www.sudzibas.lv SIA "Krapes Meži" Darba devējs visatļautība

SIA "Krapes Meži" - Darba devējs visatļautība

Vēlējos Jūs brīdināt un padalīties ar savu rūgto pieredzi uzņēmumā SIA "Krapes Meži" (Agrākais SIA"TEZE").
Biju bezizēja vajadzēja darbu ,lai gan biju dzirdējusi sliktas atsauksmes par šo uzņēmumu,bet nu tomēt apstākļi spirda un es aizgāju uz pārrunām.Tur šo darba vietu protams saslavēja ,bet teikšu godīgi tā ir katorga,jo tur sievietes strāda fiziski grūtu darbu. Šāja uzņēmumā : neapmakasā slimības lapas, antisanitāri apstākļi,jo apkopēja nāk vienreiz nedēļa uzkopt. darba devējs vilcinās ar darba līguma izsniegšanu,tāpēc tur ir daudz neoficiālu darbinieku,aplokšņu alga, atvaļinājuma lapa jāparaksta ,bet naudu nesaņem,mistiskis nodokļi- no minimālas algas tiek atskaitīti 100 LS(firmai par to ka dot darbu). Nodokļus maksa periodiski -vienu mēnesi makasa, savukārt otrajā jāparaksta lapa par bezalgas atvaļinājumu. Un kronis visam ir tas ka no šī uzņemuma tik pat kā nav iespējams aiziet,jo netiek atdota nodokļu grāmatiņa. Kad ierodies uzņēmuma netiec ielaists teritorīja un tieks draudēts ar izrēķināšanos. Pēc ilga laika un pūlēm izdevās atgūt grmatiņu. Ņemat vēra manu pieredzi ,izdarat secinājumus un izvairieties no šī uzņēmuma.

S sveet2 16.09.2013

Labdien, , Jaa ta tur ir saja uznemuma Sia Krapes Mezi, , , Maksa ka grib, kad grib un cik grib. Ka ari nodoklus nemaksa.Ar cilvekiem nerekinas, , ko ediis un pa ko Rekinus maksas, , Saja firma pastradaju 3 nedelas un sapratu kas tur notiek tapec -------.. Tapec iesaku citiem ja dodaties uz so Firmu tad veidojat kontaktus tikai ar- Pirmkart: Ingusu-mainas meistars Otkart- Ruslanu(super cilveks) un Gramatvedi Sandru.

F FoodLeader 26.01.2014

Tagad firmai ir jauns nosaukums - "Food Leaders Team" SIA.
Viņai ir trīs filiāles Jēkabpīlī, Krapes pagastā un Ķegumā.
Rīgā joprojam skaitās ka "Tezei-S".