www.sudzibas.lv SIA "HANSA" Darbā iekārtošanas firma Hansalink

SIA "HANSA" - Darbā iekārtošanas firma Hansalink

Nekad nebiju domājis, ka pats nokļūšu tādā situācijā, bet tomēr tas notika. Samaksājām firmai 140 Ls par dokumentu kārtošanu (ko viņi paši sauc par dokumentu noformēšanu).
1) mūs sagaidīt atbrauca divi lietuvieši, kuri vācu valodā vispār nerunāja;
2) pie darba devēja nemaz uzreiz neaizveda, kā līgumā bija rakstīts 2.10.2. punktā SIA Hansa līgumā;
3) dzīves vieta bija drausmīga(piepīpēts, netīrs), kur nebija iespējams vispār uzturēties ilgāk par 5 minūtēm un par kuru prasīja no cilvēka 320 eiro. Dokumentos bija teikts, ka ne vairāk par 250 eiro. Dzīvesvieta neatradās tur, kur mums solīja;
4) darba devējs nemaz nebija vācietis, bet gan lietuvietis, no kura puses attieksme bija drausmīga(kā pret pēdējiem sūdiem, nevis strādniekiem, kuru firmai būtu nepieciešami);
5) kontakts ar "darba devēju" notika tikai telefoniski un sarunas sākumā jau pieprasīja naudu par dokumenta kārtošanu, kas nepieciešami lai strādātu Vācijā, kuri jau man bija no iepriekšējās darba vietas Vācijā. Un vispār Vācijā par dokumentu kārtošanu nav jāmaksā, kas pats par sevi bija saprotams bija samaksa par iespēju strādāt (vergot);
6) arī darba laiks nebija tāds, ko Rīgā piedāvāja nodarbinātības aprakstā un noteikumos.

Ja tāds ir sākums, tad jūs paši varat iedomāties, kāds būtu turpinājums.

Starp citu apskatieties Hansalink mājas lapu, cik tur ir daudz visādu smuku darba piedāvājumu, no kuriem reāli nav neviena. Kā gan savādāk tu piedabūsi cilvēkus reģistrēties un maksāt? Kas pats par sevi jau ir vērtējams, kā negodīga uzņēmējdarbība. Tā vietā tiek piedāvāti tikai šādi izverdzināšanas varianti.

Vēl viens nepatīkams moments ir tas, ka šādus un arī citus darbus jūs varat atrast paši. Tāpēc es iesaku jums netērēt savu grūti nopelnīto naudu un turēties no šādiem starpniekiem par gabalu.

M Michael_Job 20.11.2013

Vai biji šajos nagos ticis?

Требуются рабочие на колбасные Фабрики в рейоне Гамбурга и Билефелда, упаковка, начинка, чистка, колбас и мяса.Зарплата 8.19 в час брутто, контракт на один год. потом продлевается, знание немецкого, начальное. Так же требуются слесари, электрики, сварщики с начальным знания немец. языка .Звонить.по тел. 052477026741, 01776055375, 015234231299 или пришлите резюме по почте [slēpt]@mb-partner-online.de, пожайлуста вопросы задавайте по тел. по почте отвечать не будем, извините не хватает времени писать ответы.

V vācu valoda 20.11.2013

Izskatās, ka ir te paši. Nagos gan es viņiem neiekritu, pietika prāta atteikties no viņu"vilinošā" piedāvājuma

K kaulins 20.11.2013

Raksti iesniegumu Ekonomikas Plicijai!!!

V vils 20.11.2013

ar hansu nekad nebūs garlaicīgi! Ja cilvēks grib pieteikties uz kurjera vakanci, viņi palūdz iemaksāt reģistrācijas maksu 20 Ls apmērā, un tad varot sākt "gaidīt, kad atbilstoša vakance parādīsies." Bet esot tiesības pretendēt arī uz gaļas fabrikām utt, neesot obligāti jāgaida, līdz kurjera vakance parādīsies. Humors ir, bet nav, kas satīra .
Vai viņi vēl piedāvā brīnišķīgo austrijas tankšteļļu vakanci?:

B Bozene 17.01.2018

Austrijas tankštelles lieliskais darbs piedāvājumā atrodas vēl šodien! 5 gadu garumā... Labi, ka palasīju atsauksmes.

A amen baznicaa 15.10.2014

stulbenji juus esiet. tas ka HANSA ir LICENZEETA, NEKO JUMS NEDOD. vini ligumos saraksta ko GRIB. tikai debilie, var palauties uz licenzeetaam, it kaa "normaalaam", VNA prasiibaam atbilstosaajaam firmaam. taalaak, kas notiek? sitie gudrinieki, kas samekleejusi kantori, kas atbilst visaam "prasiibaam", juus, anyway, ne no shaa, ne no taa, nokluustiet lietuviesu, baltkrievu, krievelu nagos, juus iestumj netiiraa bomzhatnikaa, kuraa jau turpam kur dirsh, arii eed, dziivo cigaani, rumaani, bulgaari, poli u.c. miskastnieki, un tadeejaadi visi juus pa pilnu prograamm izvaalee. un juus maajinaas atgriezhaties izdraazti, apkraapti, izmantoti, pazemoti un skrienat visiem kladzinaat, ka visas darba iekartosanas firmas, iipasi, jau nelicenzeetaas, ir izkraapeeji. ko lai saka..sai gadijumaa, paveicas vairaak, tiem, kas varbutt ir mazaak GUDRI :D . un MAZAAK MEKLEE LICENZEETAAs firmas, bet vairaak palaujaas uz veselo sapraatu, un domaa adekvaati.