24k Skaistuma Centrs - agresīvais mārketings

Cien.damas! Neiesaku apmeklēt bezmaksas ādas vai matu procedūras šajā vietā (24 KARATA, Tērbatas 30). Mani noturēja 2 stundas. Sākumā reklamēja kosmētiku, likās tīri normāli. Bet tad, kas atteicos pirkt kosmētikas sēriju, kas maksā 2400 eiro, tad sākas "jautrība"... Pirmo reizi pēdējo gadu laikā esmu saskarusies ar to, ka uz mani agresīvi kliedz, biedē ar drausmīgām ādas slimībām ja nepirkšu, un tajā laikā nobloķētas durvis neļauj iziet ārā... Cik laimīga es biju, kad beidzot tiku prom! Nedomāju gan, kā tāds mārketinga veids mūsdienās vēl eksistē. Esiet, lūdzu, uzmanīgas!

O

S s.strauta 19.12.2014

Damas, nekada gadijuma neapmeklejiet so salonu!!!

Paris dienas atpakal mana mamma aizgaja uz bezmaksas sejas proceduru, pec 2 stundam es sagaidiju mammu- balu un tricosu. Ka jau lasat ari citos komentaros, nekas netika darits tikai stastits par liguma parakstisanu un produkciju, tai pasa laika mammai esot palicis loti slikti (fiziski) pec izdzertas kafijas. Jauna konsultante aizgajusi pec udens, tacu 15min nav nakusi atpakal, ka ari atgriezoties nebija rokas udens bet gan kartejie papiri!!! Mamma gribejusi zvanit man, tacu konsultante teikusi ka lietot telefonu nav atlauts jo esot ierobezots laiks.
Butu mamma man to pastastijusi salona telpas, es butu izvirzijusi sudzibas uz vietas, ka ari paskaidrojumus kadel manai mammai ir tik slikti (peksni)

Es uzskatu ka si ir kada krapnieciska iestade, kas ar varu ievilna cilvekus un velas no viniem izspiest parakstus. Uzskatu ka butu jasudzas par siem gadijumiem talak, lai sadas iestades aizvertu vai soditu.
Lai ka bridinajums- nekada gadijuma neejiet!!!

K kreditorsPG 19.12.2014

s.strauta, ko tur tur daudz uzskati - ej un sūdzies. Tava mamma tevi var pilnvarot - ej un dari, nevis gaidi kad kāds cits to izdarīs tavā vietā!

L LienePiene 19.12.2014

cien. s.strauta,
kads ir sakars ar krāpniecību ( kā jūs to saucat) un kafiju? Ja jusu mātei kļuva slikti no kafijas, tad iespējams, ka jūsu mātei tā bija parāk stipra, vai viņai ir paaugstināts asinsspiediens.

V vendija100 29.12.2014

Lūdzu atsaucieties visi, kas cietuši no šīs 24 karata firmas darbības.
E pasts [slēpt]@inbox.lv

D Debesis 01.01.2015

Lūdzu, mīļās dāmas, pievērsiet uzmanību uz šīs kosmētikas saturu, tajā ir trīs ķīmiskas vielas, tad padomājiet vai tā ir tās veselības un naudas vērta.

S sinilga 06.01.2015

Šodien apmeklēju salonu 24 karata! Emocijas ļoti pozitīvas! Ar mani strādāja meitene, piedodiet vārdu neiegaumēju, bet viņa bija savos uzdevuma augstumos. Laiks veltīts tika tikai man, man arī tika piedāvāti produkti, sīki izstāstīts par manu sejas ādas veselības stāvokli, bet škīrāmies, kā draudzenes! Paldies par iespēju relaksēties, kaut arī nenoslēdzu līgumu. Jūtos vienkārši burvīgi un nemaz tā nav kā raksta komentāros. Mīļās sievietes, droši ejiet uz šo salonu, bet pozitīvas, un izmantojiet visu, ko JUMS šis salons sniedz! Ar cieņu Sinilga.

2 24k 07.01.2015

Dāmas,
paldies visiem, ka atradāt laiku 24K Skaistuma centram.

Patiešam žēl, ka dažiem apmeklējums un procedūras sniedza negatīvu pieredzi.

Paldies Sinilga, par jūsu vārdiem

Esiet vienmēr jaunas, skaistas, veselas un iekārojamas.

