www.sudzibas.lv SIA "Blands" Vistīrākās šausmas!

SIA "Blands" - Vistīrākās šausmas!

Vēlos ziņot! Nebrauciet, lūdzu no rīta ar 263. maršruta autobusu no Mežciema! Tās ir ŠAUSMAS! Oficiāli tajā ir tikai 14 sēdvietas, bet šorīt brauca 14 sēdētāji+16 stāvētāji! Vistīrākās šausmas! Protams, centrā ārā arī normāli nevar tikt, jo neviens negrib laist:( Gandrīz nokavēju autobusu tā dēļ!

L Lāsma 07.02.2007

Regulāri "izkrīt" 218. maršruta mikroautobusa reiss, kurš no galapunkta Bergos iznāk plkst. 07.00!!! Dažreiz nav arī nākamā. Vai tas ir normāli? Kā lai tiek uz darbu, ja līdz sl-cai "Gaiļezers" var tikt tikai tā...

L Liana 13.02.2008

Šoreiz esmu nikna un sāpināta... Šorīt braucu 204.mikriņā no pļavniekiem uz mežciemu un iekāpjot transportā šoferim devu monētas - 20; 10; 2; 2; 2; 2; 1; 1 (citas naudas man nebija, tas bija, ko sagrabināju savā makā) - taa, ka kopaa sanāk 40 santīmi, vajadzīgā summa. Šoferis paņem un saka - "Vēl sīkāk nevarēji iedot..." Es viņam saku pretī: "Tā taču arī ir nauda..." uz ko man atbildēja, ka es tērējot viņa laiku utt...

Ziniet, teikšu tagad tā - kas man par daļu, ka viņš kavē un nav izbraucis laikā vai kā tml...galu galā ja tas ir tik grūti - skaitīt naudu, tad varbūt mikriņos arī vajadzētu konduktorus...? Vai arī, tad, lai pieliek šiltīti - sīceni nepieņemam...!

P.S saruna ar šoferi notika krieviski...

G gatis 14.02.2008

Tie visi mikriņu vadītāji ir lopi nerunā ne latviski ne normāli brauc.

T Tar 14.02.2008

C-c-c-c bednjaaaaazhki, kakaaaaja trageeedija. Ja prjam RIDAJU =))). Mame pozhaluitesj. Eto normaljnaja zhiznj dlja goroda gde nedorazvita transportnaja infrastruktura i gde vmesto planiruemih 400000 zhitelej zhivet 1 000 000.

V Vadim 14.02.2008

Что значит "не ездийте" ? Лучше на двух транспортах что-ли добираться может ? =))) А если это единственный маршрут удобный ? Я на 263 каждое утро на ворк еду (в промежутке с 8 до 9 утра где-то), и вечером обратно, и всё устраивает. Как можно ехать с межциемса (это ж её конечная), и сидячее место не забить, если ко мне (пурчик-плявниеки) она подъезжает, заполненная на 2/3 ? Так что нормально всё. Во сколько вы едете то ?

I inese 14.02.2008

Par to 218.mikrinju piekriitu, aapaac jau turpinaas vairaakus gadus, nau shoferu un uz liinijas meedz buut reizeem pat tikai viena mashiina!!! tapeec vinsh nebrauc peec saraksta ja taads vispaar ir!!!! un ne tikai 263.mikrinjaa bet arii 218. kaadreiz 14 cilveeku vietaa patiesiibaa var iespiest pat 40!!! esmu braukusi ar gjiimi iespiestu stiklaa tik tapee, ka shoferis visur apstaajaas un savajadzeejaas naudu!!!es dziivoju bergjos, suunu ciemaa, un nju jau uz 218.mikrinju neceru, meeginu kulties ar autobussu, jo no mikrinja jeegas nau, un ja ir tad tur brauc debiili shoferi, kaa piemeeram vakar, ar savu skalji uzlikto krievu plus latvju shlaageru nemaz nejutaas trauceets un klusaak negrieza!!! un salonaa piipeeja, taa kaa atveertais logs jau taa aukstajaa salonaa radiija efektu it kaa brauktu bez jumta!!!

Ārprāc! Man ir 15 gadi un es katru rītu braucu no purvciema - centram AR 263 MARšRUTNIEKU(centrā man ir vsk). PIRMKAART:viņš ir totāli pilns. OTRKAART:man nekad nedod biļeti jo līdz 18 gadiem itkā nedod -tā saka šoferi!! (bet vai tad ir tāds likums ka pers. kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu-tiem biļete nepienākas??!!) un TRESHKAART:šoferi pīpē cigaretes vienu pēc otras!!-vienmēr sāp galva!!, (izvemties jau gribās). TAGAD BRAUCU ar 270 maršrutnieku (tur ir ļoti labi šoferi - VARU UZSLAVEET!!)

