www.sudzibas.lv Skūteru Centrs preces/servisa kvalitāte

Skūteru Centrs - preces/servisa kvalitāte

Neiesaku nevienam apmeklēt Skūteru Centru Ganību Dambī, kā arī pēc citām sūdzībām pieņemu, ka tādi paši krāpnieki strādā arī pārējās šī "uzņēmuma filiālēs".
Pirmkārt, mājaslapā norādītās cenas varat neņemt vērā. Ierodoties "salonā" cenas ir pilnīgi citas (ja pat ne uz vietas izdomātas). Arī pati mājaslapa ir nekārtīga, neprofesionāla un lēta.
Otrkārt, iegādātajam divritenim, jau tajā pašā dienā tiek konstatēti vairāki defekti gan ražošanas, gan neprofesionālas montāžas radītas.
Treškārt, pirmā garantijas apkope, kas tiek veikta pēc 7 dienām un par maksu (citos salonos tāda ir pēc 1 mēneša un bezmaksas), lai gan nevar gluži teikt veikta, jo ritenim nekas netika apkopts, kur nu vēl salaboti trūkumi.
Ceturtkārt, uzreiz pēc apkopes ritenim parādījās jau nopietnākas problēmas, kurām nepieciešams garantijas remonts, bet garantijas remonts tiek atteikts. Tā kā garantijas remontu tur saņemt nevar. Tirgotājam allaž būs atrunas. Un katrā reizē tiek pieprasīta nauda par apkopi, kas ir veicama ik pēc pusgada. Tādu garantijas remontu (nejaukt ar apkopi), šajā uzņēmumā saņemt nevar, jo vienkārši tiekat čakarēts, to pierāda arī citas sūdzības.
Novēlu neuzķerties uz šiem krāpniekiem un iegādāties savu divriteni vai citas preces kārtīgos salonos, kur klients tiek cienīts un netiek krāpts.

D Dārta 05.07.2011

Pilnībā piekrītu sūdzības autoram.
Nevienam neiesaku šo vietu.

A Ance 06.07.2011

Tikai negatīvas atsauksmes par šo kantori dzirdētas...

R Rudīte 21.09.2011

Esmu tiiiik apmierināta ar so veikalu, tieši Ganību Dambī. Kolosāla attieksme. Riteņiem super kvalitāte. Dārgi, bet labi. Nopirku mazulim riteni, tagad jau skatos lielāku, lai veco māsai atdotu. Ritenis braukts vairāk par gadu. Protams, skatījos, lai bērns netriec riteni kā idiots, bet saprot, kā pareizi jābrauc (kā pati brauktu un vāktu savas mantas). Vienīgā problēma, ka mazulis ar adatu pārdūra riepu un kameru, ko aizvedu uz šo pašu veikalu un man uz vietas momentāli nomainīja bez maksas. Noteikti pirkšu aŗī nākamo mūsu riteni šijā veikalā. Paldies viņiem par jauko attieksmi!

N namdars 16.04.2012

Piekrītu rakstītajam!!! Negatīva attieksme no personāla pēc preces iegādes. Esi nopircis un tālāk kā gribi-pofig par remontiem un visu pārējo, neko nepaskaidros un nedarīs.