SIA "ScanHouse" - Nemaksa algas

Gribu pabridinat cilvekus laj nejet stradat firma SIA "Scanhouse", nemaksa algas!latvijas ligums 250 ls aizsuta uz norvegiju ljoti taali uz ziemeljem!!!! sola naudu kas vinjem ir jamaksa ka komandejuma naudu bet ta bus jusu alga,atljauj stradat virstundas bet nemaksa pat solito,nostradas menesi ar virsstundam - izteresi ljoti daud naudas uz pajku kas ir ljoti ljoti tur dargi!!!! un bejgas tev ne samaksas ne kapejkas un vel pietam tevi neaizsutis majas jo tu prasis savu nopelnito algu, bejgas labi ja bus tev masina un tu pats par savu naudu aizbrauksi majas uz latviju kas tev izmaksas ljoti dargi un firma tev neko neapmaksas!!!!!!!!!dzivoshana ir briesmiga , dzivo viena maja bet est gatavot un mazgaties ir jajet uz citu maju!!! Uldis Trokšs-Direktors/Valdes priekšsēdētājs,pienjem darba,vienmer smajda un apsol ka vis bus labi PERFEKTI,bet beigas sanak ljoti slikti! joprojam neesmu sanjemis savu naudu,man apnika zvanit gandriz katru dienu un prasit savu godigo nopelnitu naudu! un vel pienakas komandejuma nauda,nauda par benzinu un t.t es ceru ka jums palidzes shi info!!!! ja kaadu ari apmanija shi firma,labak rakstit sudzibas laj citus neapkrap,tadus firmus vajag ...........!!!!

A arnis1984 13.12.2012

Esmu SIA Scanhouse darbinieks jau vairākus gadus un arī strādāju Norvēģijas ziemeļos un Francijā un varu teikt, ka viss kas uzrakstīts ir nepatiesība. Scanhouse vienmēr ir samaksājis man visu, neskatoties uz to, ka klienti viņiem beigu beigās nesamaksā. Alga ir ļoti laba 1000-1200 Ls kā kuro mēnesi, ir bijušas aizķeršanās 2-3 nedēļas ar algas izmaksu, bet lielākoties tas ir bijis saistīts ar to, ka firma aug un ir paņemti darbā strādnieki, kas slinko, dzer, velk laiku un musina citus nestrādāt, līdz ar to tiek kavēti nodošanas termiņi.

Bij mums te objektā tādi divi atbraukuši Aleksandrs Ignatjevs un Normunds Cinovskis, firma šiem bija apmaksājusi ceļu uz objektu 250 lati un kaut kādu avansu pārtikai bija devuši, atbrauc - izdomā, ka viņiem vajag 1600 lati algu un sāk šantažēt to Uldi, ka, ja nemaksās, tad nemaz i nestrādās. Loģiski, ka šādus darbiniekus patriec. Kāpēc firmai būtu jāapmaksā šādu, atvainojos, loderu ceļojumi???

Bija arī tādi čaļi, kuriem noteikta mēneša alga. Darba vidū sāk teikt - "Davaj, pavelkam laiku. Mums tak pa mēnesi alga". Puse brigādes strādā un puse tik velk laiku, jo taču samaksās.

Kāda briesmīga dzīvošana?? Ir internets, TV, laba liela virtuve, dušas, veļasmašīna ar žāvētāju. Jūs neesat redzējuši kādos apstākļos citu firmu darbinieki dzīvo. Scanhouse ir vieni no retajiem, kas patiešām domā kādos apstākļos jādzīvo darbiniekiem.

Par savu darbavietu varu teikt tikai to labāko un ceru, ka viņi pievērsīs vairāk uzmanību tam kādus darbiniekus sūta uz objektiem. Firmai un produktam nav ne vainas, vienīgā problēma ir bezatbildīgos strādniekos.

I igors1963 18.01.2013

Šo nu gan ir uzrakstijuši paši firmas darboņi, lai uzlabotu uzņēmuma tēlu ! Un nav tik rožaini kā aprakstījis arnis1984, ar maksāšanu uzņēmumam ir problēmas, un nebūs brīnums ka tuvākajā laikā, kāds no kreditoriem ierosinās uzņēmuma maksātnespēju ! Un pieminētie 1000 Ls nav alga, alga ir minimālā, pārējais tiek formēts kā komandējuma nauda, kas kopumā ja darbs ir Norvēģijā ir diezgan zems atalgojums, pie turienes partikas cenām !

U UldisSH 15.04.2013

Labdien,

SIA SCANHOUSE dēļ nekvalitatīvi veiktiem darbiem, strādnieku dzeršanas darbā, nokavētiem termiņiem 2012. gada 2. pusē un 2013. gada 1. pusē patiešām bija apgrozāmo līdzekļu problēmas, kas neļāva segt saistības laikā, kā dēļ strādniekiem netika izmaksātas algas laikā. Pieminēšu, ka pasūtītāji mums nav maksājuši ne santīma no pēdējiem maksājumiem par mājām, bet esam pabeiguši tās izmantojot savus uzkrājumus.

