SIA Hooliganos - Zema kvalitāte

Nekad nepasūtiet WEB lapu pie Hooliganos, sola vienu, bet uztaisa pavisam ko citu. Pasūtīju lapu 2 valodās, bet uztaisīja tikai vienā, kā arī uzvedas tā it kā es būtu dzimis datorģēnijs un pats visu varētu sadarīt, neko nepaskaidro -diezgan uzpūtīga attieksme. Un lapa arī neizskatās tā it kā būtu tieši priekš manis gatavota, bet gan pēc gatava šablona. Esmu vīlies.

B

Z Zane 21.12.2009

gribētu redzēt, šo nekvalitatīvo lapu, ko viņi jums uztaisījuši, ir iespēja !?
cik zinu, puiši strādā ļoti labi :)

H HOOLIGANOS.com 21.12.2009

jā, droši, mūs arī intresē šī lapa :D
vaitik viņa gadījumā nav atslēgta jo nesat viņu nomaksājuši ? :))
nozheelojami :(
vai mums tagad būtu jaaraksta liidziigs murgs par jums !?
so, gaidam lapas linku ;)

L Linards 22.12.2009

šī firma arī mums taisīja lapu, nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu :)
esmu pat ieteicis draugiem, un cik zinu arī viņus sadarbība apmierināja.
mums ir visas valodas kuras veeleejaamies un bonusaa veel epastus klaat serverim dabuujaam.
bet neapmierinaatie jau ir vienmeer, vsem konfetkoi nebudete :))
turaas ;)
L.

J jon 22.12.2009

pauutiiju pie shiem paaris darbus, nekaadu probleemu nebija :) liekas ka vinjiem tur labi logo un dizaina speciaalisti, par kodeeshanu diemzheel nevaru daliities pieredzee

D Dina 23.12.2009

taisos pasuutiit pie viņiem lapu, ko šie tādu nodarījuši !?
lapas dizains ļoti labs sanācis, programēt vēl neesmu iedevusi.

P PETERIS 27.12.2009

taisu pie viņiem flash banerus, pat ljoti apmierinaats esmu.
ātri, laba kreatiivaa puse, un salīdzinoši lēti! web dizainu, cik zinu, pat hipoteeku bankai taisiija.

I inga 29.12.2009

kas tas par sviestu ???
shitie dzeki nu tochna straadaa kvalitatiivi un, kas galvenais - ātri, zin ko nozīmē termiņi!!!
cik zinu, taisa maajaslapas arī ārzemniekiem

R Ritvar 08.01.2010

nav daudz tik sakarigu chaļu arī izpalīdzīgu gribeetu teikt.tādiem muļķiem kā es, kas neko nesaprot no web lietām šie puikas paskaidroja visu nezaudējot pacietību. razhojam mebeles 20gadus jau, esam straadaajushi ar visaadaam firmaam, bet tik vienkaarshu un cilveeciigu atieksmi kaa no huligaaniem nav laimeejies sastapt, neveicaas ieprieks :)) lai chaljiem veicaas, mees par jums ;)
DK

R robi 11.03.2010

kaarteejie skauģi atkal parāda savus gaajieninjus :)) viss naak atpaklaj :P