Sims

Sakās ar to,ka noskatijos reklāmu!Reklāmas iespaidā ar vīru aizgājām uz satehnikas veikalu "Sims" Maskavas ielā 1. Sākumā mūs ļoti laipni apkalpoja.Visu sīki paskaidro!Pēc tam arī piedāvāja piegādi uz mājāmNu un protams mēs tam piekritām!Gaidījām ar nepacietību, kad piegādās, jo iegādājāmies jaunu toaletes podu, izlietni un vēl šadus tādus sīkumus!Kad atveda preci bijām bezgala priecīgi!Nu td sākām tīt vaļā un apskatīt un tad bija PARSTEIGUMS!Tualetes poda vākam salauzts stiprinājums!Es uzreiz zvaniju uz veikalu!Tur man laipni atbildēja ka varam braukt un mums samainīs bez ierunām.Tā mēs aizbrucām un tad sākās.... Vadītāja sāka mūs aizvainot, ka mēs apši esot to salauzuši...Ka ja neprotam neko darīt tad labāk nelieniet kur nevajag...Tad mums vietā piedāvāja tādupašu tikai no letes kurš ir sskrāpēts...Mēs protams nepiekritām!Tā nu mums brauca augumā līdz mūs pilnīgi izveda no pacietības un mums nācās rakstīt iesniegumu...Itkā jau sīkums bet tā krīt uz nerviem, ka kāds brauc augumā...It sevišķi veikala vadītāja... Iesaku labāk neiet uz to veikalu...Tāda attieksme...It sevišķi tad, kad pērc uz epārak mazu summu...Un vēl tad kad mēs iepirkāmies dzirdējam, ka viens vīrietis nopircis duškabīni pa 380ls un viņam piegādā pa 310ls...Nezinu vai tā ir sakritība, bet.....Tā kā padomājiet par to!!!!!!!!!!