24k Skaistuma Centrs - krāpniecība

Saņēmu zvanu ar paziņojumu, ka esmu saņēmusi dāvanu no skaistuma salona. Tā kā runātājs man nešķita profesionāls un viss teksts, ko vīrietis teica izkausījās kā no lētām reklāmām, es atteicu.Pēc pāris dienām man atkal zvanīja, nu jau profesionālāka runas meistare un teica, ka mana draudzene (nosaucot konkrētu vārdu, uzvārdu) ir uzdāvinājusi man pakalpojumu skaistuma salonā “24k”. Šis bija pirmais gājiens, kas mani uzrunāja, liekot man justies īpašai draudzenes acīs.Piedāvāja izvēlēties matu vai sejas procedūru. Sejas procedūras veikšanai esmu par jaunu (pretnovecošanas pakalpojumi un līdzekļi). Piekritu iet tajā pašā dienā.Uz telefonu atnāca arī īsziņa: “Labdien, Anna! Atgadinam, ka xx.xx.2015. plkst xx:xx, Jus esat pierakstita uz kosmetologisko proceduru matiem, kura ilgst ne mazak ka 90 min. Pec adreses: Terbatas iela 30, 5 stavs, lidzi neaizmirstiet panemt personu apliecinosu dokumentu. Koordinatores talr 67855777. Paldies”Parasti, ejot pie friziera vai uz citām jebkādām procedūrām netiek prasīts uzrādīt dokumentu, bet nu labi, ja jau mana draudzene tur ir bijusi, tad jau viss kārtībā, es tā nododmāju.Kavēju 5 min un saņēmu jau zvanu, vai es ieradīšos uz procedūru. Atbildu, ka kavēju, bet drīz būšu. Jocīgi, ka tik ļoti uztraucās, bet atkal domāju "draudzenes dāvana" taču.Uzreiz kā ierados, lika man uzrādīt dokumentu, parādīju savu ID karti un lika parakstīties. Jautāju, kas tā par veidlapu, sekretāre atbildēja, ka tas ir klienta kartei. Parakstīju. Nekad agrāk klienta kartes nelikās nekas bīstams. Lika uzgaidīt.Līdz ieradās meistare, gaidīju vēl apm 20min. Pa to laiku pienāca cita sieviete un piedāvāja tēju, teicu, ka būs labi ar ūdeni, kas turpat priekštelpā stāv. Visi ļoti laipni.Tad, kad ieradās meistare, uzreiz izteica komplimentu par manu skaisto somu. Apsēdināja krēslā un arī piedāvāja tēju. Teicu, labi, lai atnes. Nekad tā arī netika atnesta. Meistare pārbaudīja manu galvas ādu un secināja, ka tā ir diezgan sausa. Aizgāja paskatītīties vai ir diagnostiķe. Izrādās, ka man ir paveicies, jo tieši kā par laimi šodien viņa ir darbā. Pārbaudījusi ar speciāliem aparātiem manus matus, kontatē, ka matu stāvoklis ir ļoti slikts un, ka draud matu izkrišana. Salīdzināja ar to, kādiem jābūt normāliem matiem. “Arī paši mati ir sadeguši un tiem ir vajadzīga kopšana.” Un vienīgais veids ir skaistuma centra “24k” procedūras, kuras man ar atlaidi tika piedāvātas par 2400eiro. Atlaide ir tikai šodien tāpēc jāizlemj ir procedūras laikā un nav iespējams vēlāk noformēt šo piedāvājumu. Es saprotu, ka tādu summu maksāt nevaru atļauties un vēl neatbildu. Jāatbild būšot pēc procedūras. It kā apzinos, ka tas viss ir ar mērķi pārdot produktu, taču visa tā apaklpošana, liekot sajust vainas apziņu, liek man kaut kā atmaksāt vismaz ar draudzīgu attieksmi.Tālāk meistare man iesmērēja kādu šķīdumu pie vēnām (rokas elkoņa locītavas iekšpusē) un teica, ka tā ir pārbaude pret alerģijām. Tikmēr tika uzsmērēts krēms ar zeltu uz rokas, kā reklāma.Tālāk viņa mani uzved 1 stāvu augstāk (6.stāvā) un izrāda salona telpas, kur, manas izvēles gadījumā, tiek veiktas procedūras.Nonākot lejā, meistare man sāk mazgāt matus un ieliek galvas skrubi, izskalo un apsēdina atkal pie spoguļa. Mazliet pafēno matus, matus fēno diezgan neprofesionāli, runā par ļoti personīgām lietām, mēģina mani atvērt un iedraudzēties.Pa to laiku meistare joprojām cenšas pārdot produktus un teikt, cik man ir slikta matu struktūra, ko vajadzētu atjaunot, tā liekot man justies vainīgai, ka nerūpējos par savu skaistumu. Rāda atkal piedāvājumu un es saku, ka nevaru to atļauties uz ko viņa atteic, ka viss jau ir nokārtots ar "Lateko līzingu", ka viņi ir gatavi sniegt bez% aizdevumu par manām procedūrām. 