www.sudzibas.lv SIA Mazulītis Ru ņirgāšanās par darbiniekiem

SIA Mazulītis Ru - ņirgāšanās par darbiniekiem

Uzmanību darba meklētājiem! Ja Jums ir dārga sava veselība, un turpmākai dzīvei vajadzīgi veseli nervi, Jūs vēlaties strādāt oficiālu darbu ar darba līgumu un saņemt visu samaksu par savu darbu, tad "Mazulītis Rū "noteikti nebūs tā iestāde uz kuru būtu vērts iet strādāt un pat pieteikties darbā. Jo šīs iestādes "uzņēmēja" un īpašniece rupji pārkāpj visas ētikas un darba likuma normas,klaji ņirgājas par saviem darbiniekiem, pazemojot tos ar aizskarošām un cilvēku pazemojošām replikām. Šajā iestādē katra darbinieka pārvietošanos uzmana novērošanas kameras ar teicamu skaņas un ieraksta kvalitāti , kā arī visi darbinieki pārvietojas ar čipkartēm kaklā.Jo durvis veras ar šo karšu un kodu palīdzību.Kā arī atkal tiek piefiksēts kā darbieniki pārvietojas darba vietā, kur dodas, pie kā dodas. Ja kāds darbinieks nevēlami komunicē ar darba kolēgiem, tad tas tiek ņemts un smagi apstrādāts un tiek sniegtas norādes no īpašnieces pakalpiņu puses , ka ar tiem cilvēkiem nav labi konataktēties. Darba stundas ir neadekvāti garas un par tām visām vēl atļaujas nemaksāt un nesamaksāt. ļoti rafinēts gājiens, lai nebūtu jāsamaksā algas darbiniekiem. Bet tie šajā iestādē mainās kā iebraucamajā vietā, neviens neuzturas ilgāk par pusgadu. Ja darbinieks gatavojas aiziet no šīs iestādes, tad sākas piekukuļošanas varianti - solījumi par apmaksātiem ceļojumiem, tiesa tepat uz Somiju un ne jau tajā labākajā klasē.Savu algas aprēķinu neredzēsiet un nekad neuzzināsiet kas jāsaņem un cik,jo grāmatvede tēlo pilnīgu aitu, protams tas viss saskaņā ar īpašnieces pavēlēm. Vēl ar Jums tiks slēgti mistiski līgumu kurā Jūs būsiet, piemēram , uzkopšanas darbu speciālists, kaut reāli Jums būs jāveic pavisam citi darba pienākumi. Jūs būsiet viens cilvēks, bet pildīsiet vairāku cilvēku darbu.Ja runa skars algu, tad Jums var tikt atvilkta nauda no tā jau niecīgās samaksas, par it kā nekvalitatīvi izdarīto darbu, protams ka Jūs to pat nezināsiet, jo neviens par to pat nebrīdinās! Tikai atkal neko nesaņemsiet. Šīs iestādes filiāles atrodas Asītes ielā un Mārupē Zeltrītu ielā.

S sipols 774 17.08.2013

tā tas notiek diemžēl

I Info_zinasanai 20.08.2013

Diemžēl ne tikai darbinieki tiek apvārdoti, bet arī vecāki. Ar katru vecāku tiek runāts atsevišķi un stāstīta dažāda informācija. :( Šī vieta strauji zaudē tik augsto kvalitāti, kura kādreiz bija. Diemžēl! :)

F franciska 26.08.2013

Es kā arī bijušais darbinieks piekrītu šai informācijai. Nostrādāju tur pusgadu iedzīvojoties veselības problēmās un darba pienākumi neatbilst patiesībai. Es biju gan virtuves darbinieks, gan apkopēja, gan auklīte, gan audzinātāja.