T Tanis 23.09.2008

Vienu vakaru ap pulskstens 22.00 brucu ar 203 mikriņu no Juglas uz Pļavniekiem vadītājs bija alkohola reibumā, kas bija labi saredzams un saklausāms.Vadītājs bija krievu tautības .Paldies dievam mājās nokļuvām sveiki un veseli.

S Staņislavs 15.09.2009

Pilnīgi piekrītu ar šausmam par šo kompaniju. Man jau ne vienu reizi 263. maršutnieks brauc garam!!! Jo vienkārši ir pildīts ar cilvēkiem un nav vietas ... VAI TAS IR NORMĀLI ?! Priekš kam vispār transports ir domāts!? Es pieprasu, lai 263. mikriņš brauktu biežāk un laikā.

Вадим, до вас она доезжает раньше, чем до меня, я живу рядом с перекрёстком улицы Nīcgales и Sesku, и уже который раз я вытягивая руку маршрутке, надеясь, что наконец сяду и поеду в университет, чтобы на опоздать на лекцию, она проезжает мимо и в результате я не попадаю на первые лекции уже сколько раз... это всё в основном в районе 8-9 утра.

R Rita 06.12.2009

sestdienās no rītiem baraukāju no Juglas ar 204. m. tur ir galapunkts un katru reizi iekāpjot maršrutniekā sēz šoveris un bezkaunīgi pīpē salonā. Vai tiešam ir grūti iziet ārā? Tā visatļautība un bezkaunība vienkārši fascinē!

S slon 30.12.2009

Очень хочеться пожелать успехов и процветания фирме "Бландцц". Особенно водителю, который совершал предновогодний (30, 12) рейс 204 маршрута Центр - Югла (в районе 18-00). Так вот, большая просьба начальству принять меры по отношению к водителю, ехавшему по "2 маршруту после "Елгавы"". Уберите его. Иначе его уберу Я. Выкину из-за штурвала и набъю е""№альник.
Ваш постоянный клиент(поневоле).

I Irina 13.01.2010

В маршрутном такси 263 всегда в часы пик переполнено. В 18.00
возвращаясь из центра, задыхалась от количества людей, выхлопов в салон для экономии бензина (т.е. с закрытыми окнами) и трудностями дышать. Воспоминания об этой поездке
сохранились.
12.01.10. в 13.20. подошла к маршрутке 263 в центре у Центрального вокзала и попросила шофера Янсона огкрыть переднюю дверь, где имеется 3 места (одно для шофера и два для
пассажиров). Шофер сообщил, что пока он на этих двух сиденьях
будет пересчитывать деньги и разбросал мелочь по двум местам.
Когда сосчитает то откроет. 10 минут я спокойно ждала окончания
процесса, хотя подсчеты выручки они проводят в конце маршрута.
Янсон пересчитал все и принялся вынимать из всех ячеек все что
было. Вновь все пересчитал. Уточнила у шофера Янсона время отправления маршрутки. В 13.30.- последовал ответ. "Так уже есть
на часах", - посмотрев на вокзальные часы, сказала я. Янсон завел
мотор, но пропускать меня на сиденье впереди так и не собирался.
"Так Вы разве не откроете дверь?"-спросила я в изумлении.
Абсолютно точно знаю, что это места для пассажиров."Только когда
все остальные займут - тогда", - последовал ответ. Янсону необходим вероятно афроамериканец с опохалом из перьев павлина для комфортности собственного проезда на трех передних
местах. Я была убеждена, что после пересчета выручка он дверь
откроет и стояла у дверей, дабы пересесть вперед. В это время в
маршрутку входил молодой парень, и, взгянув на внутреннюю
агрессию шофера, злобно, со всей силы хлопнул по моим пальцам
дверью. Кровь хлынула потоком. Я обратилась к водителю нет ли
у негo аптечки. Аптечку он обязан иметь, но не имеет. Пассажиры
дали мне салфетку. Окровавленные 45 сантим я отдала шоферу.
Янсон высадил меня у поликлинники, где пришлось долго ходить
по кабинетам и платить. В SIA "BLANDS" диспетчер выслушала и
советовала позвонить директору 13.01.10. после 12.00. Директора
в указанное время на месте нет. "У нас идет проверка", - был ответ.
Так ли это - не знаю. Убеждена, что SIA "BLANDS" оплатит мне лечение.

