24k Skaistuma Centrs - agresīvais mārketings

Cien.damas! Neiesaku apmeklēt bezmaksas ādas vai matu procedūras šajā vietā (24 KARATA, Tērbatas 30). Mani noturēja 2 stundas. Sākumā reklamēja kosmētiku, likās tīri normāli. Bet tad, kas atteicos pirkt kosmētikas sēriju, kas maksā 2400 eiro, tad sākas "jautrība"... Pirmo reizi pēdējo gadu laikā esmu saskarusies ar to, ka uz mani agresīvi kliedz, biedē ar drausmīgām ādas slimībām ja nepirkšu, un tajā laikā nobloķētas durvis neļauj iziet ārā... Cik laimīga es biju, kad beidzot tiku prom! Nedomāju gan, kā tāds mārketinga veids mūsdienās vēl eksistē. Esiet, lūdzu, uzmanīgas!

O

K kreditorsPG 05.02.2015

Margarita224, to noteikti ir iespējams izdarīt. Tas ir distances līgums, ko 14 dienu laikā var lauzt bez paskaidrojumiem. Jāraksta iesniegums, to jāsūta pārdevējam un drošības pēc arī kredīta devējam. Ja nezini kā korekti sastādīt prasību - sazinies ar PTAC, noteikti palīdzēs.

K kreditorsPG 05.02.2015

Profi 06.02.2015

Господа, владельцы бизнеса Карат24,

Nем, что комментарии о ваших услугах ведутся на данном сайте - это уже испорченная репутация.

Как говорят немцы : "Если репутация потеряна - терять больше нчего."

Проблема №1 - с базой данных работают либо непрофессионалы, либо слабо обученные Call operators, которые выслушивают про ваши "косяки" много не лестного и в своей программе CRM, если такова у вас ест, ь не вносят никаких коррекций.

Проблема №2 - Необходимо было немедленно реагировать на первые поступившие замечания и организовать прием клиентов так, чтобы они не ждали ни минуты. Если продукция, которую вы предлагаете, действительно такая дорогая.
Не много здесь в Латвии таких лохов, которые могут платить несоразмерную цену за косметические услуги в 10 паз больше, чем хорошо известные, многолетние салоны красоты.
Проблема № 3 - Хватит врать и заманивать. Это время прошло. Каждый человек модет расчитывать только на то, что он имеет. А вгонять людей в кредиты и в долги - это не честно.

Резюме:
Такой подход с делу - удел фирм "однодневок"

K kreditorsPG 06.02.2015

Profi, bet tu padomā rakursā, ja firma "nocērt piķi" konkrētā daudzumā, pieņemsim, gada laikā. Tad noveras ciet. Nomaina izkārtni, kosmētikas brendu un pa jaunam tirgo iekšā savu preci.
Iespējams, tāpēc pazuda MonPlatin - savu "piķi" nosmēla. Bodīti aizklapēja. Tagad strādā 24karata, kas, iespējams ir tie paši cilvēki, kas MonPlatin. Pastrādās laiku, aizvērsies - iespējams, paņems citu kosmētikas brendu. Un pa jaunam lāgam!
Ja strādātu pēc šādas shēmas - kāda, pie velna, starpība par reputāciju!

S SO! 06.02.2015

Ja tas ir tas pats skaistuma centrs 24k, tad šķiet, ka par manu sūdzību citā sadaļā viņi sāks mani terorizēt. Atkal nezināms numurs un es zinu, kas zvana! 24K. 27089811

M marmarika 08.02.2015

Ļ. cien 24 karāti.
Pārbaudiet lasītprasmi, pirms lasiet komentāru.

Esmu ļoti sarūgināta pēc jūsu salona apmeklējuma, tādeļ vērsīšos patērētāju tiesību aizsardzības birojā un iesaku to darīt arī citiem apkrāptajām klientēm.