G godiga 26.08.2013

Labvakar, pilniba piekritu rakstitajam...Un uzskatu ka si attieksme, kas ir, , Mazuliti Ru, , ir pilnigi neadekvata pret saviem darbiniekiem un bernu vecakiem...
1.kartam DARBINIEKI SAJA IESTADE NAV NEKADA VERTE...
2.kartam PPRET DARBINIEKU IZTURAS IT KA VINS NEBUTU PAT CILVEKS...
3.kartam PARKAPJ VISAS TIESIBAS...
4.kartam APMELO...
5.kartam NEPIEMEROTS DARBA LAIKS...
6.kartam DARBINIEKAM JADARA VISS...
IEPRIEKSEJA RAKSTA IR PILNIGA TAISNIBA, UN TA ARI IR...TA KA ESMU BIJUSAIS DARBINIEKS, UN PAR SO IESTADI VAIRS NEKAD NEKO NEGRIBU DZIRDET...JO ESU DZILI APVAINOTA...

H hloja 01.09.2013

Sveiki, arī es kā bijušais darbinieks vēlos komentēt par šo rakstu!
Pirmkārt, ne visi darbinieki mainās ik pēc pusgada. Protams, ir cilvēki, kuri rotē.
Otrkārt, novērošanas kameras ir vienā filiālē, bet čipakrtes otrā. Un kameras nav nekāds jaunums - tā ir daudzos b/d, un ne tikai b/d un strīdīgās situācijās tās var pat ļoti būt noderīgas un ja dara visu, kas jādara, tad par kamerām nav ko uztraukties!
Treškārt, par pazemošanu un klaju ņirgāšanos gan nepiekritīšu - nekad neko tādu neesmu izjutusi vai saņēmusi.
Ceturtkārt, tas gan, ka nākas darīt citreiz arī citu darbu un slodze ir liela un darot citu darbu papildus nesamaksās, bet ja kaut stundu nebūsi darbā - naudiņa jūtami būs nost!!
Piektkārt, piekukuļošanas varianti gan nav - algai tāpēc klāt neviens neliks, un Stokholmas ceļojums bija dāvana tiem, kas nostrādājuši ilgi un turpināja strādāt - tas bija vadītājs laimests, kuru uzdāvināja darbiniekiem - nekā slikta tur neredzu - rodas jaut., cik godīgi būtu, ja man ejot prom vēl uzdāvinātu ceļojumu - domāju tas būtu nepareizi!!
Sestkārt, ar varu neviens tur nevienu nespiež iet un strādāt, katram sava vieta un neviena darba vieta nebūs zelta bedre.
Septītkārt, ir vērts padomāt arī par pašiem darbiniekiem, kuri savas darba vietas maina ik pēc gada, vai vēl biežāk - tas arī par pašiem kaut ko liecina.
Astotkārt, protams, iestādei, vadības pusei, saimniecības daļai - būtu jāpadomā par savu attieksmi, jo kaut kas arī tajā ir jāmaina, jo visi ir cilvēki, un ir jāsaprot, ka ne jau tāpat vien cilvēki iet prom un paskatīties arī pašiem uz sevi no malas un padomāt, kā cilvēkus motivēt darbam, arī tos, kas strādā.

O odrij 03.09.2014

Izskatās, ka kāds, kurš ir pieradis darbā urbināt degunu un sņemt naudu ne par ko, gribēji izgāzt žulti, jo pēkšņi kaut kas ir bijis jādara. Es arī strādāju šajā iestādē jau 1, 5gadu un nevienu reizi neesmu sajutusies kā necilvēks, kuru pazemotu, teiktu, ar ko es drīkstu vai nedrīkstu runāt. Uz darbu ir jāiet strādāt, nevis aprunāt kolēģus vai apspriest personīgās dzīves nebūšanas.
Protams, čipkartes varētu nelietot, lai tur staigā kurš grib un kad grib - jo dārziņš atrodas dzīvokļu mājas pirmajā stāvā.

Lai jums dzīves apbižotās dāmas izdodas atrast sev dzīvē prieka avotu!

I Ilona 23.05.2016

Vai kāds var pateik, kāda situācija šobrīd ir bērnudārzā?
Vadības atieksme, algas samaksa laikā..

