www.sudzibas.lv SIA PB Telpa Nepērkat atlaižu kuponus peintbolam

SIA PB Telpa - Nepērkat atlaižu kuponus peintbolam

Neiesaku pirkt atlaižu kuponus peintbola spēlēšanai no SIA PB Telpa, jo būs milzīga vilšanās. Pirms pērkat iesaku aiziet paskatīties, jo apetīte uzreiz pazudīs. Labāk izvēlaties kādu citu peintbola firmu svaigā gaisā. PB Telpā peintbols notiek vienkārši graujošās vecās Padomju laiku VEF teritorijas telpās, kas ir uz sagrūšanas robežas.Kad ierodies apskatīt telpas, tad jāstāv un pie durvīm jāgaida vismaz 20 minūtes, kad kāds parādīsies. Viņi paši arī laikam baidās uzturēties tur, ka kaut kas uz galvas neuzkrīt.

B

Komentāri (3)

P pbtelpa 17.03.2015

Pilnīgas muļķības.!

Lūk ir šīs sūdzības īstais iemesls, jo šajā sūdzībā minētais ir klaji meli.!
http://www.sudzibas.lv/baltic-sea-media-group-c39095.html?selcom=171369#c171369

Būtu zinājis jau iepriekš būtu pārbaudījis šo apšaubāmo personu !

Lūk arī citu cilvēku sūdzības :

http://www.sudzibas.lv/biedriba-pasaules-tilts-c8430.html

http://www.sudzibas.lv/?search=p%C4%81ns&x=0&y=0

Uzmanamies No Juris Pāns!

R RaivisRumaks 17.03.2015

Sveiks, Juris Pāns!
Lūdzu administratorus atsaukt visus Juris Pāns sūdzības!
Īsi sakot pierādījumu nav un tiek nomelnotas vairākas personas, par ko sauc pie atbildības.

2352.1 Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai.
Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas izplatītas presē, tad gadījumā, kad tās neatbilst patiesībai, šīs ziņas presē arī jāatsauc. Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas, kas neatbilst patiesībai, ietvertas dokumentā, šāds dokuments jāapmaina. Citos gadījumos atsaukšanas kārtību nosaka tiesa.
Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija). Atlīdzības apmēru nosaka tiesa.

Lūdzu administratorus izņemt ārā, Juris Pāns sūdzības, kurām nav nekāda pamata(pierādījumu) pretejā gadījumā visām, Juris Pāns, aizvainotajām pusēm (PB Telpa, VEF telpu īpašnieks) ir tiesības vērsties tiesā.Tiešā veidā tiek nodarīts kaitējums - goda un cieņas aizskaršana, mantiskais kaitējums, jo ar šāda veida sūdzību tiek nomelnots PB Telpa tēls, tādējādi ar šādu anti reklāmas kampaņu tiek samazināta uzņēmuma peļņa.

1635. Katrs tiesību aizskārums, tas ir, katra pati par sevi neatļauta darbība, kuras rezultātā nodarīts kaitējums (arī morālais kaitējums), dod tiesību cietušajam prasīt apmierinājumu no aizskārēja, ciktāl viņu par šo darbību var vainot.
Ar morālo kaitējumu jāsaprot fiziskas vai garīgas ciešanas, kas izraisītas ar neatļautas darbības rezultātā nodarītu cietušā nemantisko tiesību vai nemantisko labumu aizskārumu. Atlīdzības apmēru par morālo kaitējumu nosaka tiesa pēc sava ieskata, ņemot vērā morālā kaitējuma smagumu un sekas.
Ja šā panta otrajā daļā minētā neatļautā darbība izpaudusies kā noziedzīgs nodarījums pret personas dzīvību, veselību, tikumību, dzimumneaizskaramību, brīvību, godu, cieņu vai pret ģimeni, vai nepilngadīgo, pieņemams, ka cietušajam šādas darbības rezultātā ir nodarīts morālais kaitējums. Citos gadījumos morālais kaitējums cietušajam jāpierāda.
P i e z ī m e. Darbība šeit jāsaprot plašākā nozīmē, aptverot ne vien darbību, bet arī atturēšanos no tās, tas ir, bezdarbību.

Sūdzība kas tika vērsta pret Juris Pans ir pareiza un atbilst patiesībai, ir visi nepieciešamie pierādījumi! Tuvākajā laikā, ja netiks atdota nauda par pakalpojumu neizpildi, tiksimies tiesā! :)

Jauku dienu!

L Lelde M 14.02.2017

Pirmā spēle un esmu 100% apmierināta. Telpa liela, silta, vislabākā instruktāža, adrenalīns, mūzika. Iesaku ikvienam, kam patīk aktīvā atpūta.
https://www.youtube.com/watch?v=nsSL4L2VtLU

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes