SIA "HANSA" - Krāpnieki

Sveiki! Vēlējos iesniegt sūdzību par sia "Hansa", aģentūra piedāvā darbu ārzemēs. Vēlējos ar draudzeni aizbraukt piepelnīties , skaidrs, ka Latvijā to nevar izdarīt, tāpēc domājām doties uz Angliju, meklējām aģentūru , kura strādā šajā sfērā, atradām Hansu. Sākumā abas iemaksājām 20ls (katra) pat to lai noslēgtu līgumu, pēc tam samaksājām 130ls (katra) par to, lai mūsu dokumentus itkā pārtulko. Kopā Latvijā Hansai samaksājām 150ls (katra), bet tas vēl nav viss mums vajadzēja parakstīt parādzīmi, ka mēs strādājot Anglijā mēneša laikā viņiem pārskaitīsim vel 150ls (katra). Hansa mums nodrošināja sauzemes transportu , busiņu par kuru protams mums bija jāmaksā +85ls no katras. Busiņa šoferi bija čigāni, kuri busiņa piekabē veda cigarešu blokus un abi šoferi bija alkahola reibumā. Uz Angliju braucām 4dienas (ŠAUSMAS!) Atbraucām uz Angliju mūs sagaidīja 2 vīrieši, dzīvojām 2vatā single istabiņā, necilvēcīgos apstākļos. Nākošajā dienā mūs veda uz kaut kādu darbā iekārtošanās aģentūru (Prime Time) , kur mēs likām testus u.t.t. Pēctam braucām uz darba vietu ( HOUSE OF FRASER) , nolikām testus un sākām stādāt.KĀPĒC MUMS SIA "HANSA" BIJA JĀMAKSĀ TĀDA NAUDA, JA MŪS DARBĀ IEKĀRTOJA PRIME TIME AĢENTŪRA UN TURKLĀT PAR VELTI!!!!??? MAN SĶIET, KA IR JĀTAISA BAIKOTS PRET SIA HANSU , JO TĀ IR ŅIRGĀŠANĀS PAR MUMS. Uz Ziemassvētkiem man skype zvanīja sia "Hansa" pārstāve sakot, ka mēs neesam apmaksājušas parādzīmi, parādzīmi mēs apmaksājām jau Augustā vienkārši meklēja lohus no kuriem varētu izspiest naudu. Pēctam noskaidrojās , ka viss kārtībā un mums atvainojās , bet pēkšņi Hansas pārstāve izdzēsa visu skype saraksti, par laimi es šo saraksti sūtu pazīstamam žurnālistam. Man ir saglabājusies Hansas līgumi un Prime Time līgumi viss kas vien var būt, kad atgriezīšos Latvijā noteikti vērsīšos tiesā, pierādījumu netrūkst. Viennozīmīgi arī vācu cilvēkus no malas , kuriem ir bijušas problēmas ar šo aģentūru. UN MĪĻIE CILVĒKI , JA JUMS IR VĒLME BRAUKT STRĀDĀT UZ ANGLIJU, TAD NEBAIDIETIES DROŠI DARIET TO, BET NEIESAKU TO DARĪT CAUR LATVIJĀ STRĀDĀJOŠĀM AĢENTŪRĀM. LABĀKAIS VARIANTS AIZBRAUCOT UZ ANGLIJU IR MEKLĒT DARBU VIETĒJĀS, ANGLIJAS AĢENTŪRĀS, JO TUR CILVĒKIEM TIEŠĀM SVARĪGĀKAIS IR NODROŠINĀT TEVI AR DARBU NEVIS IZKRĀPT NO TEVIS PĒC IESPĒJAS VAIRĀK NAUDAS. JA IR VĀJAS ANGĻU VALODAS ZINĀŠANAS TAS NEKAS NO TĀ NAV JĀBAIDĀS, DARBU ŠĀ VAI TĀ TEV NODROŠINĀS. PALDIES.

R Rika 12.07.2014

Jums taisnība!

A amen baznicaa 15.10.2014

stulbenji juus esiet. tas ka HANSA ir LICENZEETA, NEKO JUMS NEDOD. vini ligumos saraksta ko GRIB. tikai debilie, var palauties uz licenzeetaam, it kaa "normaalaam", VNA prasiibaam atbilstosaajaam firmaam. taalaak, kas notiek? sitie gudrinieki, kas samekleejusi kantori, kas atbilst visaam "prasiibaam", juus, anyway, ne no shaa, ne no taa, nokluustiet lietuviesu, baltkrievu, krievelu nagos, juus iestumj netiiraa bomzhatnikaa, kuraa jau turpam kur dirsh, arii eed, dziivo cigaani, rumaani, bulgaari, poli u.c. miskastnieki, un tadeejaadi visi juus pa pilnu prograamm izvaalee. un juus maajinaas atgriezhaties izdraazti, apkraapti, izmantoti, pazemoti un skrienat visiem kladzinaat, ka visas darba iekartosanas firmas, iipasi, jau nelicenzeetaas, ir izkraapeeji. ko lai saka..sai gadijumaa, paveicas vairaak, tiem, kas varbutt ir mazaak GUDRI :D . un MAZAAK MEKLEE LICENZEETAAs firmas, bet vairaak palaujaas uz veselo sapraatu, un domaa adekvaati.

A amen baznicaa 15.10.2014

nevajag skriet caur pirmo firmu, kas sevi visaas malaas izreklameejusi. taa ir, ka esat dalbajobi, un shauraas pieres. stulbaas neapteestaas vistas