www.sudzibas.lv SIA "Blands" Vistīrākās šausmas!

SIA "Blands" - Vistīrākās šausmas!

Vēlos ziņot! Nebrauciet, lūdzu no rīta ar 263. maršruta autobusu no Mežciema! Tās ir ŠAUSMAS! Oficiāli tajā ir tikai 14 sēdvietas, bet šorīt brauca 14 sēdētāji+16 stāvētāji! Vistīrākās šausmas! Protams, centrā ārā arī normāli nevar tikt, jo neviens negrib laist:( Gandrīz nokavēju autobusu tā dēļ!

J Jānis 12.05.2011

Nereti 263. maršruta mikroautobusu vadītāji izmaina maršrutu līdz nepazīšanai, ka pēc iekāpšanas pat jāsāk domāt, vai esmu pareizajā transportā. Pēc šorīt redzētā vairs nebrīnos, kāpēc Melnsila ielas pieturā citus rītus var gaidīt un nesagaidīt 263. mikroautobusu pat 40 minūtes. Šoferis vienkārši izdomā apbraukt sastrēgumu pa citām ielām, izlaižot kādas 2-3 pieturas. Ja jāpaspēj uz darbu, tas nav mazsvarīgi.

S sievietex 18.06.2012

Ar to SIA BLANDS 263. maršrutu nav labi. Svētien no rīta patrāpījās kaut kāds pretīgs, izvirtis un slimīgs šoferis. Labi, ka busā nebiju viena, citādi nāktos saukt palīgā pliciju. Preteklis tāds.

J JK16 29.06.2012

Šodien 29.06.2012 braucu ar 204. maršrutnieku mašīnas numurs FH 930, uzvedās ļoti neadekvāti, pieturā pie Sahara kioska (tuvāk pie krustojuma) vēlējās iekāpt sieviete ar diviem bērniem, šoferis kā jau vienmēr nemana un sāk braukt, taču ārā esošais cilvēks uzsita pa busiņa aizmuguri, lai piestāj, šoferis uzdzirdot blīkšķi, piestāja, bet tai pašā mirklī sāka atkla braukt, kad sieviete, jau bija pietuvojusies pie maršrutnieka. Taču beigās esošie pasažieri viņam uzbļāva, ka lai piestāj jo ārā palika bērni, Kad sieviete iekāpot iekšā teica viņam, kāpēc viņš nevarēja apstāties uz ko šoferis atbildēja, ka tu man te nebļauj, nomierinies (bērnu klātbūtnē), sieviete jau sen bija nomierinājusies, taču šoferis vēl ilgi bubināja.
Vai tas vispār ir pieļaujams, ka pie stūres sēž šoferis, kurš vadā cilvēkus, un pret pasažieriem izturas, tā itkā mēs viņam traucētu strādāt, taču pēc loģikas tas ir viņa darbs. Ar tādu šoferi, kurš izskatās, ka ir izgājis no "KPZ", ir bīstami, braukt, ja man būtu iespēja nomainīt citu transportu, es noteikti to darītu pat bez pārdomām!!!Žēl, ka šādi cilvēki paliek nesodīti!!!

J JK16 29.06.2012

N nensi 29.04.2013

ВОДИТЕЛИ 204 МАРШРУТКИ ХАМЫ И ГРУБИЯНЫ, ПОДГОНЯЮТ СЧИТАТЬ ДЕНЬГИ, ОРУТ, ПСИХУЮТ, ШВЫРЯЮТ МУСОРОМ В ПАССАЖИРОВ ( И В ТАКОМ СОСТОЯНИИ ВОДЯТ МАРШРУТНОЕ ТАКСИ!!!)
ПРОШУ ПРИНЯТЬ МЕРЫ О ВНУТРЕННЕМ СОСТОЯНИИ САЛОНОВ, ВСЕ ПОДОКОННИКИ У ОКОН И ДАЖЕ КРЫША В ЧЕРНОЙ САЖЕ, КОГДА ПОСЛЕДНИЙ РАЗ ТАМ БЫЛА САНИТАРНАЯ УБОРКА???
ДАЖЕ НА УЛИЦЕ ЧИЩЕ, ЧЕМ В САЛОНАХ ЭТИХ МАРШРУТОК!!!

N nensi 29.04.2013

ДАЖЕ НА УЛИЦЕ ЧИЩЕ, ЧЕМ В САЛОНАХ ЭТИХ МАРШРУТОК!!!