Z Zane1234 03.06.2018

Ļooti nepatīkama pieredze. 2 dienas uz pāris stundām biju ar meitu bd.
Sākšu ar sīkumiem. Abas dienas paklājs uz kura bērni spēlējas bija netīrs ar gružiem un gaiss bija sasmacis.
Trakākais bija auklīte. Auklīte bija agresīva gan runājot, gan aprūtējot bērnus. Audzinātāja bērniem aizrāda un pamāca, bet piezemētā tonī un viss ir mierīgi. Īpaši neapmierināta auklīte likās pirmajā dienā. Pat rīta aplī, kur visi bērniņi sēž, dzied un atdarina kustības viña gandrīz neko līdzi nedarīja un šķita tiešām dusmīga uz bērniem vai uz mani ka es tur esmu. Varbūt bija pēc iedzeršanas brīvdienās, nezinu...
Ārā iešana vispār drausmīga. Bernis auklīte nevis ieģērbj, bet iekrata pufaiciņās. Bērni iet uz laukumiņu, kur šūpoles un pārējās atrakcijas ir domātas vecākiem bērniem, līdzarto viņi ar tām nevar rotaļāties, jo var traumēties. Bērni mēģināja paņemt žagariņus no zemes un piesalušu sniegu, bet arī tos aiztik neļāva. Sēdēt viņiem ar neļauj. Bet ko tad lai viņi tur dara, ja neko aiztikt nevar!? Un pašas aukītes stāv un tik saka lai bērni skrien... Auklītei pašai ne cimdu ne cepures.
Par šo 2 dienu pāris stundu "piedzīvojumu" atnāca 180€ rēķins. Pat pirms rēķina reālas saņemšanas mums no bd zvanīja un draudēja ar parādu piedziņu un teica, ka šādi gadījumi ir daudzi!
Pieredze tik bēdîga, ka ātrāk pa 3 gadiem noteikti uz nevienu bd nelaidīšu, varbūt pat vispār nelaidīšu..
Ļoti neiesaku šo dārziņu!

L Luize 24.08.2018

labdien!
kada ir informacija par bd Mazulitis Ru, zemites iela. 2018.g. septembri uzsaksim gaitas.
sobrid esam tikusi ieksa, bijam arpus rindas.

T TATAP 03.09.2019

Es ka klients, kas ved bērnu uz sho dārziņu, esmu ļoti neapmierināts ar to, ka Audzinātāji ir ļoti neapmierināti ar to, ka pret viņiem izturas neadekvāti.
Tagad varu saprast, kāpēc pret bērna izglītošanu ir tik zema kavitate.
Skolotāji trūkst un arī esošajiem ir slodze, ka netiek galā ar visu.
Un visa šajā bardaka cerēt, ka tavam bērnam Būs ieguldīta augsta kvalitāte apmācībā, varam necerēt!
Mēs esam izlēmuši mainīt bērnudārzu, jo tas vis negatīvās pilnīgi acis kož katru rītu, kad ved bērnu!

Vienvard sākot - viens slavens tumš puika dodas prom!

K Kukulis123 01.05.2023

Es arī neiesaku iet tur strādāt. Arī tagad būsi gan audzinātāja , gan aukle , trauku mazgātāja , apkopēja - papldus savam darbam. .Tikai to darīsiet pa vienu algu. Piemaksas nebūs. Ne velti tur ir milzīga kadru maiņa.

A And1s 08.04.2024

Ieskats audzinātājas ikdienā:
07:00 – 12:00 Izgāzt dusmas pa logu uz garāmgājēju ģimenēm par pīļu barošanu u.c. sabiedrībā aktuāliem tematiem.
12:00 – 12:45 Pusdienas.
12:45 – 13:00 “Darvas ballīte” aiz sarkanā konteinera (4+ bernudārza darbinieces).
13:00 – 13:30 Spēle ar bērniem: “pēc kuras markas cīgām audzinātājai šodien smird elpa/pirksti?”