www.sudzibas.lv sia dogmar saņēma naudu, bet neiedeva preci un neatgrieza naudu

sia dogmar - saņēma naudu, bet neiedeva preci un neatgrieza naudu

18. decembrī izvēlējos produktu no viņu mājas lapas, saņēmu uz e-pastu rēķinu apmaksai, uzreiz arī veicu pārskaitījumu. Pēc info viņu mājas lapā, ja preci saņemu pati uz vietas, tad tā ir gatava saņemšanai 2-48h laikā. Tā kā nesaņēmu nekādu informāciju, zvanīju uz biroju, lai vienotos par saņemšanas laiku, bet man ļoti nelaipni atbildēja, ka prece būšot tikai 29./30. decembrī.

19. decembrī saņemu epastu ar sekojošu tekstu: "Labdien! sutisim jums naudu atpakal jo preces nav!" (bez paraksta, bez atvainošanās) tā kā "kārtīgam" šaraškina kantorim pienākas!

Ir jau 31. decembris un, protams, nauda man vēl nav atgriezta, kā arī nav atsūtīta atbilde uz manis 23. decembrī izsūtīto e-pasta atgādinājumu par naudas atgriešanu!

Vienvārdsakot, naudu jums nozags, preci neatdos un vēl viņiem vispār nav sajēgas par klientu servisu!

NEKAD MŪŽĀ NEPĒRCIET NEKO NO ŠIEM NELIEŠIEM! Neredzēt Jums vairs ne savu naudu, ne preci!

p.s. šodien ir 31. dec un viņu mājas lapā manis izvēlētais produkts joprojām ir "pieejams", turklāt ar norādi, ka noliktavā ir 10 gb. !!!

F