www.sudzibas.lv Skūteru Centrs kā taisīt biznesu

Skūteru Centrs - kā taisīt biznesu

Pērkot rolleri, kurš maksā 1050 Ls man teica, jā iet uz 70km/h. Tad man teica, ka jāielej eļļa. Eļļa maksājot 10 LS, pēc kāda laika es statoilā sapratu, ka esmu piekāsts arī par to, jo divataktu motora eļļa maksā ~4, 50 Ls. Tad kad ir nobraukti sasodītie 500 km, kas skaitās iebraukšana, es vedu rolleri uz kārtējo garantijas apkopi (kura katra maksā 35LS un kopā tādām ir jābūt ~10, tātad pie rollera cenas var piemest vēl 350 LS), es saku, ka varētu noņemt ierobežotāju. Man uz to atbild, ka tas man maksās vēl 70 LS. tad es arī tos kretīnu redzēju pēdējo reizi. Ja man ir jāsamaksā 1400 par rolleri, kurš iet uz 70km/h, vai man tiešām ir jāmaksā par to vēlreiz, lai viņš TIEŠĀM IETU UZ 70????? Attieksme viņiem tur arī ir zem katras kritikas, nekad nevienam neieteikšu šo iestādi!!! Neejiet!

J Johan 08.10.2008

Nu apmaans ir par to garantiju tas tochna kapaec jamaksaa par garantiju? Es ari tur pirku rolleri. Es esmu nobraucis ar sho 160 km un sakau domaat vai man iet uz pārbaudēm? ko ta ie darīs p[adzers alu un kaut ko paskrūvēs un 35 ls!!!

A A.Lazovska 24.10.2008

Par "Skuuteru Centru" man ir ko teikt...ļoti daudz negatiiva!!!
2007.gada apriilii iegadaajos bagiju, kura veertiiba bija 1500LVL, nokaartojaam liizigu, paardeveeji normaali, nevareetu teikt, ka ljoti atsauciigi, bet zheeloties arii nevareeju.
Saakot braukaat, kaut kas atskruuveejaas motora telpaa, radot ljoti nepatiikamu skanju. Aizvedaam pie vinjiemm sataisiija. Peec 2 dienaam izteceeja akumulators, aizvedaam samainiija.
Taa braukaajot, saaka puust garaam izpuuteejs, bet par cik katru reizi, lai vestu vinjiem sho bagiju, bija jaanomaa piekabe, viirs pats sataisiija sho izpuuteeju.
Bija pagaajushi kaadi 3 meeneshi, kad izjuka reduktors. (Piebildiisu, ka ar bagiju, tika braukaats labi ja nedeeljas nogalees, un taa attieciigaa nobraukuma, peec kura bija jaaiet paarbaude - nebija). Tagad atziishu savu vainu, nesteidzos uzreiz pie vinjiem, lai noskaidrotu, ko, kas, kapeec. Bagijs bija iestumts garaazhaa, jo braucams, tas nebija. Taa nu aiznjemtiibas peec arii neaizbraucaam uz "Skuteru centru". To izdariijaam tikai peec jaunaa gada. Un liidz ar to garantijas laiks bija pagaajis, nejau nobraukuma deelj, bet gan laika. Kaut gan, man liekas, ka arii ar visu garantiju muus pasuutiitu.
Aizbraucaam un tur, tas pats paardeveejs Andris, mums plashi un gari staastiija, ka viss kaartiibaa, lai njemot nost un vedot to reduktoru shurp, samainiisim, atradiisim utt.
Atkal jaaatziist sava kljuuda, taa nevajadzeeja dariit!!! Bet nu cerams, ka vismaz kaads maaciisies no muusu kljuudaam. Peec laika, aizvedaam vinjam to reduktoru, kaa jau vinjsh bija saciijis, bez pasha bagija, jo citaadi atkal jaanomaa piekabe.
Un mees tikaam ljoti veiksmiigi pasuutiiti 10 maajas talaak.
Taadas detaljas mums nav! Kad buus nezinam! Vai buus, arii nezinam! Tajaa ruupniicaa, laika, visi ir aizdzeerushies, kontakti pazudushi! Uz jautaajumu, "Ko mums dariit?" Atbilde, bija jauka! Peerciet jaunu (bagiju), iedosim Jums labu atlaidi! :)
Taa nu gaajaam uz Pateereetaaju biedriibu, bet lai veiktu ekspertiizi, tas maksaaja vismaz 100 LVL, un viirs teica, ka labaak par tiem 100 LVL atradiis kaut kur to detalju, jo neticeeja iznaakumam.
Taa nu ir 2008. gada oktobris, nesen bijaam Vaacijaa, peec shiis nelaimiigaas detaljas, kura maksaaja 106.- Euro (vareejaam arii pa pastu suutiit) un bagijs ir beidzot salikts.
Moraale...izveelaties kaut ko citu, tikai ne " Skuutera centru" !

