SIA "Kalngales auto" - auto kondicionieri

2012. gada 12.jūlijā internēt vietnē ZIZU.LV iegādājos kuponu automašīnas kondicioniera diagnostikai un uzpildei par Ls 12,50. Bija norādīts, ka kuponā ietverta automobiļa kondicioniera diagnostika un uzpilde autoservisā „Kalngales Auto”:
- kondicionēšanas sistēmas spiediena pārbaude;
- gaisa izsūknēšana no sistēmas;
- uzpilde ar frionu;
- kondicionēšanas sistēmas tīrīšana un žāvēšana

Tajā pašā dienā plkst. 19:30 SIA "Kalngale auto" servisā Maza Kalniņa ielā 17, Rīgā manai automašīnai veica kondicioniera diagnostiku un uzpildi. Darbinieks paziņoja, kā man vēl papildus jāmaksā Ls 3.50, skaidra nauda, bet, EKA čeks man netika izsniegts. Nākamajā dienā es izbraucu atvaļinājumā, un konstatēju, ka automašīnas kondicionieris nestrādā. Pēc atvaļinājumas brauciena, 06.08.2012. pa tālruni 29724046 sazinājās ar SIA "Kalngale auto". Darbinieks atbildēja, kā diagnostiku kā tādu viņi neveica, sakarā ar to, kā SIA "Kalngale auto" nav diagnostiskās aparatūras lai veikt automašīnas kondicioniera diagnostiku un, iespējams, gāzes noplūda no kondicionēšanas sistēmas. Darbinieks piedāvāja pārbaudīt, vai automašīnas kondicionēšanas sistēmā ir gāze, līdz ar to 14.08.2012. ierados SIA "Kalngale auto" servisā Maza Kalniņa ielā 17. Pārbaudes laikā bija konstatēts, ka automašīnas kondicionēšanas sistēmā nav gāzes. Darbinieks piedāvāja man braukt uz servisu, veikt automašīnas kondicioniera diagnostiku un remontu, pēc tām viņš apņemas pilnībā uzpildīt automašīnas kondicioniera sistēmu (ieskaitot tas Ls 3.50, uz ko man nebija izsniegts EKA čeks). Pazvanīju pa tālruni 29724046, paziņoju, kā vēlos atpakaļ savu naudu. Persona, kas stādījās priekšā kā SIA "Kalngale auto" direktors Viktors Veints atteicas atmaksāt atpakaļ naudu Ls 16.00 apmērā par nekvalitatīvu pakalpojumu, balstoties uz to, kā pakalpojums bija sniegts, un viņš var tikai garantēt, ka firma SIA "Kalngale auto" uzpildīs man automašīnas kondicioniera sistēmu. Ņemot vērā to, ka vasaras sezona noslēdzas, es uzskatīja par nelietderīgo remontēt automašīnas kondicioniera sistēmu. Rezultātā - ne naudas, ne pakalpojumu sniegšanu nedabūja.
Jā Jums gribēt samaksāt par gaisu - rekomendēju šo firmu.

B