SKAI Baltija - Apkalpošana

Sveiki visiem! Gribētu ar Jums padalīties negatīvā pieredzē ar apkalpojošo personāu Sky veikalā uz Jūrmalas šosejas. Šodien pa ceļam uz laukiem ieskrēju nopirkt šo to šajā veikalā. Nu patīk man viņš un pārdevējas ar tur parasti laipnas, visu pastāsta, parāda, bet šodien gan atdūros pret vienu īpaši Laipnu!!!! Gribēju vecmatei nopirkt kaut ko diābētiķiem, bet ātrumā apjuku un nevarēju atrast kur ir. Skatos pie marinēto gurķīšu plaukta stāv viena pārdevēja un runā pa telefonu, domāju Oooo!!! gan jau kāda priekšniece tā visu zinās. Eju droši klāt un prasu, te pēkšņi pagriežās pret mani ar tādām izvalbītām , kaut ko žļembā un atbilde ŠTO??? Nu pārvaicāju vēlreiz un saņēmu pretī to pašu ŠTO?? Pateicu paldies un aizgāju meklēt citu pārdevēju kuru ar atradu pie konfektēm un viņa man laipni visu parādīja. Mani šokēja ka TĀDĀ veikalā strādā cilvēki kuri nesaprot latviešu valodu, pareizāk sakot pat necenšas saprast!!!!!! ŠOKS!!!! Pat Maximā vienmēr visas kasieres atbild latviski. Ja pareizi salasīju tad tās ŠTO vārds bij Arina! Ja negribat sabojāt garīgo uz pusdienu, tad šai kundzei vai jaunkundzei pat klāt neejiet!!!!

K

K Kikī 12.05.2013

Jūs tiešām esat pārliecināta, ka sieviete, kurai Jūs piegājāt klāt, bija pārdevēja Sky veikalā? Varbūt līdzīgā apģērbā tērpts klients runāja pa telefonu :)

K Krista 12.05.2013

Jā un parasts cilvēks, kas līdzīgs pārdevējai vēl nēsā piespraustu nozīmīti ar vārdu, kur loģika.
Bet par pašu sūdzību, nu un?Galvenais, ka piegāji pie citas dabūji ko tev vajadzēja un viss.

M memmesmeitiņa 12.05.2013

Krista, nav "nu un", jo valsts valoda ir latviešu un, turklāt, ja šis veikals pretendē uz samērā augstu līmeni, tādas lietas nedrīkstētu pieļaut. Man bija ļoti līdzīga situācija Sky Mežciemā.

O OlyKey 13.05.2013

Kliente14! Pirms sūdzēties, iemācies uzvesties veikalā, nevis skraidi kā bikses pielikusi

A andrris 14.05.2013

Jā, dzirdēju vīrietis jautājiet pārdevēja intīmo jautājumus. Varbūt viņa pagriezās viņu uz leju. Tāpēc viņš sūdzējās.