www.sudzibas.lv Signija Linarte Naudas izkrāpšana

Signija Linarte - Naudas izkrāpšana

Persona Signija Linarte ir krāpniece kura izkrāpj naudu no cilvēkiem, kā arī no manis.. Viss sākās ar to, ka teica, ka varot man palīdzēt izīrēt par lētāku cenu dzīvokli, bet es atteicos jo negribēju tik tālu pārvakties dzīvot, bet esmu dzirdējusi ka viņa ar dzīvokļiem apkrāpj cilvēkus.. Tad viņa prasīja vai nevaru aizdod naudu priekš degvielas, kad nākamajā dienā atdošot, gribēja savākt visus litrus lēto degvielu kas viņiem tur ir, prasīja 30€ kurus es aizdevu.. Pēc pāris dienām viņa prasīja vai nevaru aizdod 40€ jo viņai vajagot tikt uz pastu izņemt naudu, lai pārskaitītu man un viņa teica ka stundas laikā man visu pārskaitīs, protams naudu es tā arī atpakaļ nesagaidīju.. Pēc pāris dienām viņa vēl naudu prasīja ar mērķi, ka viņai pietrūkst taxim nauda lai tiktu atkal uz pastu, jo redz iepriekš pastā bija rindas un viņa nevēlējās rindu gaidīt un vairāk es viņai neko nesūtiju.. Beigās es viņai prasu naudu atpakaļ un viņa pēctam sāk mani šantažēt, ka ja es prasīšu naudu tad viņa sabojāšot manu dzīvi ar to ko es ar viņu parunāju par savu dzīvi..
Un šo visu krāpšanu viņa dara ar savu vīru Pāvelu
Takā lūdzu cilvēki neuzķeramies uz Signijas meliem!

N Nessie 17.06.2022

Jūs rakstiet, ka bijāt jau dzirdējusi, ka viņa izkrāpj naudu cilvēkiem. Tad kāpēc vispār iesaistieties jebkādā komunikācijā un vēl trakāk - aizdodiet naudu cilvēkam, par kuru ir baumas, ka izkrāpj cilvēkam naudu? Samaksājāt par dzīves skolu. Labi, ka vēl tik.

Ja esiet gatava rīkoties, tad rakstiet policijā iesniegumu. Tā ir vienīgā reālā rīcība, kas var ko mainīt šajā situācijā.

K Klēr 17.06.2022

Šo visu ar visiem pierādijumiem ja tādi ir( kā jūsu gadījumā), būtu jāraksta iesniegums policijā !