www.sudzibas.lv SIA PB Telpa Negodīga komercprakse

SIA PB Telpa - Negodīga komercprakse

Neiesaku sadarboties ar SIA PB Telpa vadītāju. Viņš ar darba ņēmējiem neslēdz oficiālus līgumus, lai, acīmredzot, apietu nodokļu maksāšanu un pēc tam jau bez līguma ir grūti pierādīt viņa negodīgo rīcību. Piekasās visiem sīkumiem, lai tikai pēc tam varētu nemaksāt, un vēl prasīt atpakaļ iedoto naudu. Piesola, ka ņems daudz reklāmas pakalpojumus, lai dabūtu labāko cenu, taču pēc tam izrādās, ka viņam nav pat grasis pie dvēseles. Rodas iespaids, ka peintbola telpa PB Telpa ir uz bankrota robežas, tāpēc iesaku izvairīties no jebkādas sadarbības, jo pēc tam būs tikai galvas sāpes ar šiem latvju antiņiem.

B

Komentāri (4)

P pbtelpa 17.03.2015

Pilnīgas muļķības.!
Komentēja: Pirms 8 stundām 4 minūtēm pbtelpa

Lūk ir šīs sūdzības īstais iemesls, jo šajā sūdzībā minētais ir klaji meli.!
http://www.sudzibas.lv/baltic-sea-media-group-c39095.html?selcom=171369#c171369
Komentēja: Pirms 7 stundām 56 minūtēm pbtelpa

Būtu zinājis jau iepriekš būtu pārbaudījis šo apšaubāmo personu !

Lūk arī citu cilvēku sūdzības :

http://www.sudzibas.lv/biedriba-pasaules-tilts-c8430.html

http://www.sudzibas.lv/?search=p%C4%81ns&x=0&y=0

P pbtelpa 17.03.2015

Atbilde pa punktiem :

1. Par kādiem līgumiem ir runa? Sadarbība ar Jūsu kompāniju bija vienīgā, kurā nebija līgums, jo viss esot steidzami jāizdara un nekam neesot laika, jo Juris Pāns devās uz ārzemēm.
2. Es nepiekasos pie sīkumiem, bet pieprasu apliecinājumus tam, ka apmaksātais darbs ir veikts, kāda atšķirība vai samaksāti 100 eiro vai 1000 eiro.?
3.Kad mēs runājām - nonācām pie slēdziena, ka ņemšu tikai e-pastu mārketinga reklāmu un neko citu nesolīju.
4. Rēķins tika apamksāts uzreiz, kad tika saņemts, jo naivi cerēju, ka pakalpojuma sniedzējs veiks pasūtīto pakalpojumu - epasta mārketingu.
5. Mans uzņēmums tuvu nav uz bankrota robežas un pārējie sadarbības partneri ir pilnībā apmierināti.

R RaivisRumaks 17.03.2015

Lūdzu administratorus atsaukt visus Juris Pāns sūdzības!
Īsi sakot pierādījumu nav un tiek nomelnotas vairākas personas, par ko sauc pie atbildības.

2352.1 Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai.
Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas izplatītas presē, tad gadījumā, kad tās neatbilst patiesībai, šīs ziņas presē arī jāatsauc. Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas, kas neatbilst patiesībai, ietvertas dokumentā, šāds dokuments jāapmaina. Citos gadījumos atsaukšanas kārtību nosaka tiesa.
Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija). Atlīdzības apmēru nosaka tiesa.

Lūdzu administratorus izņemt ārā, Juris Pāns sūdzības, kurām nav nekāda pamata(pierādījumu) pretejā gadījumā visām, Juris Pāns, aizvainotajām pusēm (PB Telpa, VEF telpu īpašnieks) ir tiesības vērsties tiesā.Tiešā veidā tiek nodarīts kaitējums - goda un cieņas aizskaršana, mantiskais kaitējums, jo ar šāda veida sūdzību tiek nomelnots PB Telpa tēls, tādējādi ar šādu anti reklāmas kampaņu tiek samazināta uzņēmuma peļņa.

1635. Katrs tiesību aizskārums, tas ir, katra pati par sevi neatļauta darbība, kuras rezultātā nodarīts kaitējums (arī morālais kaitējums), dod tiesību cietušajam prasīt apmierinājumu no aizskārēja, ciktāl viņu par šo darbību var vainot.
Ar morālo kaitējumu jāsaprot fiziskas vai garīgas ciešanas, kas izraisītas ar neatļautas darbības rezultātā nodarītu cietušā nemantisko tiesību vai nemantisko labumu aizskārumu. Atlīdzības apmēru par morālo kaitējumu nosaka tiesa pēc sava ieskata, ņemot vērā morālā kaitējuma smagumu un sekas.
Ja šā panta otrajā daļā minētā neatļautā darbība izpaudusies kā noziedzīgs nodarījums pret personas dzīvību, veselību, tikumību, dzimumneaizskaramību, brīvību, godu, cieņu vai pret ģimeni, vai nepilngadīgo, pieņemams, ka cietušajam šādas darbības rezultātā ir nodarīts morālais kaitējums. Citos gadījumos morālais kaitējums cietušajam jāpierāda.
P i e z ī m e. Darbība šeit jāsaprot plašākā nozīmē, aptverot ne vien darbību, bet arī atturēšanos no tās, tas ir, bezdarbību.

Sūdzība kas tika vērsta pret Juris Pans ir pareiza un atbilst patiesībai, ir visi nepieciešamie pierādījumi! Tuvākajā laikā, ja netiks atdota nauda par pakalpojumu neizpildi, tiksimies tiesā! :)

Jauku dienu!

J JanisZ 06.05.2015

Kasparam Piterniekam (PBtelpa) - sniedzu reklāmas pakalpojumu par mājas lapas uzlabošanu pbtelpa.lv uzlabošanu. Naudu samaksāja, kā tika norunāts pēc darba veikšanas. Par kvalitatīvu darbu tiek veikta apmaksa. Nezinu, ko saka šis pilsonis par negodīgo komercdarbību no Kaspara puses, bet zinot reklāmas biznesu un cik šai nozarē ir uzmetēju un neprofesionālu. es ticu, ka konkrētā sūdzība ir nepamatota. Un pats pakalpojuma sniedzējs nemācēja sniegt solīto pakalpojumu un nodarbojās ar nomelnošanu. Veiksmīgu dienu! Jānis

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes