka vairs nav ko gaidīt:-(

P Pepija 21.12.2012

Ar manīm ir sanācis tieši tas pats! Neizlasīju un pat nemeklēju nekādas atsauksmes par šo internetveikalu-pasūtīju smaržas(27.10), samaksāju un joprojām neko neesmu saņēmusi-ne naudu, ne preci!

A Agita Urkauska 21.12.2012

Nesaprotu, kas tagad jādara.Kur jāziņo, lai vismaz citi cilvēki netiktu līdzīgā veidā apkrāpti.Dīvaini, kāpēc tā mājaslapa vēl joprojām turpina eksistēt un pieņem pasūtījumus.Cik saprotu, tad problēmas ir bijušas jau oktobrī.Nu jauks Ziemassvētku pārsteigums:-(((

P Pepija 22.12.2012

Sazinājos ar patērētāju tiesību aizsardzības iestādi-jāraksta ierakstīta vēstule šai firmai(uz juridisko adresi) ar prasību atmaksāt naudu noteiktā laika periodā, saglabājot gan vēstules kopiju, gan pasta čeku.Ja darbības nekādas nenotiek, tad ir jāgriežas patērētāju tiesību aizsardzības iestādē jau ar konkrēto lietu.Neapšaubāmi, es arī tā darīšu. Ak, būs mācība uz visu atlikušo mūžu!!!

A Agita Urkauska 22.12.2012

Paldies par informāciju!!!Vakar uzrakstīju uz e-pastu, lai nekavējoties atgriež manu iemaksāto naudu, ja negrib nepatikšanas.atbildēja tūlīt, paprasīja rēķina numuru un viss-klusums.

P Pepija 23.12.2012

Pēc manas uzrakstītās vēstules atbildi saņēmu ar solījumu naudu atmaksāt tūlīt pēc svētkiem, jo prece esot saņemta 18.decembrī, grāmatvede neesot paspējusi sarēķināt, un klienti tās saņemšot tikai pēc svētkiem, bet manas smaržas tur neesot bijis, tāpēc naudu atmaksāšot pēc svētkiem.
Solījumi makā nekrīt, un tā kā solījumi no šīs " kaktu bodītes", kurā pati iekritu, ir bijuši jau vairāki, tad nu īstas cerības nav, ka saņemšu naudu atpakaļ.Bet nu, cerība-muļķa mierinājums un cerība mirst pēdējā!

A Agita Urkauska 23.12.2012

Pasūtījums bija domāts svētku dāvanām, tā kā neko nesaņēmu, biju spiesta nopirkt veikalā.Tagad man vairs nevajag, lai pārskaita naudu, tas aizņem tikai 2minūtes.Neticu visiem tiem aizbildinājumiem.Esmu jau samierinājusies, ka par savu muļķību jāmaksā:-(

P Pepija 23.12.2012

Es gan nesamierināšos, ja naudu nepārskaitīs atpakaļ, tad sāks "griezties mehānisms". kaut vai pēc tam būs jāgaida ilgu laiku uz kautkādu lietas iznākumu. Iedomājieties, kādā starā un mierā būs smaržo.lv., ja visi samierināsies ar savu muļķību un neko nedarīs? Lētticīgo cilvēciņu pasaule, tā visticamāk viņi domā.Par visu dzīvē ir jāmaksā...arī par savu muļķību, bet šoreiz gan nē...!!!

donna b 23.12.2012

Kas jums PAŠĀM traucē pasūtīt iem. www.strawberrynet.com smaržas un citu kosmētiku un dabūt labu preci ar atlaidi? Es tur jau kādus 7 gadus ieperkos un nevienu reizi nebiju vīlusies. Un viņi arī PVN, kas jāmaksa mūsu valstīj, pēc tam atmaksa Jums. Vēl ir pāris citu i-net veikalu ārzemēs, kur var droši pirkt šadu produkciju. Tikai protams anglu valoda jāsaprot minimāli.

A Agita Urkauska 23.12.2012

Nu es vēl pagaidīšu līdz Jaunajam gadam un tad sūtīšu vēstuli, protams!!!Kas to varēja iedomāties, ka tā notiks, reklamējās tak visur arī draugos, un mājaslapa arī nekādas aizdomas neradīja, Nu es vispār pirmo reizi pasūtīju no internetveikala.Ž/el, ka tāda vilšanās.Priecīgus Jums svētkus!!!

M mstasty 24.12.2012

Arī es jau meklēju informāciju par PTAC. Obligāti iesniegšu sūdzību un iesaku arī jums to izdarīt! Nevajag samierināties, iedomājaties, cik vēl meitenes uzķersies, a šie tik iedzīvojas uz mūsu rēķina.. :)
Vēl pirms pāris dienām dr.lv izlikuši reklāmu ar savām smaržām, negribas pat iedomāties, cik meitenes vēl tiks apkrāptas!

p.s. donna b - arī es parasti sūtīju no ārzemēm, vnk šeit bija tāds foršs komplektiņš, kuru uz doto brīdi piedāvāja tikai šī mājas lapa, un vēl ātra piegāde... uzķēros:)

P Pepija 24.12.2012

Es arī uzķēros uz ātro un bezmaksas piegādi! Tā kā menedžments ir labi atstrādāts. lai pievilinātu muļķa cilvēciņus, es tajā pašā skaitā!

A Agita Urkauska 28.12.2012

Nauda tika šodien atgriezta, pat necerēju, ka atdos!Bet nu svētki vienalga bija izbojāti, jo cerēju smaržas uzdāvināt Ziemassvētkos.

P Pepija 28.12.2012

Arī man šodien atsūtīja maksājuma uzdevumu par naudas atgriešanu. Arī es vairs necerēju un biju nolēmusi tā šo lietu neatstāt. Turpmākajam-tā būs laba mācība man pašai-kur un kam, ko pasūtīt!

A Agita Urkauska 29.12.2012

Turpmāk tikai ārzemju internetveikalos, pirms tam izlasot atsauksmes!!!Lai nav tik rūgta vilšanās:-(

P Pepija 29.12.2012

Pilnīgi piekrītu! Jauku un bez tādiem nepatīkamiem pārsteigumiem jauno 2013.gadu!

A Agita Urkauska 29.12.2012

Jums tāpat laimīgu Jauno gadiņu!!!:-)

S SISE 28.01.2013

man arī ir ļoti negatīva pieredze ar smarzo.lv. Draugu uzdāvināja dāvanu karti preču iegādei smarzo.lv, preci pasūtīju pirms jaunā gada, bet līdz šim neesmu saņēmusi. Uz zvaniem neatbild, uz e-pastiem -tāpat. vienīgā atbilde, kas atnāca, vai esmu samaksājusi un kad...
No draugiem zinu, ka prece esot labā kvalitātē, bet serviss gan viņiem vairāk nekā pieklibo...Ļoti žēl, ka pašai nācās par to pārliecināties...