www.sudzibas.lv SIA REICHELA Darbs masazhas salona Reichela

SIA REICHELA - Darbs masazhas salona Reichela

Labdien!
Velos padalities ar jums sava pieredze,ar darbu,masazas salona "Reichela".
Ta ka man loti bija vajadzigs darbs,saku meklet darbu pazistamakajos darba piedavasanas portalos,pirmais bija ss.lv.. mekleju visu,no A- Z.. Bet tad kautka uzgaju vakanci-masieres,saku skatities.. Ilgi domaaju,ko darit.. Tad uzgaju uz sludinajuma, ar tekstu-

"Aicinam darbā masieri. Nepieciešamības gadījumā nodrošinam sertificētu apmācību.
Ja Tu esi mērķtiecīga un ar pozitīvu skatu uz dzīvi, aicinām pievienoties Mūsu draudzīgajam kolektīvam.
Pieteikuma vēstuli ar foto lūdzam sūtīt uz zemāk norādīto e-pastu. "

Sludinajums likas loti pozitivs,tapec izdomaju rikoties,aizsutiju cv,pectam man atzvanija no si salona un aicinaja uz parrunaam. Iekseji bija tik jauka sajuta,ka beidzot busu atradusi darbu:) Aizgaju uz paarunaam. Salons atrodas ieksa slegtaa pagalmaa. Saimniece teica,lai zvanot,kad busu klat,ka atvers vala vartus.. Tiku lidz adresei - Matisa 40-42,tad zvaniju,attaisija saimniece vartus un gaju ieksa,tad vina deva talakas norades,kur iet. Tiku lidz salona durvim,durvis attaisija pati saimniece,smaidiga,runiga,likas loti jauks cilveks,ari visa atmosfera likas nepiespiesta:)
Sakam runat par darbu-darbaa dienas laika var nopelniit loti labu naudu,cilveki nakot loti daudz,stunda meitenes sanem 15ls no masazas,tam meitenem,kuram nav sertifikata,vinas ar laiku dabu ari to,jo ir apmacibas,bet kad ir apmacibas,meitenes sanem 10ls. viss jau nelikas tik traki,lidz vina nesaka stastit par erotisko masazu. Salons saucas "Reizchela-relaksejosas,erotiksas masazas salons". Es ta isti nezinuaju,ka izpauzas erotiska masaza,tikai nodomaju,ka tada ir aizliegta Latvija. Bet pectam ,pec stastita es sapratu,kas ir jadara. Saksim ar pasu pirmo,kad atnak cilveks,visas meitenes,kuras ir mainja,iznak lauka-kleitinjaas.klients izvelas,kuru vinjs meiteni grib uz masazu. Tad meitene pavada klientu uz istabinju,piedava klientam iet uz dusu (ir bijusi citi,kuri atsakas). Tad,kad klients aiziet uz dushu,meitene iededz sveces,iesledz muziku,uzklaj palagu uz matraca (katra istabina ir liels matracis uz gridas) , tad atri skrien nogerbties,uz istabinju vinja iet aptinusies ar dvieliiiti..
Nakamais- meitene klientu masee toplesaa,no sakuma izmasee kajas,pectam dibenu,muguru,kaklu,rokas,tad ir jataisa erotiku no aizmugures-tas ir taa,kad tu ar savu kermeni rupji sakot,rivejies gar pilnigi svesu virieti,nezinadama to,vai virietim nav kadas adas slimibas,vai vel kautkas cits. Labi,nakamis ,kad beidz to darit,tev virietim austinja ir jaiecukst -vari apgriesties.. Tad virietis apgriezas un tu dari to pasu,ko no mugurpuses,bet ir viens liels BET- ar to viss nebeidzas diemzel. nepietiek ar to,ka tu sevi pataisi par tik "zemu" meiteni,kura speej taa izdarit,tev visam paari vel ir jaaiztiek