2400 eiro atmaksāt 2 gados par 100 eiro mēnesī. Vēl, spiežot uz jūtām, meistare jautā cik es vispār tērēju kosmētikai mēnesī, saka, ka 100 eiro jau nav tik daudz, jo tiks doti līdzi arī visi līdzekļi. Es saku, ka šobrīd nevaru tādu summu atļauties, ka man nav stabili ienākumi un tik daudz kosmētikai netērēju. Tātad: “Nē”Uz šo meistare ļoti apvainojās un pārmeta man par to, ka, ja es gribu skaistus matus, bet negribu neko ar to iesākt, kā tad var būt rezultāts. Un šī dāvana no manas draudzenes esot 170 eiro vērtībā. Es atsaku, ka tiešām man šobrīd ir svarīgāk maizi nopirkt, iespējams, vēlāk, kad saņemšu algu, es arī apdomātu. Tālāk, fēnam skaļi skanot, viņa sāk man čukstus teikt, ka ir iespēja kā apiet viņu pašu sistēmu, saglabājot šos atlaides noteikumus arī vēlāk piesakoties uz procedūrām. Tikai es nedrīkstu nevienam, teikt, jo tad viņa “dabūs pa galvu.”Tas ir - uzrakstīt, ka esmu bezdarbniece, tad man saglabātos pieteikums, un tiklīdz kā es sāktu pelnīt, es varētu sākt nākt uz salonu un atmaksāt par pakalpojumiem. Tas viss notiek kamēr man ir slapji mati - tātad nekur aizmukt īsti nevaru. Visas vainas apziņas jūtas tika uzplēstas un es domāju, nu uzraksīšu to pagaidu pieteikumu, it kā padomāšu un vēlāk atteikšu, devos viņai līdzi uz “finanšu daļu”, kur sēdēja meitene, kas man iedeva papīru pieteikumam. Tā kā mana meistare mani pierunāja izlikties par bezdarbnieci, es nevarēju uzdot pārāk daudz jautājumus. Ierakstīju vārdu, uzvārdu, personas kodu un iedevu nokopēt savas tiesības.Tālāk bija lauciņi par aizdevuma summu un tos man tieca neaizpildīt, jo tos aizpildīs, tad kad es patiešām nākšu uz procedūrām. Parakstīju. Kopiju neideva.Tālāk man izžāvēja līdz galam matus un meistare teica, ka pa visu dienu nav nevienu kontaktu telefonu dabūjusi un ir vakars un, ka viņa “dabūs pa galvu”, vai es varu palīdzēt un ierakstīt kādus draudzeņu telefonus. It kā domāju ierakstīt tikai kādus 3 numurus, bet beigās viņa man, piesolot dāvanu un ļoti lūdzoties, izdabūja no manis 15 telefonu numurus.Aizgāju, atavadījos, tikai pēc kādām divām stundām sapratu, ka viņa mani ir apvārdojusi un emociju iespaidā likusi parakstīt dokumentus. Mati izskatījās tikpat labi kā pirms tam (dabīgi), taču viss garastāvoklis un apčakarēta sajūta. Jutos vainīga, ka iedevu visus telefonu numurus un visiem tiem cilvēkiem aizsūtīju ziņas, lai atsaka. Jau nākamajā rītā viņi esot manām draudzenēm zvanījuši. Nevarēju aizmigt, jo domāju, ko viņi var ar maniem parakstiem un dokumentiem tagad iesākt.Nākamajā dienā es aizgāju un teicu, ka gribu dabūt atpakaļ to papīru, ko es vakar parakstīju, jo man nav pat kopija iedota, un, ka nevēlos vairs būt viņu kliente. Sekretāre no 5. stāva mani sūtīja uz 6. stāvu, 6.stāvā mani atkal nosūtīja lejā uz 5.stāvu. Vel viena meitene pasauca vēl vienu vadītāju, kura man jautāja, kas noticis, teicu, ka gribu savus dokumentu atpakaļ un viņa arī atdeva tiesības kopiju un to veidlapu, kas bija “parāda pieteikums” un vēlāk ieraudzīju, ka tajā veidlapā AR CITU ROKRAKSTU PAŠI IR IERAKSTĪJUŠI SUMMU 2400 EIRO - MATU UN SEJAS PROCEDŪRĀM (sejas procedūra, protams, dāvanā).Sakot, ka nevēlos nekādu aizdevumu, viņa man saka, ka man nemaz nevar piešķirt, ja esmu bezdarbniece, ka viss kārtībā.NEKAD NEPIEKRĪTIET IET UZ ŠO SALONU. ES ARĪ DOMĀJU, KA MANI NEVAR TIK VIEGLI APVĀRDOT, BET APVĀRDOJA UN LIKA PARAKSTĪTIES. TUR IR ĻOTI LABI IZPLĀNOTA SHĒMA KĀ SPIEST CILVĒKAM UZ VIŅA JŪTĀM, JUSTIES NEKOPTIEM UN APDRAUDĒTIEM AR MATU IZKRIŠANU. Atgādinu skatīties visur, kur liekam savus parakstus!

K kreditorsPG 02.09.2015

Labi, ka izdevās tikt pāri spiedienam un nepaņēmi 2400 EUR kredītu preces, kas iespējams nemaz nav vajadzīga, iegādei. Lasot no interneta atsauksmēm, var redzēt, ka ir daudzi jo daudzi, kas atteikt nespēj. Tas pārdevēju jau nemaz neinteresē, ka parastos cilvēkus uzsēdina uz parāda sloga uz diviem gadiem!
Labi, firmas īpašnieki piebāzīs kabatas un viss viņiem būs labi. Bet pārdevēji, jūs gan atcerieties: KARMA!

L Laima 27.11.2015

Visi kas ir brutāli apkrāpti, mēs tikkai kopā katko varam iesākt. Ja gribam atgūt naudu, vai dzēst to briesmīgo kredītu, kuru daudzi iespējams nemaz nespējam maksat, rakstat uz manu epastu [slēpt]@inbox.lv.

Drauga mammu smagi apkrāpa, un vinai pat 200 eiro nav ienakumi, kur nu lai maksatu 100 eiro menesī.