Sims

PIlnīgi riebj, man tās reklāmas. It sevišķi kuras ir maldinošas!!!! Tākā esmu topošā mamiņa un mums kā reiz norit remonts dzīvoklī tad nu mēs ar vīru nolēmām izmantot iepēju un iegadaties nepieciešamo remontam veikalā Sims, no sākuma tas bija Sims Maskavas ielā. Tur jaunkundze mūs ,laikam jasaka, centās apkalpot, ar Tādu sejas izteiksmi..... Ka visa vēlēšanās tur kautko pirkt atkrita. Un mēs devāmies uz Matīsa ielu. Jāpiemin ka akcijas noteikumi ir tādi ka pērkot Svētdienā jebkuru preci, topošās māmiņas un vēl daudzi saņems 10% atlaidi. Man ir buritski pāris dienas atlikušas līdz noteiktajam dzemdību termiņam un tāpēc ir lieki pieminēt ka man ir vnk fiziski grūti vandīties pa veikaliem, bet nu ja jau 10% nost no pamatcenas, un jūs jau noteikti zinat cik maksā mūsdienās remonts, mēs cenšamies izmantot visas iepājas lai visu padarītu pēc iespējas letāk. Tad par Sims! Matīsa ielā, nevaru neko sliktu teikt par apkalpojošo personālu - ļoti jaukas un laipnas meitenes. Bet pati akcika izrādijās pilnīga fikcija, Absurds! Vēlējāmies iegādāties flīzes - izrādās to vispār ir iespējams izdarīt tikai darba dienās, jo redz viņas ir japasuta un svetdien viņi nevar pieņemt pasūtijumu. Stulbi! tātad pirmais un laikam vislielākas pirkums atkrita... Nu un tād sāka birt pat tādi sīkumi kā reģīpsis jo tas redz ar ir jāpasūta! Es esmu šokā - nu bet nafig tad vajadzīgas tādas akcijas!!!!!!! Es personīgi savu kaju vairs nesperšu šajā veikalā un ar visām varītēm centīšos atrunāt visus savus pazīstamos! Tāpēc es visiem iesaku doties uz veikalu "Krūza" tur viss ir godīgi!

Z Zane 28.07.2008

Man bija līdzīga situācija! Gaidiju bērniņu, arī nolēmu izmantot šo akciju un devos uz veikalu! Arī biju Matīsa ielā, piekritīši, ka apkalpošana ir o.k. Sākumā biju šokā, ka nevaru iegādāties ko vēlos, bet man atvainojās un piedāvāja atnākt pirmdienā un visu pasūtīt saņemot 10% atlaidi! Iespējuams no pārdevēja atkarīgs kā to pasniedz un paskaidro!