1)"24 karāti" - jau nosaukums rāda, ka firma tendēta uz peļņas gūšanu, nevis ieinteresētību augstvērtīgā klientu apkalpošanā.
2) jūsu piedāvātā pakalpojuma cena ir absolūti neadekvāta, it kā jūs nezinātu mūsu valsts vidējās algas iespējas, kā nav kauna klienta pieprsīt ņemt kredītu par vairākiem tūkstošiem - tas taču iepriekš jāapdomā un jāvienojas ģimenē, turklāt brīdī, kad tiek pasniegta "'dāvana" jeb iepazīšanās pakalpojums.
Jums ir dīvaina izpratne par to, kas ir dāvana.
3) Jūs bieži un regulāri "kļūdāties", aizbildinoties ar vienu un to pašu problēmu - it kā saslimis darbinieks, par ko uzzinājāt pēdējās 5 minūtēs. Varbūt viņam nenozvanīja modinātājs, vai nenāca trolejbuss, variet taču būt radošāki savos izdomājumos.
4)Par jūsu piedāvāto preci nav informācijas nekur. Man pa telefonu teica vienu firmu - it kā Nāves jūras sērijas kosmētiku, bet salonā jau citus nosaukumus. Vai tie nav meli un krāpšana?
5) Kur ir jūsu slaveno meistaru uzvārdi, sertifikāti un medicīniskās izglītības pierādījumi? Cik zinu, kosmetologam mūsu valstī jābūt medicīniskās izglītības dokumentam un arī valsts valodas zināšanām.
6) Veids, kā jūs ""zvejojat"' un "atšujat" klientus ir amorāls.
Un visbeidzot - par augstas kvalitātes pakalpojumu liecina nevis pārspīlēta cena, bet uzņēmuma labā slava - meistaru kvalifikācijas līmenis un darba rezultāts, bet kā redzams, jūs ar tādu nevarat lepoties.

D duuda 09.02.2015

Es piemēram pilnīgi nekur neredzu, ka kaut viena sieviete rakstītu, ka pēc Mon Platin matu kosmētikas lietošanas viņai būtu izauguši biezi mati. Ja jau tā kosmētika ir tik laba un kvalitatīva, kur tad ir apmierināto klientu atsauksmes par rezultātiem? Tas, ka sievietes ieraksta viesu grāmatā atsauksmi par vienu procedūru, vēl neko nenozīmē - tas ir tikai apkalpošanas vērtējums.

2 24k 12.02.2015

Cien. lapas komentētāji!

Paldies par jūsu viedokļiem un komentāriem.

Ar mūsu reputāciju viss ir kārtībā. Nav iespējams izpatikt visiem un sudzibas.lv to pierāda, jo šeit var atrast negatīvo viedokli par gandrīz visiem Latvijā sastopamajiem uzņēmumiem.

Neviens jūs nespiež noformēt kredītus utml. Mums nav mērķis zvanīt jums no dažādiem numuriem, neesiet tik aizdomīgi. Apmierinātie klienti atstāj savas atsauksmes saviem draugiem un tuviem cilvēkiem, viņiem nav nepieciešamas rakstīt internetā sūdzības. Mums ir daudz darbinieku, un viņi var saslimt, jo ir tikai cilvēki. Kāpēc jūs cenšaties izdomāt kaut kādas problēmas? Mūsu kosmētiku prezentē estēti, taču ar klientiem strādā sertificēti speciālisti, kuri atrodas mūsu otrajā stāvā.

Cien. dāmas, atgādinām, ka visām precēm ir sava cena, ja jūs nevarat to sev atļauties, tas nenozīmē, ka esam krāpnieki.

Paldies par jūsu veltīto laiku.
Esiet vienmēr skaistas
jūsu 24 K

K kirill1985 12.02.2015

Надо в эту фирму все станции которые в Латвии есть отправить. Что нафиг ее закрыли. Так ка там не косметологи а бывшие операторы. Когда ждал девушку и сами работники обсуждали что типа операторшка которая звонит и предлогает пойти пошла учиться на косметолога. Типа за неделю она получила и сетерикат косметолога и медецинское образования. Интерестно? Где мне бы так получить мед. образования за неделю? не подскажите?

