www.sudzibas.lv SKAI Baltija Foršā veikala vadība

SKAI Baltija - Foršā veikala vadība

Sveiki...
Palasīju rakstītās sūdzības un nolēmu pievienot savu komentāru.Sakarā par vadītāju Inesi-nesaprotu, kā tāds cilvēks, kas nemāk organizēt cilvēka darba grafikus, nemāk normāli sarunāties ar darbiniekiem(runā vulgārā valodā), smēķē pie atkritumu konteineriem ar darbiniekiem var ieņemt tādu amatu, vai vispār Inesei ir kaut kādas tirdzniecības un vadības iemaņas, liekas ir nākusi no tirgus.Un vēl Sanita, laikam dzērienu nodaļas ''vadītāja''-pirmkārt, nepareizu nodaļu viņai iedalīja, vajadzēja alkohola nodalu, jo viņai taču garšo šī lieta ļoti labi, arī nav nekādas kultūras pazīmes, jo par to liecina salauztais deguns.Tusiņā par mutes brūķēšanu viņai ar galvu pret galdu salauza DEGUNU, šito skaisto skatu.Takā cienijamie Skaja darbinieki un augstāk stāvošā vadība, paskatieties ar ko Jūs kopā strādājat un kam jūs esat pakļauti, kauns.Un Jums skaistules ir jau laiks padomāt par darbu CENTĀlAJĀ TIRGŪ, tur ir jūsu īstā vieta.

S spodra 22.05.2011

šitās kuces abas piesavinās darbinieku algu starpību, divreiz pa ķobi iegāzu, savu naudu atguvu :)

L LTT 23.05.2011

Nu, es domāju, ka par grafiku organizēšanu visklibāka vieta ir Krasta 56 jo tik briesmīgi grafiki nevienā Skai nav!!!