Visi strādnieki, kas savu darbu ir pildījuši atbildīgi un kvalitatīvi VIENMĒR! ir saņēmuši savu atalgojumu (ar lielāku vai mazāku nokavēšanos).

Šobrīd dēļ alkoholiķiem, viena mēneša darba meklētājiem, šantažētājiem nekādas fiksētas mēneša algas savos objektos vairs nemaksājam - viss tiek noteikts pēc izpildes un ir atkarīgs no strādnieka paša. Ja esi atbildīgs - 1200, - LS un vairāk sanāk uz rokas, jo transporta un dzīvošanas izdevumus sedzam mēs.

Šobrīd arī aktīvi meklējam "normālus" cilvēkus, jo ir lietas par ko momentāli tiek cilvēki atlaisti šobrīd:
1) Alkohola pārmērīga lietošana dzīvesvietā
2) Melošana par prasmēm darba intervijas laikā
3) Nepamatota papildus atalgojuma prasīšana (Algas pacelšana objektā 2x)
4) Zaudējumu dēļ nekvalitatīva darba radīšana darba devējam

Brigādes, kas šobrīd ir izcēlušās ar vienkārši unikālu pieeju darba devējam.
1) Aleksandrs Vdovins
2) Sergejs Šovdra
3) Jānis Cimbulis
4) Aleksandrs Jakušonoks
Šiem četriem kungiem nebija absolūti nekas - ne instrumentu, ne savs auto, ne nauda - nekas. Ieguldījām naudu instrumentos, izīrējām auto, apmaksājām ceļu, iedevām avansu un ko vīri dara? Dzer un slinko un tad prasa 1600, - LVL algu. Pie mums nostrādāja 10 dienas, bet ir aizspērušies uz darba inspekciju. Darba inspekcija ir mūsu pusē, kungi!
Lūk e-pasts, kur Jānis Cimbulis pēc atlaišanas prasās atpakaļ darbā pie mums:
"Interesējos par iespējām:
1. Turpināt strādāt par namdari,
tikai citas, profesionālākas brigādes sastāvā, kopā ar cilvēkiem bez kaitīgiem ieradumiem un atkarībām, kā smēķēšana un dzeršana. Par smēķēšanu: sanāk bezjēdzīgi darba laika zudumi, sasummējot laiku kopā ļoti daudz dīkstāve, līdz ar to nepadarīts darbs. Par dzeršanu – ļoti traucējoši tādi darbinieki, kas bieži skrien uz būdu paslepus iedzert kārtējo aliņu vēl papildus tam, ka bieži iznieko darba laiku – smēķējot. Un ārpus darba laika ir nepieņemama dzeršanas turpināšana – „lāpīšanās”, bezjēdzīgi pieprasa aizvest uz tuvāko veikalu pēc aliņiem un cigaretēm. Uz prāmja – automātiska pamatīga piedzeršanās brauciena laikā, tik tālu, ka dzērumā viens otram krauj pa ģīmi – diemžēl, tā bija..."

Vēl viena brigāde:
1) Aleksandrs Ignatjevs (slēpjas aiz 12345)
2) Normunds Cinovskis
Šiem cilvēkiem tika izmaksāts avanss, samaksāts par degvielu, un prāmja biļetes, kopā ~700, - LVL. Atbraucot uz objektu abi man pavēsta, ka strādās par 1800, - LVL/mēn. Ies uz darbu, ja maksās. Tādi tiek patriekti. No sākuma izdari un parādi, ka Tu esi labs strādnieks un pēc tam prasi. Pēc 1 dienas darba abi kungi pieprasīja naudu atpakaļceļam, kas tika viņiem samaksāta.

Šā gada sākumā ir veikta pamatīga uzņēmuma reorganizācija un uzņēmums vairs nebūs tolerants pret sliņķiem un dzērājiem.
No 2013. gada marta beidzot darbi objektos notiek atbildīgi.

Uldis

I imo 03.07.2013

Labdien!
Šoks!!! Var jau melot bet ne jau tā, pazīstu Normundu personīgi, tas ir cilvēks, kurš ne dzer, ne pīpē, un vienmēr godprātīgi strādājis, bez kavējumiem un ar pilnu atbildības sajutu.
Un vietā, kurā viņš šogad bija aizbraucis, nostrādāja trīs mēnešus, nevis 1 dienu, tā kā nezinu par citiem, bet par šo cilēku 100% meli!!!