vina dzimumorgani,bet,ja tu to nedaritu,tevi uzreiz prieksniece atlaistu.. Jo tikai stingri pateikts,ka ir jaaiztiek viriesa dzimumorgani un tas jau skaitas tads pats parkapums kaa tad,kad tu parguli ar klientu,par naudu.. Es runajot atklati par sevi,vairs negribu risket del 10, vai 15ls ,lai vienaa jaukaa diena dabutu sev zimogu uz visu muzu, ka ari dabutu administrativo sodu un visu parejo,jo es aiztiekot dzimumorganus izdaru loti lielu parkapumu. Dazus momentus ,skatoties uz sevi,gribejas tiesam raudat,jo iekseji bija apzina,ka es rikojos,ka mau*a. No sakuma man likas,ka ta nauda tiesam viegli nak,bet ar laiku sapratu,ka ta nauda nak loti smagi. Un vel tas,ka pusi naudas vel jaatdod prieksniecei + jamaksa par ellam un nodokliem,ir pasam meiteneem,arii palagus ir jagludina meitenem,dvielus arii un + veel tam,ka tu atbrauc uz darbu,kad neesi bijusi kadas divas dienas,Tev pasaka,ka jatira salons..Pasai ir jaizsuc visi paklaji,visas gridas un jaizmazga +virtuvi jasakarto. ( salona ir 3istabas,kur mase klientus,meitenju istaba,foajee,vrtuve,viena dusas telpa un viena dzakuzi telpa) un ,kad tas viss vienai pasai ir jaiztira,tad tiesam tu esi bez spekiem. Vel par salonu-strada vins 24 stundas diena,7dienas nedela. Pa dienu stradat ir normali,bet esot tur pa nakti-tur ir jabut nerviem.Tu pa nakti nvari izguleties,bet ja nak cilveki tev ir jacelas,aizmirsu piebilst-jaatbild uz tel zvaniem.. Protams,ja tu esi tikko piecelusies no miegiem,var to redzeet un nekada kosmetika tam nelidzes,bet prieksniece to nesaprata.. Vina nesparata vel to ,ka katram cilvekam ir sava gaume.. un ja vins neizvelas meiteni,ta nav vinas vaina.. Ka izradas,saimnieces attieksme bija tik "ideaala",bet meitenu atteiksme vienmer bija vainiga pie visa. Tika likti sodi,pat 50ls apmera. Nesaprotuu,ar kadam tiesibam,ko tadu var darit-atnemt meitenei naudu tikai del ta,ka to sagrib.. Bija gadijums,kad klients centas izvarot vienu meiteni,meitene saaka blaut uz ta klienta,bet prieksniece nevis kautko tam klientam teica,bet uzlika meitenei sodu.. Nu bet kur ir logika?? Butu vel daudzko rakstiit,bet seit mineju galvenas lietas!

Tapec ari es iesaku neuzkerties uz tadiem darba piedavajumiem.. Protams,ne visi saloni ir tadi,es tikai pastastiju par savu gadijumu.. kaa mekleejot vieglaku naudu ,tiku pie rugtas pieredzes un sabojatas pascienas!!

P

P promnoelles 30.07.2013

Saimnieces kundzei vajadzētu aizdomāties par savu attieksmi, ka tik daudz jauko meiteņu ir aizlaidušās, kuras pašas, kuras tikai vēlāk saprot,
ka no tās elles jāmin prom!Tās kuras tika atlaistas, šodien saka - PALDIES!

T teeja 30.07.2013

Tieši tā.Attieksme ir vienkārši šausmīga, spriežot pēc tā, ka meitenes masveidā pamet darbu, nekas labs tur nav arī šodien.Veiksmi ar tādu attieksmi uzturēt savu biznesu darbībā, jo ilgi tur neviena negribēs palikt!

F forex_tradingq 31.07.2013

Ja tu esi mauka, tad par ko tu sūdzies?