т Тибра 14.01.2010

Я один всегда довольный этой маршруткой и до меня ешё никто никогда не докапывался? Меня всегда возят и я могу и постоять. А если водитель наглый то просто беру и звоню из маршрутки в офис и говорю по делу. Никогда серьёзных проблем небыло, езжу на маршрутках уже как минимум лет 7, и всегда доволен. Особенно ценой и скоростью (ура 90 км по городу!)

А то что вам там не нравится это вы знайте свои права и обязаности ;)

Желаю фирме только процветания.

I Irina 15.01.2010

Желаю фирме своевременно возмещать причиненный ущерб.

T Tatjana 04.02.2010

Вчера села в центре на 263 маршрутку и хотела доехать до конечной остановки. Водитель остановился около станции Золитуде, высадил всех пассажиров, заявив что дальше не поедет! На вопрос- Почему вы не предупредили? Мне ответили - А вы не спрашивали! Мне пришлось идти пешком до конечной по нерасчищенной дороге в метель, т.к. другой транспорт там не идёт! И водители всегда наглые и курят во время езды.

V Viktorija 22.05.2010

Творится како-йто без предел вообще, на 204 маршруте микрика.
водители грубые, не культурные!
а расписание у них вообще не понятное, особенно вечером с 19.30 с Юглы, маршрутки просто не дождаться, вон вчера отстояла прождала 35 минут на остановки пока она придёт, когда в это время должно было пройти минимум 2 маршрутки.Причём одна маршрутка должна была подъехать к нам, но развернулась на расстоянии и уехала, вот как добраться после работы до дома если живу в плявниеках?! кругами?!
Очень жаль что пока нет другого маршрута!

E Eva 18.09.2010

Esmu ļoti neapmierināta ar 263 mikroautobusu šoferiem! Šodien atkal šoferis salonā smēķēja, un tas notiek katru dienu, kad 263 mikroautobusā šoferi smēķē! Tikpat labi arī pasažieri var sākt smēķēt! Tagad rudenī vismaz logu viņi atver, ziemā pat to neizdarīja! Turklāt pat pēc negadījuma ar to sievieti kura izkrita no mikriņa, mikrautobuss vienalga ir piebāzts ar kājās stāvētājiem un šoferis vienalga stājas pie cilvēkiem, lai gan mikroautobuss ir tik ļoti pārbāzts!! Es labāk braucu ar diviem transportiem tagad nekā ar 263 mikroautobusu!

O Osobaja 29.09.2010

Kārtējo reizi izceļas 263 mikroautobusa šoferis tieši šonedēļ.Cik sapratu viņiem maiņas mainās piektdienās.Šo pirmdien šoferis izlec Lāčplēša ielas krustojumā no mikriņa, pieskrien pie blakus joslā esošās vieglās automašīnas šofera ar koka āmuri rokā un vicinās, ka sasitīšot tam spoguli, lamājās pieminot visu vārdu krājumu par "māti" krievu valodā. Šodien tam pašam šoferim nepatika, ka iedodu 1, -Ls ilgi skatās, ka tagad viņam ir jāizdod, sīknauda nepatīk, sanāk, ka arī 1, -Ls nepatīk!Izrādot savu nepatiku, šoferis veica speciāli strauju manevru, lai es sasistos pret stangu dodoties uz sēdvietu.Pa ceļam šoferis tik aizrautīgi sarunājas ar sev blakus sēdošajiem"blata pasažieriem", ka nemaz nedzird pasažieres savlaicīgi pateiktu lūgumu apstāties pieturā pirms pagrieziena uz Sesku ielu.Tikai tad, kad puse pasažietu saļi saka, lai apstājas, tad apstājas un izlaiž kur pagadās!Pa brīvajām dienām "ērglis" varētu apmeklēt kādu psihologa kursu, SPA relaksāciju, nevis basīties, ka no algas novilkti 100, -Ls par kājās sta'vošo pasažieru pārvadāšanu!

G Ginenieks 09.02.2011

es ar saskaaros 08.02.2011g.ar agresiivu sofera vadiitaaju, kas vadiija 263 mikroautobusu, kas ceela roku tam apstaajaas un ne pieturvietaas, kaa peec riigas domes noteikuniem pienemts likums, ka driikst tikai pieturvietaas, bet apstaajaas, kur ceela roku, bet tai pat laikaa, ka pati luudzu palaist mani matiisa valmieras sturii aaraa, tad spiitiigi brauca uz prieksu vismaz 100 metri ja ne vairaak un tad ar apstaajaas jo ceela roku, tad izkaapu, ja nebuutu pasazieris paceelis roku, tad mani aizvestu laikam lidz stacijai, slikti, ka taadus stuureet soferus laiz

Z Zinaida 09.02.2011

V sleduju64ii raz protjani hui, lu46e vidno budet!