www.sudzibas.lv SIA PB Telpa Nekvalitatīvs peintbols

SIA PB Telpa - Nekvalitatīvs peintbols

PB Telpas piedāvājums nav konkurētspējīgs ar citiem peintbola piedāvājumiem un kvalitāti Latvijā. Savā dīkstāvē un neveiksmēs viņi paši nezina, ko vainot. PB Telpa atrodas uz sagrūšanas robežas esošās VEF teritorijas telpās, kur klientam jau pirmkārt jāuzmanās, ka uz galvas neuzkritīs griestu konstrukcijas vai neielūzīs grīda. Kurš uzņēmums vēlēsies savus partnerus aicināt uz vietu, kas vizuāli atgādina bomžu izgāztuvi! PB Telpā jaunie puišeļi (amatieru uzņēmēji) cer nopelnīt lielo naudu neko nedarot un bez ieguldījumiem. Laikam 100.00 EUR ir viss viņu mārketinga budžets šim gadam.

J

Komentāri (8)

P pbtelpa 16.03.2015

Pilnīgas muļķības.!

P pbtelpa 16.03.2015

Lūk ir šīs sūdzības īstais iemesls, jo šajā sūdzībā minētais ir klaji meli.!
http://www.sudzibas.lv/baltic-sea-media-group-c39095.html?selcom=171369#c171369

P pbtelpa 16.03.2015

Būtu zinājis jau iepriekš būtu pārbaudījis šo apšaubāmo personu !

Lūk arī citu cilvēku sūdzības :

http://www.sudzibas.lv/biedriba-pasaules-tilts-c8430.html

http://www.sudzibas.lv/?search=p%C4%81ns&x=0&y=0

J JurisPans 17.03.2015

Kaspar Piterniek, tā vietā, lai ievietotu apmelojošus linkus, paņem rokā slotu, krāsas spaini un ej kārtīgi izslauki VEF veco teritoriju un nokrāso sienas, durvis un logu ailes, lai cilvēkiem nebūtu pretīgi apmeklēt PB Telpu. Manis rakstītajā ir 100% taisnība, jo pirms ikviens pērk PB Telpas atlaižu kuponus vai apmeklējuma kartes, aiziejiet vispirms apskatīties šo graustu, kurā šī telpa atrodas. Mūsdienās ir pavisam citi kvalitātes standarti atpūtas vietām.
Varu sadarēt, ka pēc gada/maksimums diviem šī vieta būs slēgta, jo te puišeļiem, kas to vada nav nekādas sajēgas par biznesu un kvalitāti!

P pbtelpa 17.03.2015

Pirms ko runā - noskaidro.!
Manis teiktajam ir pamatojums - Tavi komentāri ir plika muldēšana un kārtējie meli !
Joprojām gaidu solītos pierādījumus tam, ka darbs tika veikts.
Par kvalitāti un apmierinātību lai spriež klienti, nevis krāpnieks.! ;)
Gudri D***T esi iemācījies - būtu labāk strādājis.!
Tavā izpratnē laikam normāla uzņēmējdarbība ir krāpšana un uzmešana, mēs darbojamies savādāk.

R RaivisRumaks 17.03.2015

Sveiks, Juris Pāns!

Īsi sakot pierādījumu nav un tiek nomelnotas vairākas personas, par ko sauc pie atbildības.

2352.1 Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai.
Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas izplatītas presē, tad gadījumā, kad tās neatbilst patiesībai, šīs ziņas presē arī jāatsauc. Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas, kas neatbilst patiesībai, ietvertas dokumentā, šāds dokuments jāapmaina. Citos gadījumos atsaukšanas kārtību nosaka tiesa.
Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija). Atlīdzības apmēru nosaka tiesa.

Lūdzu administratorus izņemt ārā, Juris Pāns sūdzības, kurām nav nekāda pamata(pierādījumu) pretejā gadījumā visām, Juris Pāns, aizvainotajām pusēm (PB Telpa, VEF telpu īpašnieks) ir tiesības vērsties tiesā.Tiešā veidā tiek nodarīts kaitējums - goda un cieņas aizskaršana, mantiskais kaitējums, jo ar šāda veida sūdzību tiek nomelnots PB Telpa tēls, tādējādi ar šādu anti reklāmas kampaņu tiek samazināta uzņēmuma peļņa.

1635. Katrs tiesību aizskārums, tas ir, katra pati par sevi neatļauta darbība, kuras rezultātā nodarīts kaitējums (arī morālais kaitējums), dod tiesību cietušajam prasīt apmierinājumu no aizskārēja, ciktāl viņu par šo darbību var vainot.
Ar morālo kaitējumu jāsaprot fiziskas vai garīgas ciešanas, kas izraisītas ar neatļautas darbības rezultātā nodarītu cietušā nemantisko tiesību vai nemantisko labumu aizskārumu. Atlīdzības apmēru par morālo kaitējumu nosaka tiesa pēc sava ieskata, ņemot vērā morālā kaitējuma smagumu un sekas.
Ja šā panta otrajā daļā minētā neatļautā darbība izpaudusies kā noziedzīgs nodarījums pret personas dzīvību, veselību, tikumību, dzimumneaizskaramību, brīvību, godu, cieņu vai pret ģimeni, vai nepilngadīgo, pieņemams, ka cietušajam šādas darbības rezultātā ir nodarīts morālais kaitējums. Citos gadījumos morālais kaitējums cietušajam jāpierāda.
P i e z ī m e. Darbība šeit jāsaprot plašākā nozīmē, aptverot ne vien darbību, bet arī atturēšanos no tās, tas ir, bezdarbību.

Sūdzība kas tika vērsta pret Juris Pans ir pareiza un atbilst patiesībai, ir visi nepieciešamie pierādījumi! Tuvākajā laikā, ja netiks atdota nauda par pakalpojumu neizpildi, tiksimies tiesā! :)

Jauku dienu!

R Reflex 11.09.2015

Euu džeki, brauciet uz Bušām saulkrastos, būs jums ekšens brīvā dabā un vienīgais kas var uzkrist uz galvas ir vāvere kam nejauši trāpīts :D:D www.busas.lv

L Lelde M 14.02.2017

Pirmā spēle un esmu 100% apmierināta. Telpa liela, silta, vislabākā instruktāža, adrenalīns, mūzika. Iesaku ikvienam, kam patīk aktīvā atpūta. https://www.youtube.com/watch?v=nsSL4L2VtLU

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes