sia dogmar - apkalpošana

Pilnība atbilst šis i-neta veikals kategorijai-" Šaraškina kantora".
Tā darbinieki pat nezin, kas rakstīts viņu majas lapā par preču saņemšanas kārtību.Bet tur stāv rakstīts, ka iepriekšejā dienā pasūtītu preci var saņemt nākamajā dienā no plkst 12-18.
Izlasīju, pasūtīju, turklāt pasūtījumā norādīju, ka pati ieradīšos pakaļ nākamajā dienā ap 13.
Kad nākamajā dienā ierados manis norādītajā laikā, izrādījās, ka prece būs tikai pēc 14, jo kurjers ar visām iepriekšēja dienā pasūtītajām precēm tikai tad ierodoties.
Turklāt man esot bijis jāsagaida šis firmas darbinieka zvans, par to, ka varu braukt pakaļ.
Mājaslapā un automātiskajā atbildē, kuru saņēmu pēc preces pasūtīšanas par šādiem preču saņemšanas noteikumiem nebija rakstīts ne vārda.Lieki piebilst, ka man pat neatvainojas par sagādātajām neērtībām.Turklāt rēķinaties ar to, ka pasūtījuma piezīmēs rakstīto nelasa, jo krievu tautības puisis, kurš šos pasūtījumus apstrādā laikam nemāk lasīt latviski, un zvanot par to, ka nu beidzot varat braukt pakaļ pasūtītajai precei, jums to paziņos ļoti ātri un valodā, kura vairāk atgādina ieniršanas dziļuma paziņošanu, jo saprast teikto varēju tikai tāpēc, ka zināju kas un par kādu tēmu man zvana.
SIA DOGMAR darbiniekiem:
Ja esat tik nabadzīga firma un nevarat atļauties zvanīt, tad vismaz rakstiet e-pastus.Gan par to, ka lai preci saņemtu ir jāgaida zvans, gan par to, ka preci beidzot var saņemt.Turklāt uz zvaniem viss notika 20 gadsimtā..tagad ir jau 21 gadsimts, ja neesat pamanījuši, un 70% LV iedzīvotaju ir e-pasti.

E

E Evai 16.10.2011

Ja šaraškini, tātad urlas!

D Daturs 12.12.2012

Tautība nav pie vainas, būtu priecājājusies ka jaunekli runā ar tevi latviski. Ja kaut ko pasūti un nevari sagaidīt kad tev pazzvanīs, tad pati interneta veikala darba laikā pazvani un painteresējies.