SIA "ScanHouse" - algas

Izgatavo koka karkasa mājas un uzstāda Skandināvijas valstīs, ņem strādniekus no Latvijas un viņiem maksā tikai minumu kamēr viņi ir ārzemēs. Es arī strādāju pie viņiem un veicu iekšdarbus Norvēģijā, es un daudzi mani kolēģi joprojām nēsam saņēmuši nekādu naudu kopš esam Latvijā un sola jau cik mēnešus. Neiesaku braukt Jums uz turieni jo viņi meklē arvien jaunus darbiniekus kurus varētu vienkārši apčakarēt. Aizbraucot sačakarēsiet gan nervus gan iekļūsiet parādos un paveiksies ja būs nauda par ko tikt mājās! Cik zinu šī firma taisās celt aizvien jaunas un jaunas mājas tāpēc sludinājumu būs daudz jo nav vairs daudz droši vien palikušu cilvēku no Latvijas kurus nebūtu šī firma apčakarējusi! Lai Jūs uzticētos firma Jums uztaisīs līgumu par 250ls mēnesī, kurš tāpat nav spēkā!

E

T tomorrow 22.08.2013

aizvien nemaksā algas/rēķinus, būs jāiesniedz maksātnespēja tad laikam sāks domāt vairāk!

D Da 16.06.2016

Rēķinus nemaksā - tas ir fakts.

J JOKS 28.10.2013

Nemaksā piegādātājiem!