www.sudzibas.lv Skechers Latvija Garantijas atteikums

NL Latvija (Skechers) - Garantijas atteikums

Iegādājos Skechers veikalā Riga Plaza apavus 27.06. Jūlijā nostaigāju ~60,000 soļu ārzemēs. Vēl pāris reizes tos uzvilku augustā, līdz virs kapēm pārplīsa iekšējās apdares materiāls abiem paviem. Aizvedu atpakaļ uz veikalu ar lūgumu atgriezt naudu vai apmainīt apavus. Tātad kopējā Valkāšana nepilni 100,000 soļi, īpašumā apmēram 2 mēnešus.

Veikalā atteica visus iespējamos risinājumus pastāvot uz 14 dienu ekspertīzi. Pēc tās sekoja atteikums naudas atgriešanai vai apavu apmaiņai. Man nav bijuši nevienas citas firmas apavi pat pēc 3 gadiem, kuriem ir šādas problēmas. Šie nav mani pirmie apavi, kurus valkāju, bet pirmie, kur pēc 2 mēnešiem iekšējā apdare ir tik nekvalitatīva, ka saplīst, bet vainīgs pie tā esmu es.

A A_Lauris 15.09.2021

NL Latvija (Skechers)