SIA Green Speed - Moszenniki!

Uvazajemyje kolegi jesli xotite imet problemy i poteriat klienta dajte im gruz !!! Ne vypolniajut trebovan zakaza, ne staviat maszynu vovremia na pogruzku, a kak pogruziatsa trebujut dengi pered vygruzkoj i ne otdajut gruz, da iszczio summu zaprosiat takuju szto malo ne pokazetsa OSTOROZNO!!!

E EK 28.09.2009

Pilnigi piekritu. Pie ta visa uzņēmumam ir normāli rādītāji. Direktors brauc ar Porsche. Bet pilnīgi blēži, pat brīnos. Neliela pārsvara dēļ mēnesi neatdod kravu, neskatoties uz to, ka nosūtītājs piekrīt segt visas pamatotas izmaksas. Bet tie prasa maksāt par pārvadājumu trīskārša apmērā. Policijā teica, ka šī firma viņiem ir pazīstāma. Tomēr izskatās, ka līdz šim viņi izkļuvuši sveiki no visām nepatīkšanām.

R Raivis 07.12.2010

Jā un tie paši cilvēki izveidojuši jaunu kompāniju ar nosaukumu Largus Baltia SIA . Tā ka uzmanieties arī no tās!

K kristaps 06.07.2011

Tiem jau ir jauns nosaukums (pec Largus Baltija SIA) - "DANIR 19" SIA kompanija. Esiet uzmanigi!!