www.sudzibas.lv SIA REICHELA Attieksme masāzas salonā Reichela

SIA REICHELA - Attieksme masāzas salonā Reichela

Labdien,cienījamā sudzibas.lv tauta un potenciālās nākošas strādāt gribētājas.Ka visas,tad es arī!
Šajā iestādē gan nestrādāju jau labu laiku,esmu pārgājusi uz pavisam citu jomu,taču atmiņā joprojām stāv šausmīgie darba apstākļi un šausmīgā attieksme no priekšniecības puses.
Mīļās meitenes,nu nepārdodiet sevi naudas dēl šai iestādei.Cieņa no priekšnieces puses pielīdzināmai nullei,darba apstākļi šausmīgi,mūžīgā krāmēšanās ar visādiem smirdīgiem dzērājiem stāv atmiņa vēl šodien.Darbā jābūt SUTKĀM,laika savai dzīvei,bērniem,ģimenei nepaliek praktiski nemaz,ja ir kas ieplānots nereti gadījās,ka atskan zvans no darba ar tekstu,ka tūlīt par jāierodas darbā,jo neesot kas strādā.Solītā bezmaksas apmācība nemaz nav bezmaksas,par to ir jāmaksā,kas tiek atvilkts no algas.Ja nokavēja-sods.Vienmēr mākušas šaubas vai nodokļu nauda netika vienkārši iebāzta kabatā,jo nodokļu grāmatiņu man enviens tā arī nepaprasīja,tad an vīsti skaidrs kā tie nodokļi tika maksāti.
No šīs iestādes labāk pa gabalu!

T

P promnoelles 30.07.2013

Meitenes aizgājušas patiešām daudz, bet no kļūdām nemācās! Tas viss turpina atkārtoties!!!

retas_sudzibas 31.07.2013

Vai šis varētu būs tas salons? Ja ir, tad jāizsēj šitā saite pa visiem portāliem, lai cilvēki nedabūtu traumu uz mūžu :))

K kartupelis 31.07.2013

Nē, tas ir Bordelis Ģertrūdes ielā. Tas ir mazliet cits. Domāju, ka tur tik sūdīgi neiet kā pie Reičlas
Reičelas sludinājums ir šis - http://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/masseur/clkej.html

1 1234567xxx 02.08.2013

Vienkārši šausmas, meitenes, kādēļ jūs pakļaujat sevi kam tādam! Un kāds vēl naivums par tiem nodokļiem, protams, ka neviens par jums tos nemaksāja. Labāk izlasiet šo: http://likumi.lv/doc.php?id=26019 Dzīvē var noderēt!
http://www.vdi.gov.lv/lv/ ...šiem ar šad tad gribas nopelnīt uz tādiem kantorīšiem!

S sunsslikts 30.12.2013

Tie bomzhi vēl no šīs meitenes Emmas naudu aizņēmās! ! Nozakaa un tad krit celos.