K kirill1985 12.02.2015

И пару подруг там работала. Зарплаты там низерные. А обещают такие что аж в ушах звенит. Читал подруги договор заключенный с ними. По многим пунктикам можно придраться. Я бы мог их засудить. Только об гавно пачкать руки не хочеться.

J jellybean 13.02.2015

Arī es aizgāju saņemt sejas procedūru kā dāvanu.Nosēdēju priekštelpā ar bahilām kājās pusstundu, apģērbos un aizgāju prom!Tā kā varētu teikt, ka man ir ļoti palaimējies nesaskarties ar šīm "profesionālēm" un piedāvāto brīnumlīdzekli!

J jellybean 13.02.2015

"Apmierinātie klienti atstāj savas atsauksmes saviem draugiem un tuviem cilvēkiem, viņiem nav nepieciešamas rakstīt internetā sūdzības."
Kad jautāju kurš draugs mani ir ieteicis un uzdāvinājis man šo saucamo skaistuma sertifikātu, neviena no administratorēm uz šo jautājumu atbildēt nevarēja, tikai nosmējās!
Un runājot par cenu-2400€ par nekad nedzirdētu sejas kosmētiku, kuru reklamē nekvalificētas un neprofesionālas meitenes?!?Profesionālus līdzekļus sejai no pasaulē atdzītiem un pārbaudītiem zīmoliem var iegādāties par 100-200€!Bet 2400€ var izmantot 85 apmeklējumiem pie ļoti labiem kosmetologiem!

2 24k 13.02.2015

kirill1985

У вас очень интересные рассуждения. Ваша подруга заключила с нами договор, но вы продолжаете упорствовать, что салон плох. Возможно, слушая разговор нашего персонала, вы не так их поняли. За неделю никто не может выдать мед. образование, для этого необходимы годы. Мы можем лишь научить девушек работе косметолога - эстетиста.

В любом случае, спасибо за уделенное нам время.

N Novērotāji 16.02.2015

Ļoti interesanti palasīt sūdzības pirms gada un nesenās, un palasīt arī 24k atbildes.
Interesanti, ka jau gadu mājas lapa ir izstrādes stadijā, bet joprojām nedarbojas. Tad jau būs jābūt kādai ultra modernai un dārgai :D :D :D
Tad vēl interesanti kādus darbiniekus pieņem darbā, ka jau gadu attieksme apkalpojošajam personālam nav mainījusies un sūdzības turpinās. Varbūt nepieciešams piesaistīt kādu personāla atlases speciālistu tomēr.
Aij, un vispār, varētu vēl daudz sarakstīt par novērojumiem, taču ir viens ieteikums priekš 24k - Labāk paklusējiet. Ja nevarat gada laikā sakārtot savu sistēmu, tad vismaz turiet muti ciet un beidziet salkanās atbildes te rakstīt, tas tikai "piešauj eļļu ugunij".

2 24k 17.02.2015

Novērotāji,

Paldies, ka aktīvi iesaistieties sarunās lasot un rakstot komentārus. Mājas lapas veidošana ir laikietilpīgs process, mēs ar to nodarbojamies jau pēdējos 6 mēnešus.

cien, Novērotāji, sakiet lūdzu kādas ir jūsu personīgās pretenzijas pret mūsu uzņēmuma darbību? Vai jūs apmeklējāt mūsu procedūras, taču to kvalitāte neapmierināja, vai arī jūs nolēmāt tikai piedalīties diskusijā?

Mēs vēlamies risināt patstāvīgi esošās problēmas, nevis tērēt laiku tukšām sarunām.

Paldies,
Jūsu 24K

D dragons 18.02.2015

Es arī biju šajā ebreju kantorī - viss atbilst izteiktajām sūdzībām, biju pārsteigta par šo milzīgo nekaunību, kas izrādās tiek veltīta mūsu sievietēm tik ilgu laiku!
Ja man būtu lieki 2400 eur, par kuriem viņi gribēja man iesmērēt savu nekvalitatīvo produkciju un neprofesionālo apkalpošanu, es tos iztērētu, lai iesūdzētu tiesā par cieņas un goda aizskaršanu!
Apkalpojošā personāla dāmas, domājams ir narkomānes, kas strādā par devu, jo citus iemeslus, kā dēļ viņas ir tik zemu kritušas, es nevaru iedomāties.

