www.sudzibas.lv SIA "ScanHouse" уволили задним числом

SIA "ScanHouse" - уволили задним числом

Kому не дали на руки договор или просили зарплату вас уволили задним числом обращайтесь сразу Valsts darba inspekcijai KontaktiKonsultatīvie tālruņi: 67186522, 67186523 Konsultācijas pa telefonu tiek sniegtas no divām paralēlām telefona līnijām, nodrošinot nepārtrauktu klientu apkalpošanu katru darba dienu· No pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.00 līdz 17.00;· Piektdienas no plkst. 8.00 līdz 14.30.Konsultācijas klātienē:Rīgā, Kr. Valdemāra 38k-1, 1.stāvā, 114.kab, rindas kārtībāSākot ar 23.septembri, katru otro otrdienu no 10:00 līdz 14:00 Ķekavas novada sociālā dienesta telpās Ķekavā, Gaismas ielā 19 k-8.Valsts darba inspekcijas pārvaldeRīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1, LV–1010 www.vdi.gov.lv