www.sudzibas.lv SIA CONCEPT AUTO neatdekvatas cenas un attieksme

SIA CONCEPT AUTO - neatdekvatas cenas un attieksme

Pieredze šaja ja tā varētu saukt ''autoservisā''Sakara ar steidzami nepieciešamu ellas un filtra,un degvielas filtra mainu nolemu iebraukt sai iestade. Prasu pa cik nomainisi, atbide seko ar ellu un filtriem viss kopa 40 eur. Saku ka man viss ir pasam,tikai nomainit vajag,respektivi cik par darbu.Atbilde samera stostiga un nesaprotama- ja janem panna nost tad 15eur ja ne tad 10. (manas domas- kads sakars vispar ar pannam, vai tad gruti 3min noņemt to pannu un 1min pielikt atpakaļ). Pēc darba pabeigšanas ziņo ka jamaksa 30 eur. PAR KO???!!!!atbilde- ka par ellas filtra un ellas nomainu 10 lidz 15 eur + degvielas filtrs 15eurnosplavos, nosviedu 30eur, un zinu ka labak pagaidit vienu dienu un nomanit servisa kuru zinu un ka nepaprasīs kosmisku ciparu.P.s.- vel pietam mainot ellu viniem nav pat sū*a trektera ar ko ieliet, nolej visu motoru, brinums ka saslaucija.Neviena servisa nesmu par tada veida apkopem atdevis vairak par 20eur.Netālu no šīs iestades, uz ALFAS pusi kadi 200 vai 300 metri ir autodalu veikals un aizmugure ir civilizēts serviss ar vairakiem boksiem un normalu attieksmi- tur nomainiju visu par 12 eur!!!!!!!!

D

I inata 02.11.2014

Ko tad uzreiz nebrauci uz servisu kur viss zināms? Ko tad brauci uz šo servisu???
Tādu sviestu dzirdu pirmo reizi...
Ir bijusi darīšana ar šo servisu, un neko sliktu nevaru teikt.
Un galu galā ja jau Tev pašam viss bija, tad pats varēji arī tādu nieku izdarīt. Ko tad Tu domāji, ka šajos laikos visu par velti vai kapeikām kāds darīs?!

A Andris 17.01.2015

Noņemt pannu un pielikt pannu - arī ir darbs. Ko darīt meistaram, ja vēl sūdā esi iebraucis?