www.sudzibas.lv Skaistuma Centrs / 24K/ Gold Beauty Negodīga komercdarbība, krāpšana

Skaistuma Centrs / 24K/ Gold Beauty/ Mon Platin - Negodīga komercdarbība, krāpšana

Tātad. Jau pirms gada mani neatlaidīgi aicināja uz bezmaksas skaistumkopšanas procedūru, bet tā kā baroju bērnu ar krūti, nācās atteikt. Šogad piekritu viņu neatlaidīgajam aicinājumam, bet uzreiz sev apsolīju, ka neielaidīšos nekādās tālākās darīšanās. Aizgāju, telpas Tērbatas ielā, uzreiz jau tikai izteikti lišķīgi komplimenti, bet kopumā meistare bija jauka. Īsumā: viņiem izdevās mani apvārdot un pierunāt pirkt viņu īpašo sejas un ķerm. Kopšanas procedūru piedāvājumu 1400 eur apmērā. Finanšu konsultante atrada manus vājos punktus un lieliski mani pierunāja noslēgt līgumu. Kā tādā apmātībā Iemaksāju 100 eur pirmo iemaksu. Iznākot ārā uz ielas, sapratu, ka esmu pamatīgi iekūlusies un uzreiz devos atpakaļ, lai lauztu līgumu. To nevarēju uzreiz izdarīt, jo menedžeris nebija uz vietas. Nākamajā rītā atkal devos uz turieni, līgums tika lauzts, naudu (100 eur) solīja man pārskaitīt. Kad 1 nedēļu laikā neko nesaņēmu, zvanīju viņiem. Pēc vairākkārtējiem neveiksmīgiem mēģinājumiem, izdevās viņus sazvanīt un man tika apstiprināts, ka pēc 13.aug (pēc apm 2) nedēļām naudu saņemšu. Pienāca 18.aug un no naudas ne miņas. SaZvanīt nevarēju, uz e-pastiem atbildes nebija. Devos uz viņu kantori noskaidrot, kas par lietu un arī pateikt kādu stingràku vārdu. Uz durvīm bij paziņojums, ka uz laiku iestāde slēgta tehnisku iemeslu dēļ. Ēkas apsargs apsriprināja, ka Gold beauty izvākušies ar visām savām mēbelēm. No firmas pārstāves izdevās uzzināt, ka nupat frmai Gb Latvia pieteikta maksātnespēja. Nu kā gan es ātrāk nebiju dzirējusi par šo krāpnieku, neģēli Raivo Šteinbergu, kurš tik "cep" augšā firmeles un krāpj cilvēkus?! Taču viss internets pilns ar info! Naudu visdrīzāk nedabūšu atpakaļ!

T Tong Po 19.08.2016

Labāk tomēr pirms atmet ar roku visam, nokonsultējies PTACā.

T Tong Po 19.08.2016

Nedaudz papildinot, ja šī kompānija ir saistīta ar citām, par kurām bija līdzīhas atsauksmes: MonPlatin, Gold Beauty, 24Karat, utt, tad iespējams, ka īpašnieks, ka visas tās kompānijas piederēja bija viens un tas pats.
Redz kur bija raksts par viņiem:
Pakonsultējies PTACā, kā pareizi rīkoties, varbūt ka naudu tomēr, agrāk vai vēlāk, bet izdodas atgūt.

Iepējams, ka sakrāja milzīgus nodokļu parādus, nemaksāja Valstij, tālāk palaiž uz maksātnespēju un varbūt pat jūtas laimīgi - no klientiem naudas noslaukuši, Valstij naudas nemaksājuši - Biznesmeņi!

sharon25 18.02.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com