Jūsu 24 K

D Debesis 18.01.2015

Sheit var izlasiit kam jaapieveersh uzmaniiba kosmeetikas liidzeklu sastaavaa. Jo dabiigaaks produkts, jo mazaaks uzglabaashanas laiks. Shiem produktiem uzglabaashanas laiks ir 2 gadi, peec atveershanas(aizmuguree uz iepakojuma uzziimeeta atveerta burcina) var uzglabaat veel gadu. Sastaavdalas peec pievienotaa daudzuma markeejumaa jaauzraada dilstoshaa seciibaa. Shajos produktos sastaavdalju saraksta "augshgalaa" ir propileenglikols(naftas produkts), gliceriins(nav noraadiits dabiigs vai sinteetisks), ksantaana sveki(dabiigi, bet nav iipashi labveeliigi).

2 24k 19.01.2015

Cien. Debesis,

kuru tieši no mūsu produktiem jūs iegādājaties?

2 24k 21.01.2015

Cien., iva123

Paldies par jūsu pieredzes stāstu un jūsu veltīto laiku. TOmēr neuzskatam, ka nodarbojamies ar galīgo murgu.

Lai jums arī veicas!

Jūsu 24 K

K kta 24.01.2015

Sveikas dāmas, vēlos pateikt, ka pati tur nostrādāju nedēļu, tik maz, jo pēc nedēļas man teica lai rakstu atlūgumu aizbildinoties, nu jo es nemācēju būt tik nekaunīga lai cilvēkiem melotu un šausminātu par slimībām kuras nemaz nav, un spēlēt to teātri, kopumā tiku stradat bez jebkadas pieredzes darbā vai vismaz pieredze līdzīgā darbā, vienīgais ko iedeva 15lpp kur ir iestudēts viss scenārijs, kas mums darbiniekiem jāsaka, jāmelo, lai nopirktu, pats bēdigakais tas, ka koordinatores kas komandē matu konsultantus un sejas, norēc un apsmej klientus kuri pasaka ka nevar atļauties, šausmīga vieta, iesaku nevienai nedoties tur strādat, man to ko biju nostrādajusi ta arī neizmaksāja, visām tur tikai skalo smadzenes, saka visu lai cilveks noticetu tam muļķībām, drosivien krēmu pašizmaksa ap 20eur viss, un uztaisits vnk bizness! nedodieties uz turieni, nebojajiet sev nervus, šādi tikai cilvekus iedzen mazvertibas kompleksos, Jums daiļas dāmas tas nav vajadzīgs, Jūs esat skaistas un viss kas dabīgs ir skaists, nekas ari nav mūžīgs un tas ir skaisti!

S skarleta99 26.01.2015

Labi, ka izlasīju atsauksmes un komentārus pirms došanās uz procedūru. :D Izskatās, ka tur iet jautri :)

2 24k 27.01.2015

Cien. kta.

Paldies par laiku, ko jūs bijāt kopā ar mums.

Cien. Skarleta99

Tas ir jūsu tiesības ticēt vai nē. Ja jūs uzskatat, kā labākais variants uzticēties svešiniekiem, tad nevaram pateikt kaut ko pretī.

N Nožēloju! 30.01.2015

Šodien biju šajā jaukajā salonā, jo gribēju izbaudīt nevis procedūru, bet papētīt, kā no psiholoģiskā viedokļa tiek apstrādāti klienti. :)
Kad man lūdza nosaukt draugu un paziņu numurus, par laimi atcerējos, ka man ir paziņas, kas strādā policijā un VIDā. Laipni padalījos ar šiem kontaktiem :)

Tiešām - no sirds žēl to meiteņu, kuras tur strādā.

V vitaminka 31.01.2015

Ужасное заведение.Если вам совсем заняться нечем, то можете сходить послушать двухчасовой бред. (с запугиванием)Минимальная процедура и агрессивное впаривание сомнительной косметики, которая стоит 2400 евро.Просто бред какой-то.Странно, что полиция допускает подобные мероприятия.
А положительные отзывы оставляют сами работники. Нормальному человеку-это и в голову не придёт.

M marmarika 31.01.2015

Piekrītu lielākajai daļai komentāru par uzbrūkošo piedāvājuma stilu: 2 mēnešus mani "'bombardēja"' pa telefonu, pie tam traucējot darba laikā, nevis pēc 17.oo vai 18.oo kā būtu solīdi, līdz beidzot nolēmu izmēģināt - kāpēc gan lai nesaņemtu šo tik lielisko "dāvanu".
Diemžēl (vai par laimi) pasākums beidzās ar to, ka dāvanu vispār nesaņēmu, jo nebija ieradusiesmana speciāliste. Tas nekas, ka braucu 50 km lai nokļūtu Rīgā, nogaidīju 40 minūtes diezgan lielā troksnī (skanēja skaļa "bumsī" mūzika un speciālistes centās šo skaņu pārkliegt lai uzaicinātu klientes uz procedūrām), tad man laipni paziņoja, ka procedūra nenotiks. Kafiju man arī nepiedāvāja.
Paldies.

