SIA Hooliganos - Attieksme

Aptuveni pirms 2 mēešiem nosūtiju šādu vēstuli:

''Sveiki!

Rakstīšu tā kā ir... Nu nav forši tā.. Fotografējos pie jums kaut kad novembra vidū, maksāju par to naudu, jautāju pie reizes, kad varētu ieraudzīt bildes. Man teica ka pēc mēneša aptuveni, jo esot problēmas ar serveri un ka kādu laiciņu iespējams ievilksies, bet šobrīd jau iet piektais mēnesis, un ar tādu pašu produktivitāti darbojoties, pienāks arī gads, kopš biju pie jums un tā arī neko neesmu ieraudzījis. Jūs bijāt pirmā vieta kur aizgāju fotografēties, un ok, pieņemu, ka bildes parādās internetā un fiziski nesējā ne diskā ne flešā viņas nevaru dabūt (lai gan tas BCA, tādas pašas bildes uzreiz ierakstīt diskā un nemaz tik ilgu laiku tas neaizņēma), bet tas nenozīmē, ka viņas vispār negribu redzēt. Gluži neapmierina atbilde, ka visas fotogrāfijas ir jūsu datubāzē, un cilvēki tiek izvēlēti no tās, nevis no internetā redzamajām, bet man arī kaut kāda mistiska iemesla dēļ tās tā kā gribētos redzēt... Cik zinu neesmu tas trakākais gadījums un ir cilvēki, kas gaida turpat gadu.. fakts, ka slikta slava izplatās daudz ātrāk nekā laba.. un nebūtu forši ja tā notiktu arī ar hooliganos... ''

pēc kuras draugiem.lv pieteicās cilvēks, kas tur strādāja un apsolija tomēr tās bildes sagādāt utt, protams ši vēstule te nebūtu parādijusies, ja tas būtu noticis.

V vlada 30.06.2009

Ja bila tam 1.5 nedeli nazad, sfoktkali, a na sled. Denj fotki uze stojali, vsjo ok!!! A podruzka tam uze snimajetsja v reklamke po kontrektu!!!

A Atis 30.06.2009

jā ir kam paveicās, bet esmu runājis arīa r citiem cilvēkiem, kas savas bildes gaida gadu un vairāk, kā paveicās...

K Kaspars 30.06.2009

Tam, ka hooliganos bildes negrib ne nosūtīt, ne ierakstīt diskā vai flaškā tas ir fakts un es bildes gaidu kā jau gadu... nu un tākā manas bildes nav vairs atrodamas nevienā datubāzē nosūtīju viņiem vēstuli un man tikai piedāvāja fotogrāfēties vēlreiz lai gan gribēju redzēt tikai savas bildes.

C ceciilija 01.07.2009

man bija taapat nosleedzu liiguminju samaxaaju 10 ls un nofo4eejos bet bilzhu datu baazee taa arii veeljoprojaam naw

: :) 06.07.2009

Nu es gaidiiju astonjus meenesus. Ielika vienu bildi, kura ir ljoti neprofesionalas (meitene, kas bildeja bija amatiere starp citu). Neieteiktu vispaar apmekleet so pasaakumu, jo vinjiem sis ir naudas nokaasanas veids. Meitenes, kas tur straadaa pilniigaa pofigaa - sajauc datumus, nemaz neiedod tev meerlenti, lai nomeeriitu tavus apkaartmeerus.. Ieraksti kaut ko! Saka, ka 2u nedeelju laikaa ar tevi sazinaasies par darbinjiem, nekaa.. Vinjiem liela pelnja sanaak dienaa :))

M Maija 27.07.2009

atkal baumo! :))
arī esmu datubāzē, filmējos, bet manas bildes internetaa nemaz nav, vinji strādā no iekšējās datubāzes kautkādas.nezinu, esmu apmierināta, vismaz kāds lieks lats atlec no darbinjiem.

Z zane 25.11.2009

es arī nogaidījos savas bildes, zvanīju un ņēmos...bet šie tik sola, beidzot kad saņēmu... ak dies...mana vecmāmiņa fotogrāfē labāk. Neiesaku

A AHA 13.01.2010

Es pirms gada biju tajā kantorī, arī samaksāju 10Ls un bildes teica ka būs vēlākais pēc mēneša, bet bet nujau pagājis vairāk kā gads ne bilžu ne normālas attieksmes. Kā naudiņa kabatā, tā fsjo, un par tiem būs piedāvājumi un būs viss oki doki vispār nerunāsim .sūtīju uz e-pastu, pat grūti viņiem atbildēt uz manu jautājumu. un vēl rejas ar BCA kā suņi-abi divi šie kantori ir vienādi-čakarētāju bedre.

D Diana 27.01.2010

Patiesiibaa vinji kaash normaalu pikji, un lai sanjemtu savas bildes, man naacaas 2 reizes zvaniit vinjiem, un tad tikai peec 2 meeneshiem vinji beigu beigaas ielika manas bildes.

R rikitikitana 10.03.2011

Es biju 2007.gada decembrī.. arī samaksāju 10ls. bilžu nav!

G gusts 10.03.2011

Firmas nosaukums jau pats par sevi runā... pat kliedz