www.sudzibas.lv Skūteru Centrs kā taisīt biznesu

Skūteru Centrs - kā taisīt biznesu

Pērkot rolleri, kurš maksā 1050 Ls man teica, jā iet uz 70km/h. Tad man teica, ka jāielej eļļa. Eļļa maksājot 10 LS, pēc kāda laika es statoilā sapratu, ka esmu piekāsts arī par to, jo divataktu motora eļļa maksā ~4, 50 Ls. Tad kad ir nobraukti sasodītie 500 km, kas skaitās iebraukšana, es vedu rolleri uz kārtējo garantijas apkopi (kura katra maksā 35LS un kopā tādām ir jābūt ~10, tātad pie rollera cenas var piemest vēl 350 LS), es saku, ka varētu noņemt ierobežotāju. Man uz to atbild, ka tas man maksās vēl 70 LS. tad es arī tos kretīnu redzēju pēdējo reizi. Ja man ir jāsamaksā 1400 par rolleri, kurš iet uz 70km/h, vai man tiešām ir jāmaksā par to vēlreiz, lai viņš TIEŠĀM IETU UZ 70????? Attieksme viņiem tur arī ir zem katras kritikas, nekad nevienam neieteikšu šo iestādi!!! Neejiet!

L Lauris 03.07.2009

Man ar shitada problema ir, es nopirku rolleri, vedu vinju uz tam apskatem butiba tur ir jaskatas ko vinji ar rolleri dara, tur ir jasezh blakus, a to vinji vnk rolleri nelabo keb vnk kko atskrūvē skrūvītes un aizskrūvē, man jau ir nobraukts 900km. Man rolleris sacis chakarēties jau no 500km nobraukuma pēc 2. rollera apskates, vinjs slāpsts ik pēc 3 - 5km nobraukuma. Es aizvedu uz to SKUTERU CENTRU, "vinji salabo" bet velak kad es braukājos tajā pašā dienā, rolleris akal slāpst, kā man tas ir nobesījis. Besī ārā, ka vinji neko normali nevar izdarīt. [slēpt]@
Es tgd akal riit doshos uz to SKUTERU CENTRU, dirsīšos uz vinjiem, ka vinji ne lāga neko neprot. Besis vel tas ka vinji prasa pa to apskati 35ls. vnk krāpšana, jo vinji tur tak neko nemaz ar vinju uz 35ls neizdara. Es vinjiem maksāju tādu summu, bet vinji pat normāli rolleri nevar salabot.

L Lauris 04.07.2009

Blje ka man tas SKUTERU CENTRS shodien gribeja smadzenes izchakaret, Es shodien aizbraucu uz Skuteru centru, uz kartējo rollera Tehnisko Apkopi, labi izeju, a vinji man atdod rolleri dranķīgā stāvoklī, kkādas dīvainas skaņas no izputēja nāk, pluss vel tas ka vinji bez nekadas runa ir noņēmuši man ierobežotāju, velāk sāku dirsties ar vinjiem, vinji tgd prasa 35ls lai nonjemtu ierobezhotaju, kkvai pashi bija nonjemushi, velak ka saku dirsties, vinji ieveda rolleri uz 5min. atpakalj servisā, un atveda normālā stāvokli ar jau nonjemtu ierobežotāju, vinjiem laikam bija liels abloms. :D
Bet besi vinjiem tur vel tā apkalposhana ir pedejais mēsls, sezh un neko nedara, tgd es vairs nedoshos uz to Skuteru Centru pie vinjiem uz vinju Servissu, labāk aizbraukshu uz kādu normālu servisu kur nenjem 45ls par vnk rollera apskatishanu, aizvedishu uz normalu servissu kur vinji vismaz dara kadu darbu. Neiesaku Skuteru Centru!!! Pats es biju stulbs ka iegādājos tur skuteri.
Labāk kādu citu vietu kur pirkt rollerus ( piem. "Liepas" ) tur ir laba apkalposhana un viss pārējais, tikai ne SKUTERU CENTRU, NĒ.!!!

A A 04.07.2009

Nu, ja bail domāt kas būs tālāk, kāpēc tad jāpērk Skūters!?

Skuteru jau var pirkt, tikai ne Skuteru Centra. :D

Bet Skūters, tas tak solis pie Pētera! :D:D:D:D

Vis neaizsargātākais un vis maniakālākais transporta līdzeklis!

U Uģis riktigais 04.07.2009

Nav tik traki.

I Imants 04.07.2009

HA ha :)

L Lauris 04.07.2009

Vajadzētu visiem kuriem ir bijushas kadas problemas no Skuteru Centra apvienoties. :D

Dibibnām Biedrību!

Davai.! :D Es par.

A aivars 07.07.2009

kur oliveram ir ierobezotajs

G Gustavs 18.05.2010

ZB... Visu laiku rolleris plīst... Vēl šodien par remontu samaksāju 150ls un atkal viss 1. dienā saplīsa!!! Rolleri nevar iedarbināt, virzienrādītāji nestrādā... NEPĒRCIET SKŪTERU CENTRĀ NEKO!!!

M Marsh 12.02.2011

Paldies par informāciju, vakar noskatījos jau motoroleri KEEWAY MATRIX SPORT skuterucentrā, labi ka biju atstājis naudasmaku mājās un līdz ar to to nenopirku. - meklēšu citas iespējas kaut ko jēdzīgu nopirkt, jo dubulti pārmaksāt negribētos.
Starpcitu tās cenas viņu mājaslapā un ss.lv vēljoprojām ir atšķirīgas( riktīgi) ar veikala.
Pērc motoroleri un neizprovē, tas ir vienkārši stulbi. Viņi atrunājas, ka nav akumulātors saliets un pielikts - varu derēt, ka kad samaksātu un gribētu braukt ar to prom tas nekustētos nenovietas.
Jā, ja darbiniekiem būs tāda attieksme, tad ilgi viņi neizdzīvos!
Vēlreiz paldies! Varbūt kāds var ieteikt kur ko varētu labu nopirkt???

R Roberts 28.02.2011

nu lidz shim kaut ka ir nodzivojusi.
Kamer to "krasoto" tipinu kopa ar gimeni nepadzis ne kas nemainisies.

R Roberts 28.02.2011

Ja kāds kaut ko grib panākt ir jāraksta uz [slēpt]@keewaymotor.com.cn
protams angliski !