www.sudzibas.lv smarzo.lv Nesaņemta prece! Krāpšana!

smarzo.lv - Nesaņemta prece! Krāpšana!

Es esmu ļoti vīlusies. Pasūtīju smaržas pa 28ls, likās viss ticami, draugiem.lv arī lapa bija un darbība vislaik notikās utt. Un jā, tomēr nekā!!! Nekādas ziņas.. uz e-pastiem neatbild, skype izrādās,ka tas cilvēks vairs nestrādā un nevar dabūt rokās! Kā rīkoties??? Skatos daudzas apkrāptas. Tā tomēr ir nauda, kaut kā gribas cīnīties, jo ne jau krāpniekiem mēs te taisamies dāvināt naudu !

K kika75 28.02.2013

Jā, šī acīmredzot labi atstrādāta krapniecības metode... Es arī uzskatu, kaut kas ir jādara šai sakarā. Vai Jūs maksājumu veicāt caur paypal vai veicāt bankas pārskaitījumu? Paypal sistēma pieļauj maksājuma atsaukšanu. Arī bankai var rakstīt vēstuli ar lūgumu atsaukt maksājumu, bet par to banka ņem pakalpojuma maksu un negarantē atgriezt naudu. Uzskatu, ka kaut kādā veidā ir jadara gals šim smarzo.lv krāpniecības veidam.

U unaikstiite 16.12.2014

UN KO JUS LOSENES DOMAAJAAT? KA DRAUGIEM.LV TGD IR KAUT KAADS 100% GARANTIJAS SAITS??? DA PEDEJAIS SUUDS DRAUGIEM.LV IR. vot.