J Jānis! 10.11.2008

Es arī esu iegādājies go kart 260 cc www.skuterucentrā.lv

XINGUE CART 260

M MārisAntons 30.11.2008

ar savu rolleri esmu bijis pie četriem citiem meistariem. nav svarīgi, cik labs beigās izrādijās katrs no meistariem, bet visi pēc manas atbildes uz jautājumu, kur rolleris pirkts, diezgan pavīpsnāja. nu jā, tā vieta ir slavena.

A Aigars 01.12.2008

tagad zinasu ka tur pirkt nevar.nopirksu labak lietotu, bet diezgam pazistamu zimolu, nevis kinieti.Tas pats, kas ar Kinas urvis, nopirku un pec kada laika vajadzeja mainit.

S Scooters.lv 02.12.2008

Ir iespeja nonemt ierobezhatajus, var dabut detaljas pa sapratigam cenam. Piemeram CDI bez ierobezhataajiem par 35 ls un cits tunings un detalas.

A Aragon 05.12.2008

Ja, Es nopirkt tur istu taivaniesu rolleru 50 c, c., man apsoli 90 km/st., bet vins iet tikaj 82. Sanemu sodu naudu 30 latu apmera, un tikat tad uzzinaju ka pec celu noteikumiem es var braukt tikai 45 km/st. Paldies par to sodu Skuterucentram un milie neperciet rollerus tur.

J Jankelis 12.12.2008

Lai arī pats neko labu nevaru teikt par skūteru centru, tomēr vēletos oponēt šos viedokļus.
1. Skūteris ir jāiebraukā pēc noteikumiem
2. Tas ir jāved uz apkopēm
3. Ķīniešu rollerus vispār pirkt nevajadzētu, ja arī ir nopirkts, tad nav ko sūdzēties par kvalitāti. Sen zināms, ka paši rolleri un rezerves daļas attiecīgi kvalitātei ir ļoti liela.
4. Aragon - pirms piedalīties ceļu satiksmē, vajadzētu tā kā noteikumus palasīt. Ar saviem 90 km/h vari pa trasi braukt, uz ceļa ar šitiem aparātiem ātrāk par 45 braukt nevajag. Likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības.

H HugoDjego 12.12.2008

Es gan pošos uz skūtercentru pirkt rolleri :)
Kāpēc man būtu jāperk citados šopos, kur ir par 30 % dārgāk un tāpat tajā cenā neietilpst apkopes?
Kāpēc es gribu ķīnieti?-tāpēc, ka japānis maksā vismaz 3 x dārgāk.
Un vēl es palasijos ārzemju majas lapu reitingus par rolleriem.Mani parsteidza, ka visi Ķīnas modeļi nemaz tik slikti nav.
Manā uztverē galvenais ir tas, lai mehāniski nelūzt motors.Ja atskrūvējas dubļusargs vai kaut kas līdzīgs, tad tādam gadijumam ir domāti instrumenti, cienītie kaimiņi.
Katrā ziņa paldies par konkrētību, ka salūza tas vai nodega tas.No tiem modeliem izvairamies turpmāk.

A aicis 12.12.2008

Ja tu esi sīkais, kas jās to braucamo visu laiku pilnā ručkā un divatā, tad ķīnietis tev izvilks vienu sezonu(varbūt).Un poh kur tu viņu nopirksi.

J Jankelis 14.12.2008

Hugo Djego - nu novēlu veiksmi, bet pats tur NEKAD vairs neko nepirkšu. Nopirku vasarā karburatoru savam 4t ķīnietim, rezultātā pēc 2 mēnešu intensīvas braukšanas (3k km) nobeidzās membrāna. Degviela bija statoila, eļļas bija sintētiskās par 15l litrā. Turklāt resurss tiem ķīnas mēsliem izbeidzas pie 8k kilometriem, parcik man jau 7, 5k ir, gredzeni jau dara savu. Nākošo pirkšu tikai un vienīgi firmas skūteri, jo netaisos vairs ar šiem cīnīties. Vairāk remontējos, nekā braucu

H HugoDjego 20.12.2008

Paldies par komentiem.Skūtercentrā laikam nepirkšu, jo cenas dabā bija daudz augstakas, nekā majas lapā.Piemeram Keeway Flash lapa bija 620 ls, bet daba par 790.Es domāju, ka tā ir nopietna starpība.Turklāt reklāma.lv bija teikts, ka komplekta signalizācija, bet tur man pateica, ka par signalizācija vel plus 80 ls jamaksā.Man banka nedeva līzingu, citadi iespējams būtu nopircis.
Man liekas, ka rolleri vispār beigās nenopirkšu, braukšu ar autiņu.

M MārisAntons 27.12.2008

Pirkt jau tur vari, bet nu pirkstos tāpat pēc tam kodīsi savējajos. Es remontos esmu izgrūdis jau 400LS to trīs mēnešu laikā (tad vasara beidzās un rolleri noliku ziemas miegā, viņš gan atkal bija sācis niķoties un jauno sezonu atkal sākšu ar remontu), rolleri pie viņiem pirku par 1050Ls. par šito naudu man būtu sanācis aprilia rolleris un cik zinu tie ripo labi un ir kvalitatīvi. skopais maksā divreiz, starp citu.

F fantasts 28.12.2008

Jebkura tehnika ir jāsaudzē, vai tas ir ķīnietis vai Aprilia! Arī Aprilia var nokaut vienā sezonā (ir konkrēti piemēri no dzīves). Mans ķīnietis 4T iet jau 8000 km un ar motoru vispār nekādu problēmu, kaut gan esmu braucis pat 50 km bez atpūtas.

P Pumpainaistīnis 28.12.2008

Faster Harder Scooter

M meka 21.01.2009

fantamas tev stasta ka skuteru centrs ir bracu pardevejs nevis ko tur tirgo kinieti vai nekinieti.un cenas ari tur ir realas gribeju nopirk gruzikus skuteru centra maksa 12 ls bet harlij deividson veikala 5 ls.skuteru centra laikam no zelta taisiiti.

N nekas 05.04.2009

Es piemēram nopirku keeway fac-t skūtercentrā 50cc, neko sliktu nevaru teikt, vienīgi tas ka nedzīvoju blakus rīgai, biški tālāk, tāpēc uz apkopēm nemaz netaisījos braukt. Es tikai nesaprotu par to signalizāciju, ja tev prasija 80ls par signelizāciju, tad es nezinu ko teikt :D Man vēl plusā iedeva kasti!!!
Vienīgi tagad gribas noņemt ierobežotāju, bet nezinu kā!!! :')

U Uģis riktigais 07.06.2009

es beigās nopirku lietotu itali Liepajā.Esmu nobraucis pāri par 200km vairakās dienās kopā. Man sapūta vējs no visam pusēm, sapēja galva utt. Un tad es skatos uz rolleri un domaju-kapēc es to nopirku, ja man ir auto?

R Roberts 17.06.2009

Skūteru centrs ir vnk Ķīniešu brāķēto preču noliktava. Uzņēmumam nopirkām skūteri, tāpēc ka nepaspējām uz 500 km apkopi, bet aizvedām uz 700, garantija tika atteikta. Strādā tur viens čalis ar balinātiem matiem, kam ir po*** uz visiem kas ir veikalā, kamēr pats nepieiesi pie viņa. Runā ar visiem kā ar bērnības čomiem augstā žargona pakāpē, pēc tā vien jau gribās apgriezties un iet prom. Un mūsu rollerim jau no pirmā kilometra ir vienas vienīgas kaites - gandrīz nokrita priekšējās bremzes ar visu disku no riteņa, labi ka pamanījām un paši pievilkām. Vēlāk gandrīz nokrita izpūtējs, arī paši pievilkām, un tā ik pa laikam, skrūvju pievilkšana kļuva par iknedēļas rutīnu. Bagāžnieku turētājs, kas taisīts itkā no alumīnija ap 1000 Km vnk pārlūza uz pusēm, kgan bagāžniekā bija kādas 20 A4 lapas un 0, 5 l ūdens pudele. Protams, tas ir jātaisa pa paša naudu, jo garantiju atteica. Pašreiz ir nobraukts 1400 Km, bail domāt kas būs tālāk...

I IGors 02.07.2009

dzeki vai meitenes ja juus gribat sev nopirkt suudus, probleemas, sirmus matus u.t.t tad drosi ejat uz SKUTERA CENTRU