www.sudzibas.lv Skechers Latvija Klientu maldināšana par apavu cenu

Skechers - Klientu maldināšana par apavu cenu

Interneta veikalā skechers atradu apavus kurus vēlos iegādāties uzreiz. Internetā norādīta laba atlaide, apavi pa 51 eiro. Iespēja bija aplūkot arī kuros veikalos pieejami, lai nopirktu jau šodien un varētu staigāt. Aizbraucu uz sketchers veikalu dominā. Tur šie apavi ir pa 95 eiro. Cenas mājaslapā nesakrīt ar cenām veikalā. Arī mājaslapā nebija norādīts, ka Cena var veikalā atšķirties. Uzskatu ka tā ir klienta maldināšana. Velti iztērēts laiks un apavi nav nopirkti. Pārdevēja arī zvanīja noskaidrot vai cenām ir jāsakrīt, vadība viņai atbildēja, ka nav, ka viss ir pareizi. Ja viss pareizi, tad internetā jānorāda ka veikalā Cena var atšķirties.

Good Intentions 23.04.2022

Varēja norādīt, ka cenas var atšķirties, bet pa lielam bieži vien cenas atsķirās līdz ar to pirms braukšanas iesaku piezvanīt un noskaidrot vai konkrētā prece ir un par kādu cenu.