SIA CONCEPT AUTO - Riepu maiņa

Gribēju pastāstīt par savu pieredzi šajā autoservisā.

Pirms doties nomainīt riepas precizēju pie meistara cik man tas izmaksās - riepu nomaiņa uz diskiem un balansēšana - 12 Ls (tas ir ok, +/- visur tā maksā);

Darbu veica pēc alkohola smakas nesošs meistars, un, kad darbs bija pabeigts, šis man paziņo, ka jāmaksā 20Ls, sniedzot pretī roku pēc naudas turpat uz ielas. Es atbildēju, lai par šādu summu man izsit čeku! Ja jau tik dārgi jāmaksā, lai maksā nodokļus...

Kā izrādījās vēlāk riepu nomaiņa uz vieglā metāla diskiem maksājot 18Ls (mājas lapā), bet par katru maisu 0,50 sant. (kas nekur nav minēts un citos servisos tie ir par velti)

Nolēmu šajā slidenajā servisā pakalpojumus vairs neizmantot, jo liekās, ka viņi pievilina klientus nosaucot lētāku cenu, bet tad, kad darbs ir padarīts, pieprasa lielāku.

O

Dannii Disaster 01.05.2013

Es zinu sho servisu. Dziivoju netaalu. Tur straadaa divi dzheki -- varbuut braalji. Vinjiem tagad ir veel 2 filiaales - Juglaa un kaut kur Paardaugavaa (iisti neatceros). Kuraa biji Tu?

Tas, kursh atrodas manaa rajonaa, it kaa bija O.K. (kvalitaates zinjaa). Esmu tur divas reizes bijusi... paaris gadus atpakalj. Bet jaasaka, ka tieshaam NENORMAALI daargi. Es savu pirmo mashiinu tur biju aizvedusi ellju un zobsiksnu mainiit, un tad veel remonteet rokas bremzi. Peec tam izraadiijaas, ka servisaa, kas atrodas nedaudz taalaak, buutu bijis gandriiz 50% leetaak!

Par kvalitaati suudziibu nav, bet "Concept Auto" cenas tik tieshaam nav adekvaatas - tam es piekriitu.

Ja 12Ls buutu vieglmetaala diskiem - tad tas buutu normaali, bet ja parastiem - daudzos servisos ir 10Ls.

Man ir R16 (lietie); nomainiija par 10Ls, jo man, kaa pastaaviigam klientam, manaa servisaa ir atlaide. Bez atlaides buutu 13Ls (bet ne jau 18!!!). Maisus dod par briivu, bet es savas ziemas riepas atstaaju servisaa - lai glabaajas tur liidz naakamai sezonai.

O Oriental 01.05.2013

Es biju servisā pie Botāniskā dārza. Izrādījās, ka tas serviss pieder vienam jaunam čalītim, kurš caur mana puiša čomiem zināms. Uzzināju, ka viņi visādas cūcības dara. Piemēram atbrauc klients nomainīt filtrus un eļļu un šie nomaina filtrus un eļļu nenomaina-atstāj sev. Esot baigais uzmetēju kantoris. Žēl gan, jo Rīga maza un sliktas atsauksmes ātri izplatās.

Z Zigis2 20.06.2013

Piekrītu. Arī manā gadījumā tur bija problēmas ar alkohola smaku, kā arī salabotās 2 lietas izrādījās sataisītas kā uz "puņķiem", nobruka atkal. Naudiņu neatgriež. Aizbraucu uz citu servisu, kur salika kopā.