SIA Mazulītis Ru - Slikts serviss

Ļoooti nepatīkama pieredze. 2 dienas uz pāris stundām biju ar meitu bd.
Sākšu ar sīkumiem. Abas dienas paklājs uz kura bērni spēlējas bija netīrs ar gružiem un gaiss bija sasmacis.
Trakākais bija auklīte. Auklīte bija agresīva gan runājot, gan aprūtējot bērnus. Audzinātāja bērniem aizrāda un pamāca, bet piezemētā tonī un viss ir mierīgi. Īpaši neapmierināta auklīte likās pirmajā dienā. Pat rīta aplī, kur visi bērniņi sēž, dzied un atdarina kustības viña gandrīz neko līdzi nedarīja un šķita tiešām dusmīga uz bērniem vai uz mani ka es tur esmu. Varbūt bija pēc iedzeršanas brīvdienās, nezinu...
Ārā iešana vispār drausmīga. Bernus auklīte nevis ieģērbj, bet iekrata pufaiciņās. Bērni iet uz laukumiņu, kur šūpoles un pārējās atrakcijas ir domātas vecākiem bērniem, līdzarto viņi ar tām nevar rotaļāties, jo var traumēties. Bērni mēģināja paņemt žagariņus no zemes un piesalušu sniegu, bet arī tos aiztik neļāva. Sēdēt viņiem ar neļauj. Bet ko tad lai viņi tur dara, ja neko aiztikt nevar!? Un pašas aukītes stāv un tik saka lai bērni skrien... Auklītei pašai ne cimdu ne cepures.
Par šo 2 dienu pāris stundu "piedzīvojumu" atnāca 180€ rēķins. Pat pirms rēķina reālas saņemšanas mums no bd zvanīja un draudēja ar parādu piedziņu un teica, ka šādi gadījumi ir daudzi!
Pieredze tik bēdîga, ka ātrāk pa 3 gadiem noteikti uz nevienu bd nelaidīšu, varbūt pat vispār nelaidīšu..
Ļoti neiesaku šo dārziņu!

Z

"Bernus auklīte nevis ieģērbj, bet iekrata pufaiciņās." - šādā karstumā! Ārprāts!
"Bērni mēģināja paņemt žagariņus no zemes un piesalušu sniegu" - tiešām tas sniegs labi piesalis. Visur citur jau sen izkusis.
"Auklītei pašai ne cimdu ne cepures" - vismaz gāzmaska un vaļenki bija?
"Par šo 2 dienu pāris stundu "piedzīvojumu" atnāca 180€ rēķins." - vispār bērnudārzos bērnus atdod, lai vecākiem izbrīvētos laiks darbam, nevis vecāki vazātos līdzi savam bērnam. Citādi, kam tad vajadzīgas tās audzinātājas un auklītes? Izskatās, ka šeit visa sāls ir tajā, ka nācās par savu "ekskursiju" samaksāt.

A And1s 08.04.2024

Pietika vien ar īsu pastaigu gar bērnu dārzu, lai redzētu audzinātājas ikdienu:

07:00 – 12:00 Izgāzt dusmas pa logu uz garāmgājēju ģimenēm par pīļu barošanu u.c. sabiedrībā aktuāliem tematiem.
12:00 – 12:45 Pusdienas.
12:45 – 13:00 “Darvas ballīte” aiz sarkanā konteinera (4+ bērnu dārza darbinieces).
13:00 – 13:30 Spēle ar bērniem: “pēc kuras markas cīgām audzinātājai šodien smird elpa/pirksti?”

Nožēlojami.