www.sudzibas.lv SIA REICHELA Atieksme masāžu salonā.

SIA REICHELA - Atieksme masāžu salonā.

Sveiki. Arī es vēlos pievienoties un izskratīt visu negatīvo,kas sakrājies nostrādājot šajā salonā.
Arī man ,kā jau visām meitenēm, darba pārunās solīja zelta kalnus.Tik daudz pozitīvā tika teikts, ka piekritu un paliku strādāt ,jo alga tika solìta liela, ka noticēju, ka beidzot manā naudas maciņā krīze beigsies.Pagāja īss laiciņš,ka lēnām ar vienu kāju no zelta bedres līdu ārā un ar otru sūdos iekšā!!..

Izsteikšos īsumā.!

Sākās pilnīgs haoss.!Nekādas kārtìbas,darba grafiku sastādot, vienmēr bija problēmas,jo neviena no meitenēm nevēlējās strādāt visu dienakti,tas bija smagi naktīs ,bet to nesaprata - SMAIDAM MEITENES!
Uzkopjam telpas,kas bija ļoti plašas,tas prasīja laiku un spēku.Gludinam,atbildam par visu mēs pašas,jo rokas ir visām.
Atnākot klientam ir jāsmaida, ja viņam kautkas neiepatīkas - lūdzam Dievu, jo tiks vainotas meitenes,ka mūs Māte daba apdirsusi vai ciemiņš tā aizlējies, redz mutantus.

Privātās dzīves mums nevienai nedrīkst būt, visas esam lezbietes.Aizejot prom no darba , visas stāvam uz visām ielām un guļam vienā gultā.Profesija visām viena.
Slimot nedrīkt, ja jūtamies slikti, domājam pozitīvi- BŪS LABI.
Kavēt nedrīkst,slimot nedrīkst, atpūsties nedrīkst- Viss tiek aprēķināts sodos,kuru summas ir mistiskas!!!

MEITENES ESAT UZMANÌGAS.!!!!

P

F forex_tradingq 31.07.2013

Ja tub esi mauka, tad par ko tu sūdzies?
Vai maukām mēdz būt ģimene?

F forex_tradingq 31.07.2013

Ja tu esi mauka, tad par ko tu sūdzies?

K kartupelis 01.08.2013

ko ļarksti? Pie maukas arī strādājām