SKAI Baltija - par cilvekiem

Piedodiet atvainojiet, cilveki kas ieperkas SKY veikala laikam irvai nu debili vaigaliigi neaudzinati cilveki... jo vairak nauda jo debiilaks... un katikkas nepatik ta skrien sudzeeties, paradiet kura veikala taa vel notiek,

Un SKY vadibai, naktos nomainiit moto galvenais ir pircejs, un pircejam vnm buus taisniiba, ne suda tas pircejs nesaprot, un taisniiba ir pardevejam kas pardod preci, nevis tad debilajam kas vinju noperk... Un vadiba diemzel ir zem katras kritikas...prestizs veikals "saucas" tik algas ir zem katras kritikas, gandriiz vai minimalka... bet CEnas uzkruvetas lidz makonjiem... Deretu vadibai padomat par algam, jo menesi sanemt180ls, kad 130 jaadod par dzivokli, no ka gan lai mes iztiekam...?! Reizem uz tpopašu darbu nav ar ko aizbraukt!

Riebjaas!

ž

Z zuzis 22.02.2011

Nu ar tādu attieksmi un tik sūdīgu izglītību Tev būtu vieta tikai tukšo pudeļu pieņemšanas punktā par apkopēju. Lai Dievs nogrābstās kādreiz pieņemt darbā darbinieku ar tādu attieksmi. Fui!

P.S. Man nav nekāda sakara ar Sky veikaliem vai biznesu.

A Answers.com 22.02.2011

nē nu dīvāini cilvēki - a cik jūs gribat saņemt?? 1000 ls??? ja pārdevēja par neprot apkalpot pircēju, par ko viņai jāmaksā????