AtrisinātaSK Trade SIA - Bojāts auto

27.01.2020. Iegādājos auto opel Astra 2005. G. 1.7 dīzeli. Trešajā rītā uz darbu netieku, jo auto nav iedarbināms. Auto mēnesi dzīvo no servisa uz servisu. Galu galā pie elektriķa tiek konstatēts virkne bojājumu ģenerators pa galam, vadi samahinēti-brīnās, kā auto vēlnav sadedzis. Starteris pilns ar eļļu utt... Es, kā sieviete, saprotu, ka pilnīgs pī...
Zvanu Sia Sk Trade-atsaucība 0! Palīdzēt nevarot. Johaidī! Tik slikti iepikusies esmu 1. Reizi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sanita Mockus 08.03.2021

Pateicoties PTAC padomiem, šī konfliktsituācija tika veiksmīgi atrisināta pircējam par labu. Atgūta nauda un atdots auto atpakaļ tirgotājam.

Komentāri (3)

NeWVeL 23.02.2021

Diemžēl parpirpircei visi Latvijā ir vienādi . Visi autoplaci ir parpircei. Uz placi cilvēki pa kapeikām atdod bojātos auto. Latvijā likumus uz viņiem nav !

V vitols 24.02.2021

Ja jūs pērkat lietotu auto,tad investīcijas ir neizbēgamas.

S sktrade 05.04.2021

Cien. Mockus k-dze., esmu spiests atstāt arī savu komentāru par šo situāciju, jo gan pati sūdzība, gan sekojošs komentārs par tās atrisināšanu nav korekti un rada viennozīmīgu priekšstatu par tirgotāju, kas neatbilst patiesībai.
Problēmu ar auto pielaišanu konstatējām kopā ar Jums, kad atbraucāt apskatīt auto. Tajā brīdī es kā pārdevējs minēju iespējamos problēmas cēloņus, balstoties uz savu pieredzi šajā jomā. Jūsu klātbūtnē auto tika nomainīts akumulators. Neraugoties uz to, bija skaidrs, ka līdz galam problēma nav atrisināta - konstatējām, ka auto nelec tā, ka tam vajadzētu. Lai kompensētu šo defektu es piedāvāju atlaidi, kam Jūs arī piekritāt. No Jums nekas netika slēpts - iegādes brīdī Jūs zinājāt, ka auto būs jāremontē.
Jāmin arī tas, ka PTAC šajā situācijā nekādā veidā nevar ietekmēt tirgotāja rīcību. Lēmums iet Jums pretī bija mana brīva griba.
Ļoti žēl novērot komentārus par to, ka esmu Jūs maldinājis, kā arī iet Jums pretī tiku mudināts.

Ar cieņu,
SK Trade

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes