www.sudzibas.lv Skūteru Centrs Slikta attieksme pret klientiem

Skūteru Centrs - Slikta attieksme pret klientiem

Iegādājoties rezerves daļas, iedevu paraugu un teicu, lie iedod tieši tādu pašu detaļu, pat nosaucu skūtera tehniskos datus un nosaukumu, bet iedeva nepareizo detaļu, biju domājis, ka viņi ir speciālisti savā jomā, bet izrādījās, ka viņi paši nezin ko pārdod.
Otreiz arī man apmainīja un iedeva atkal nepareizo detaļu.
Trešo rizi man jau ZB bija un prasīju atpakaļ naudu, bet lauztā latviešu valodā pārdevējs""Sergejs" (neatceros kā viņu sauca, tāpēc sauksim viņu par "Sergeju") teica, ka redz kur ir zīmīte atpakaļ rezerves daļas nepieņemam un varu iet tālāk, it kā tā būtu mana vaina, ka es pats nezinu ko man vajag, bet es teicu, ka nesaprotu, tāpēc atnesu paraugu un tehniskos datus.
Attieksme man liekas pat dažos lielveikalos, kas iemantojuši sliktu slavu ir pat labāka.
Cilvēcisku attieksmi tur nav vērts gaidīt.

E

J Janis 22.07.2009

Arī esmu saskāries ar šo kantori. Man tiešām nekas nav pret krieviem, bet šī ir riktīga krievu kantorka.Man vajadzēja bokartam lukturi, bet jau pēc dažām sarunas min. sapratu, ka jāgriežas pa 360 un prom.

J JāniJāni 26.07.2009

pa 360? :D

U Uģis riktigais 26.07.2009

360 grādīgo, kad atskrūvē, tas gan varētu būt krutais, jo citi jau ar 40grādīgo piedzeras ne pa jokam...

A albis 27.07.2009

aizbrauc pie Spices tajā tirgū varbūt dabūsi to detaļu.