A Aju 03.09.2013

ko tu mūli uldi mēs strādajam ar visslielāko atbildību ceļot uzņēmuma reputāciju rādot augstu kvalitāti par izdarīto darbu gan jums gan klientam ko esat atzinuši jūs un klients, bet ko pretī esam saņēmuši (KAPEIKAS, UN JOPROJĀM VĒL NEESAT NORĒĶINĀJUŠIES PAT UZ PUSI)
Mūsu gadījumā jūsu kompānija nevar aizbildinaties ar darbinieku dzeršanu, smēķēšanu, nekvalatatīvi izdarītu darbu vai slinkošanu objektā, jo nekas no šim lietām nau kopīgs ar mūsu brigādi.KLAUSOS ESAT BAIGIE KUNGI KA DARBA INSPEKCIJA ESOT JŪSU PUSĒ, tad jau redzēsim kā būs mūsu gadijumā un ko par to visu teiks mūsu pašu tiesas sistēma par šadu blēžu darbošanos, tici man uldi es to lietu novedīšu līdz galam, nevienu kapeiku tev neuzdāvināšu.
VIENKĀRŠ BLĒŽU KANTORĪTIS KAS MEKLĒ DARBINIEKUS KAM NEMAKĀT.
TĀTAD DOMĀJIET KUNGI VAI SADARBOTIES AR ŠIEM KUNGIEM VAI NĒ UN NEMĀNIET PAŠI SEVI KA AR JUMS TĀ NENOTIKS, JO VIŅIEM TĀDS DARBA STILS UN VIŅI NENOVERTĒ LABUS DARBINIEKUS UN LABI IZDARĪTU DARBU

N neticigais33 01.08.2014

Pilnībā piekrītu, šī firmiņa ar Uldi priekšgalā ir šmurguļu komanda...
Algas ar KAVĒŠANOS samaksā bet komandējuma naudas NEMAKSĀ
Īsāk sakot komandējuma naudu saņēmu ilgu laiku pēc atgriešanās mājup piebildīšu gan kad es tiku ignorēts un mana mute tika aizbāzta no dienas uz dienu ar aizbildinājumu, RĪT...Piektdien ...nākam pirmdien, tad necēla klausuli vispār konkrēti Uldis -es nogaidiju tad atkal zvaniju, viņš teica nav naudas vispār jo "Itkā"pasūtītāji nav ar viņiem norēķinājušies-zvaniju otrā dienā un prasiju kas ar naudām uz ko atkal saņēmu veco atbildi NAV un man bija mērs pilns-biju gatavs griesties attiecīgajās instancēs ar sūdzību pret SIA ScanHouse ko klaji arī paziņoju pašam Uldim -klausulē iestājās klusums un tika atbildēts kad naudu rīt dabūšu.Un kā jūs domājat-Notika brīnums, nauda otras dienas pēcpusdienā ieripoja manā kontā-ironiski ...Uldis augstāk apgalvo "kad darba inspekcija ir viņu pusē" taču tiklīdz pieminēju darba inspekciju tikai tad sekoja atbilde rīt būs!
Ja jums tautieši nav vēlēšanās bendēt nervus un savu naudu izcīnīt nevis saņemt tad turieties no šī kantora pa gabalu.Ja protams neesat gatavi par minimālo algu dzīvot Norvēģijā 2mēnešus un jūsu ģimenes tikmēr Latvijā iztiks kā mācēs!

S scanhousesmird 10.11.2014

Nekad neiet tajā smirdīgajā firmā strādāt nav ne normālu instrumentu nekā un jāstrādā kopā ar kaut kādiem lietuviešiem pluss jau algu gaidu 3 mēnešus visus tos mari liepiņu jāni liepiņu un uldi priekšgalā vajadzētu pārmācīt pediņi nekas vairāk

S sirminieks 03.03.2015

Arī es tik tikko biju Norvēģijā caur šo skaisto firmu!
Noslēdzot līgumu, runa bija, ka avansu 200 eiro apmērā uzskaitīs tanī pašā dienā, kad izbraucam, bet nedēļu no vietas zvanījos un lūdzāmies, lai to izdara, darba dienā to arī izdarīja!
ļoti zems vērtējums šai firmai, viņiem par cilvēkiem ir nospļauties, aprunājoties ar darbiniekiem algas vēl nav izmaksātas par 2014 gada janvāri, pa lielam neieteiktu nevienam doties uz šo firmu pelnīt, jo ja smagi strādāsi 6dienas nedēļā max. ko nopelnīsi ir 1500 eiro plus vēl ko ieturēs! Plus jālūdz bendzīna naudu kuru nevar izmaksāt termiņā, līdz šai pat dienai neesmu saņēmis naudu pa nobraukto degvielu ;)
aizbraucu ar domu nopelnīt, bet pa lielam esmu tikai un vienīgi mīnusos ar šo firmu un nedēļu neko normālu neesmu ēdis!

Diemžēl nebūšu to tiem letiņiem, kas neko nedarīs, kā iebraukšu lv sazināšos ar advokātiem un mēģināsim viņus izdrāzt maksimāli, jo ir kopiju eksemplāri ko viņi iesniedz Norvēģijā, ka pelnu 21 eiro stundā, bet reāli to pelna mūsu firma, bet pašiem maksā 7eiro h un tad vēl pie katra sīkuma piekasās

S sirminieks 03.03.2015

Arī es tik tikko biju Norvēģijā caur šo skaisto firmu!

V valdeens 18.03.2015

droši rakstiet palidzēšu ielikt viņus tiesā caur norvēgiju 25754470