D dragons 18.02.2015

V VarenaaTejkana 18.02.2015

Dārgās meitenes esat uzmanīgas, Maskavā šis pats salons jau pielieto narkotikas lai iespaidotu sievietes parakstīt līgumus par kredīta ņemšanu. Zemāk vairāk info krievu valodā!!!

Дорогие девушки, будьте бдительны! Очень похоже на действие всеми нами любимого салона!

Прошли обыски в салоне красоты, где клиенток поили наркотическим чаем и оформляли на них кредиты

По данным полиции, сотрудники кол-центра, аффилированного со студией, приглашали москвичей на бесплатные процедуры по уходу за лицом и волосами. Обязательным условием являлось наличие у клиента при себе паспорта якобы для учета или оформления отзыва о косметических средствах.

Параллельно с процедурой сотрудники салона делали копии с паспортов клиентов и подготавливали необходимые документы для оформления кредита. Позже под различными предлогами клиенты ставили подпись на бумагах. При этом, как отмечается в сообщении, многие их них даже не читали, что подписывают. Например, им было достаточно объяснений от персонала, что это документы о рассрочке платежа.

Кроме того, как установлено следствием, злоумышленники могли подмешивать в предлагаемые клиентам напитки психотропные вещества. Так, одна из потерпевших после процедуры и подписания документов почувствовала себя плохо и обратилась за помощью в больницу, где в ее крови были выявлены следы наркотического вещества.

M mia28 18.02.2015

Tas notika 2015 gādā, tas tā lai zin, ka šis saloniņš studija 24, tērbates iela 30, vēljoprojām turpina šīs reketiskās darbības ar cilvēkiem. Arī es uzķēros uz šo salonu nekrietnajām darbībām, biju lieciniece kā tas viss notiek. Atnācu pirmā, uz matu procedūru, esmu labi situēta, un pilnīgi notiekti maksāt spējīga, domāju ja kas iepatiksies no produktiem, noteikti ko nopirkšu, bet es līdz tam netiku, pēc manis atnāca vēl 5 sievietes. Skats uz tām meičām, kas tur strādā labs, visas atstrādātas konkrēti, nēsājas ar anketām pa zāli, sačukstās, administratores mainās, viena pēc otras. Es tik sēžu un gaidu, kad pienāks mana rinda, paņem visas kas atnāca pēc manis, bet ne mani, man jau ir skaidrs, ka kaut kas sekos. Vēl pa starpai iznāk meitene ar nežāvētiem matiem zālē, dusmīga līdz vaijprātam, paķer jaku un aiznesās, skaidrs ir viens, mati neizskatījas nekādi tur baigi skaistie, vai ar baigo efektu.Nu lūk, zāle paliek tukša es sēžu, pienāk klāt viena no tām meičām, un sāk teikt, ka visas meistares aizņemtas un mani nevarēs paņemt šodien, lai braucu citu dienu, es noņirdzos, pasūtīju viņu, saģērbjos un eju prom, pasakos par jauko dāvanu sieviešu dienā, ko jūs man solījāt!!!Nožēlojami ir tie cilvēki, kas tur strādā, un šādi izrikojas ar cilvēkiem, ar sievietēm kurām nav tādas naudas, lai palutinātu sevi, un uzķerās un tām gruzītājām. Un tie kas te atbild, salona vārdā, labāk paklusējiet, es novēlu jums, lai šis saloniņš izput, un beidzās cilvēku izmantošana un ņirgāšanās...

с С.Волочкова 18.02.2015

Еще MICABEATY MICABELLE тоже навязчивый сервис, ко мне пристали в DOMINA заставляли купитЬ дорогую косметику, настращали куперозом, но главное такое психолочиское давление, ложь, очень неприятно:(