www.sudzibas.lv SIA NC Group Piesavināšanās

SIA NC Group - Piesavināšanās

Aprīlī SIA "NC Group" servisā Lielvārdes ielā 107 nodevu remontā fotoaparātu. Bez maksājuma dokumenta izrakstīšanas tika paņemta pieklājīga summa avansā. Remonts netika izpildīts, bet fotoaparātu tika "pazaudēts". Darbinieks , viņš arī vienīgais "NC Group" vadītājs, apsolīja samaksāt radušos zaudējumus, bet nu jau 12 mēnesi visādiem paņēmieniem izvairās to darīt.
Serviss Lielvārdes ielā 107 izrādās jau 6 mēnešus ir slēgts.
Tomēr "uzņēmīgā" vienīgā valdes locekļa vadībā turpina darboties serviss "MDD datortehnikas serviss" Maskavas ielā 55a.
Šāds cietušais es neesmu vienīgais. Plašāk ar SIA NC Group nesakarīgo darbību varat iepazīties Sudzibas.lv. Iepazīstieties ar šo brīnumfirmu un izdariet izvēli.
VAI IR VĒRTS RISKĒT?
Turpmāk centīšos iepazistināt ar man radīto zaudējumu segšanas gaitu.

V

E Eseseseseseseses 05.02.2011

Sis kantoris ar savām neizdarībām ir plasi zināms, var palasit kaut vai atsauksmes seit pat sudzibas.lv
Ja papīri pasutijuma pienemsanas laikā netika sakaroti, tad vienīgā iespēja kā dabūt savu naudu atpakal ir sagaidit vinu pēc darba pie Maskavas ielas 55-tā numura un aprunāties kā vecim ar veci. Vispār brīnos, ka viņš vēl ir uz brīvām kājām, tik daudz krāpniecisku darījumu un neapmierinātu klientu..

č Čoms 05.02.2011

Ja fotoaparāts bija antikvāra manta, tā ceļš ir zināms.Nesen vien senlietu uzpircējs no Igaunijas pa visu Latviju meklēja senlietas.Īpaši iecienījis viņš bija Ventspili.

J JR 05.02.2011

Paši vainīgi tie kuri tiek piekrāpti! Vairāk vajag vazāties pa visādiem krūmu kantoriem, kas paši parasti neko ne prot ne dara. Un ja ko mēģina tad problēmu vairāk nekā vajag un nevar ne atrisināt!
Es vienmēr tehniku remontēju tikai ražotāju servisā. Jā, reizēm sanāk dārgāk, jo jāmaksā visi nodokļi, toties zinu, ka mani nečakarē visādi sūdabrāļi!
Un as attiecas uz MDD servisu - tad es ļoti ceru, ka maz būs tādi, kas uz to servisu aizies pirms tam nenoskaidrojuši, kas par kadriem tur strādā! BEt tie kas aizies - tā viņiem vajag. Ir jāskatās kurp doties un kam savu naudu dot! Ir tak jādomā līdzi!

MacBeton 06.02.2011

Nu protams labi, ka šeit pabrīdina, bet vajag arī aiziet uz policiju!

K kaamis 21.03.2011

vajag iet uz Pateretaju Tiesibu Aizsardzibas Centru!

M minilab 03.10.2020

SIA NC Group Lauris Brants взял предоплату и исчез.