www.sudzibas.lv SIA MP Fonds Netiek maksātas algas

SIA MP Fonds - Netiek maksātas algas

Nekādā gadījumā nepiesakieties darbam SIA MP Fonds! Šī firmiņa nodarbojas ar nekustamo īpašumu starpniecību. Nopelnīt ir tikpat kā neiespējami. Netiek maksātas algas , nav nekādu sociālo garantiju. Lai firma nodrošinātos pret VID un darba inspekcijas reidiem jums būs jāparaksta fiktīvs darba līgums, kurš būs tikai vienā eksemplārā priekš rādīšanas valsts iestādēm nepieciešamības gadījumā. Jums tiks izsniegts dienesta telefons, kura rēķins būs jāmaksā pašiem. Tā kā zvanīt vajag ļoti daudz, tad rēķinieties, ka varat šajā darbā pat zaudēt naudu.

J Janis 22.04.2008

Pats tur kādreiz strādāju, attieksme laba, un pateikšu vienu neviena kompānija nedos jauniem darbiniekiem telefonu ar pieslēgumu uzreiz ko vari runat cik vēlies??? es nopelnīju normāli, bet aizgāu jo nevarēju ar skoli apvienot. un maklēra darbs ir grūts darbs. un ja jau neviens tur nepelnītu tad jau neviens tur nestrādātu...ta ka pilnīgi nepiekrītu apgalvojumam

J Janis 25.10.2008

Pilnīgu piekrītu. Ļoti slikta attieksme arī pret klientiem. Neizsniedz kvītis par pakalpojumiem. Vajag VID reidu!

X xxx 04.11.2010

Nu šeit pilnīgi nepiekrītu- vienkārši kā saka -Darbs dara darītāju, kad sāku stradāt, sākumā arī nobijos no tā, ka nav cietā alga, bet tagad vairs nebaidos jo nopelnu šeit ļoti labi. Un arī līgums man ir un sūtiet tik visus VID un pārējos gudriniekus, jo visiem papīri ir nokārtoti un viss ir kārtībā. Tā, ka nevajag tukši DI**T par kaut ko, ja pie vainas ir paša slinkums, jo nebūs mīlīši tāds darbs, kur jums būs darba telefons ar neierobežotu limitu, darba dators, ko varat ņemt kur vien vajag, darba mašīna ar neierobežotu degvielas daudzumu, darba laiks 2 stundas dienā un 7 dienas mēnesī un alga 4000ls, Tā pat mūsu 100 gudrajām galvām nav.
Tā ka vainojiet sevi nevis uzņēmumu.

M Mellene 04.11.2010

Šo pedējo komentāru varu saderēt ir rakstījis no šis pašas firmeles ar visu apmierinatais:) Un tā ir izpuškojis un pārspīlējis, tas ir normāli ka cilveks grib kautkadas sociālās garantijas, otrs darba līgums 1. eksemplāra tas nav n ormāli, trešais un ja cilveks saslimst ko tad XXX baigais magaivers esi ko????Laikam daudz ķiplokus ēd ko?

M Mellene 04.11.2010

Kur jums būs darba telefons ar neierobežotu limitu, darba dators, ko varat ņemt kur vien vajag, darba mašīna ar neierobežotu degvielas daudzumu, darba laiks 2 stundas dienā un 7 dienas mēnesī un alga 4000ls, Tā pat mūsu 100 gudrajām galvām nav.Tu pats esi sasapņojies, tas laikam tavs nepiepildītais nereālais sapnis.

U u 04.11.2010

Ja cilveks paraksta ligumu, neizpetot, nenem savu eksemplaru tad vins ir debils!
Ka debils var bus darbinieks?Tik debilu es nenemtu pat par SARGU.
Kazi, ko sastradas./
Es visus ligumus, VISUR, VIENMER-
pamatigi izlasu, salidzinu abus, vai visus tris eksemplarus, vai ir visi vienadi.
Parakstu TIKAI tad kad man ir visi prieksaa, un tulin panemu sev pienakosos eksemplarus.
Ja man noliktu vienu eksemplaru prieksa, es NEMAZ pat nelasiitu!

Ko tad Jus iedomajieties?
Galigi slimi vai?

Kaukadas nod gramatinas dot, vai stradat tu vari tikai ka ligums uz rokas tev savs eksemplars.

Civillikums nosaka, ka att 5 un 10 gadi jaglabaa visi ligumi, kvitis.
Dokumenti, kas pierada darba stazu, nodarbosanos utml ari jaglabaa.
Un, ka tu iesniegsi deklaraciju, VID tev var likt atnest ligumus, uz ko pamata sanem ienakumus.
Ari firmaam un pasnodarbinatiem.Ari darbiniekiem.

Tiesam, pilnigi slimi esat, un sudzaties.