Māra

M marmarika 31.01.2015

Kas ir 24 Karata? Tas nav salons, bet naudas izspiešanas vieta.
Citāts:
Interneta vidē jau gadiem klejo sūdzības par ādas un matu skaistumkopšanas salona „24 Karata”, kas iepriekš bija pazīstams ar nosaukumu „Mon Platin”, agresīvo mārketingu. Apmeklētājam tiek piedāvāta bezmaksas sejas vai matu kopšanas procedūra, kuras laikā cenšas viesi pārliecināt, lai viņš iegādājas procedūrā izmantotos ādas vai matu kopšanas līdzekļus, kas komplektā maksā vairākus tūkstošus eiro. Klienti netiek informeti par produktu un aparatūras izcelsmi u.c. Uz dažiem apmeklētājiem pat esot kliegts un nobloķētas durvis, lai tie netiktu ārā.
Uzņēmums, par kuru nav ziņu, vien dažādas, pārsvarā negatīvas atsauksmes.
Interesanti, ka salonam „24 Karata” nav mājaslapas, nav adreses, nav vadītāja, kam apjautāties un prasīt atbildību, turklāt uz biroju nav iespējams piezvanīt. Saviem potenciālajiem klientiem uzņēmuma speciālisti zvana paši, kontaktus iegūstot no citiem apmeklētājiem vai prezentācijām.

2 24k 02.02.2015

Cien. meitenes.

24 K mājas lapa drīz tiks palaista. Salonam ir telefons ir adrese un vadītājs. Nevien te nebloķē durvis un neklieg uz klientiem. Ja jūs personīgi atradījāties tādā situācijā, lūdzam mums par to paziņot, nosaucot jūsu meistara vārdu un jūsu apmeklēšanas datumu, lai mēs varētu to pārbaudīt. Gadījumā, ja jūs neesat ar to saskarušies, lūdzam nenomelnot 24K vārdu ar izdomātiem stāstiem.

Mūsu piedāvātas produkcijas tiešām ir diezgan augsta cena, tomēr mēs kārtējo reizi atgādinām, ka par to cenu jūs saņemsiet ne tikai kosmētiku, bet procedūras salonā gadā garumā. Katram pakalpojumam ir sava cena, ja jums liekas, ka būt skaistai ir dārgi, tad tā ir jūsu izvēle. Un nevajag domāt, ka pozitīvas atsauksmes atstāj mūsu darbinieki, viņiem nav jēgas rakstit tādas atsauksmes. Mūsu salonā ir atsauksmju grāmata, kura ir pilna ar labiem vārdiem. Vai jūs domājiet, ko to arī aizpildam mēs? Atvainojamies, ka nepiedāvājā kafiju un nevarējām sniegt solītas procedūras. Mēs esam cilvēki un dažreiz mēs arī kļūdamies.

Paldies par laiku, kuru jūs veltījāt 24 k.

M Margarita224 04.02.2015

Vai kādam ir izdevies lauzt līgumu?
Mana māte, sieviete gados, protams, ka uzķērās. Kā viņa man pateica, es uzreiz sapratu, ka nav labi. Viņai jau naudas nav, tik cik tā pārdevējas alga. Īsti nezinu, ko lai iesāk...
Kā lai viņai palīdzu???
Varbūt kāds var padalīties.
Vismaz, atgriezt neatvērtos iepakojumus. Atvērtie, lai paliek! Tos kaut kā jau pa visiem bērniem nomaksāsim.

Profi 05.02.2015

Уважаемые дамы,
прочитала комментарии. Сама была приглашена на такую "бесплатную" процедуру, и точно также как и у многих случилось так, что не дождалась мастера, которая дожна была со мной работать. Вот это меня больше всего взбесило! Потратила специально для этого время!

Звонили, чуть ли не через лень. Даже за сутки до моего визита - еще раз удостоверлись, приду ли я, и вот тебе на!
Не приемлю такой бардак в организации. Если уже заявили о себе, не дешевый салон, и т.д. и т..п тогда держите, блин, марку!!!Услышав, что сегодня моя "мастер" заболела, встала и ушла.

ПОтом звонили еще, я дипломатично их "послала" и попросила меня вычеркнуть из базы данных.

... Звонили еще раз. "Профессионалы"...