www.sudzibas.lv SIA S"I datorsalons, DELL 2408wfpb monitors Monitors ar defektu, netiek mainīts

SIA S"I datorsalons, DELL 2408wfpb monitors - Monitors ar defektu, netiek mainīts

Sekojot SS.LV atrastam sludinājumam aizgāju uz S&I datorsalonu Čaka 40, lai iegādātos sludinājumā norādīto monitoru, kurš bija lietots, taču tika apgalvots, ka ir pilnīgi bez nekādiem defektiem.Monitoru iegādājos par 169 LS, kas priekš lietota monitora ir liela summa. Nopērkot saņēmu kvīti un jautājot par garantiju apgalvoja, ka dodot nedēļu pārbaudes laika garantiju. Jau tajā pašā dienā konstatēju, ka monitoram parādās vertikālas strīpas, kuras reizēm parādās un reizēm pazūdu.
Nākamajā dienā monitoru aiznesu atpakaļ, pārdevējs nespēja sazināties ar firmas īpašnieku, jo tas atradās kautkur tālu prom. Prasīju atpakaļ naudu, to nedabūju. Teica, ka tikko sazināsies ar īpašnieku, zvanīs un visu nokārtosim. Tajā dienā zvanu nesaņēmu, nākamajā zvanīju pac. Par naudas atdošanu nebija ne runas, piedāvāja vietā pilnīgi jaunu monitoru, kura vērtība ir 100~ls. Protams nepiekrītu. Piezvanīju uz LCD monitoru remontu, pastāstīju par defektu, tur atbildēja, ka monitoram pēc visām pazīmēm ir bojāta matrica un to nav iespējams salabot. Atkal sazinājos ar veikalu un tur man piedāvā, lai nesu atpakaļ un nedēļas laikā salabos.

Taču sludinājumā bija teikts, ka tas ir bez defektiem. Kā arī vajadzētu būt, ja lietots monitors tiek pārdots par 170ls. Neiesaku šo veikalu un neiesaku lietotus monitorus.