www.sudzibas.lv SK Trade SIA Bojāts auto Meriva

SK Trade SIA - Bojāts auto Meriva

Veicu auto maiņu Škoda Romster uz Opel Meriva MM740. Līdz Allažiem tikām, mašīna palika aizvien lēnāka. Otrā dienā braucām uz Cēsīm reģistrēt. Atrums zuda, kalnā 5.ātrums uz40...Pēdējā kalnā pirms Cēsīm netikām augšā, mašīna noslāpa un vairs nebij iesarbināma. Līdz CSDD mūs labi cilvēki aizvilka, pāc tam uz servisu. Degvielas filtrs vispār no 2008. gada nav mainīts, izpūtējam kvēpu filtrs nelietojams, tagad vismaz 500 eiro būs remonts.

Komentāri (1)

S sktrade 05.04.2021

Cien. Lavenieces k-dze., Jūsu sašutums par piedzīvotajām neērtībām ir izprotams, taču vainot pie tām tirgotāju šajā situācijā ir visai nekorekti.
Kad atbraucāt ar piedāvājumu apmainīt auto, Jums bija sūdzības un pretenzijas gan pret iegādāto auto, gan arī pret tā pardevēju. Neraugoties uz Jūsu norādīto auto trūkumu, es gāju Jums pretī un piekritu maiņai.
Jūs norādat, ka problēmas ar filtriem novērojāt, kad nobraucāt apmēram 100 km. Šāda veida problēmas tuvā vai tālā nākotnē lietotam auto neviens paredzēt nevar. Lai pasargātos no šādām situācijām, jāveic auto apskate servisā. Veikt vai neveikt šādu apskati ir pircēja privāta izvēle un atbildība. Jāpiebilst, ka Jūsu iegādātā auto cenu kategorijā līdzīgi, neparedzami defekti tiešām laiku pa laikam notiek. Vēlreiz atkārtošos - paredzēt šo atgadījumu ar kvēpfiltru nebija iespējams. Auto iegādes brīdī, tas darbojās korekti.
Runājot par defektu novēršanas cenu, es ļoti rekomendēju vērsties pie cita izpildītāja, jo Jūsu nosauktie 500 € nav situācijai adekvāti. Kvēlfiltra izgriešana maksā 40-70 €, un kodēšana - 70 €, savukārt degvielas filtrs maksā apmēram 15 €, un tā maiņa ap 10 €.
Žēl, ka Jūs piedzīvojāt neērtības ar iegādātajiem auto, taču visā šajā situācijā tirgotāja vainas nav. Ļoti ceru, ka, manis norādītā informācija par aktuālajām detaļu un darbu cenām, palīdzēs Jums ietaupīt.

Ar cieņu,
SK Trade SIA

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes