Sia Auto Majors - Krapnieki

Vissliktaka mazgatuve riga apzog klientus cenas nenormali dargas un ar cenam krapj uz cenrada rakstits salons 8Ls man izraksta 15LS mazgasana 6 Ls man izraksta 6, 50 Krapnieki saka ka netirs salons esot un samaksajot par pilnu auto tirisanu 23 Ls un neiztira ka nakas ja viniem pasaka seit neesi iztirijis vins atbild piemaksa man vel tad iztirisu. Man nozaga telefonu un pateica ka neesot zagusi bet sieva piezvanija un mans telefons bija automazgataja kabata kopa ar manu naudas maku kuru es pat nemaniju...KVALITATE LOTI SLIKTA NEBRAUCIET TUR LOTI MANAS AR CENAM un apkalposana vispar nekada kafeinica 0, 80sant Maximas veca kafija pasedet nau kur netiri plastmasa kresli dzelzs sarusejusi galdi un piedzerusies automazgataji... Loti loti loti slikta apkalposanas vieta
ES IETEIKTU AUTOMAZGATUVI SIA AIVIS TRANS PIE DEGLAVAS TILTA PERNAVAS IELA 66...Tur pilna tiesam kvalitativa mazgasana ar labu vasku un salona tirisanu ar stikliem no iekspuses 14LS bet tur tiesam nomazga IDEALI nekur ta nemazga...Un stradnieki kam ir pieredze darba apmeram 3-5 gadus. Pie viniem ir loti patikami un tur vienmer laipni gaiditi

A Ainārs 24.12.2008

Liekas, ka Andrejs taisa reklāmu savai automazgātuvei un nomelno konkurentus!!!

5 5LVL 16.09.2011

Man negribēja čeku izsist par mazgāšanu... kamēr neprasīju uzstājīgi, ka vajag grāmatvedībai. Latviski nerunāja vecis pie kases.
Kafejnīca nekāda...
mazgāja OK.

J janis 14.11.2011

nopirku deal.delfi.lv kuponu pa 3, 60ls, rakstits bija 50%, rezultata bez kupona visa mazgasana maksa 4ls, .

E edgars 21.11.2011

Andrejam un Jānim piekrītu!
Nevienam, nekad, nekādā gadījumā neiesaku braukt uz to automazgātuvi. Man ar bija kopons un šorīt nolēmu uzfrišināt savu auto. Sākums jau tāds interesants... apjautājoties kāda kārtība, onka man "sidji i zhdji". Pasēdēju autinjaa. Tad aicina iebraukt. Rādu, ka man kupons un shamais kautko sāk murmulēt, ka viņam tēja garšojot un, lai eju augšā uz kasi apzīmogot kuponu. Tā arī izdaru un buros pa savu plānotāju kafejnīcā. Ienāk kautkādi čalīšu anketēt un recepcionists šamiem uzbļāva tā kā trakam kaiminju suņiem, ka negrib viņš 1-2 min atvēlēt. Nav jau mana daļa un moš tie jau 20tie tajā rītā, bet nu skarbi bija.
Tad sekoja pats interesantākais ko arī gaidīju. Kaut kur no lejas uzbļauj, ka mans auto gatavs. Nāku lejā un tas tējas dzērājs demonstratīvi sliekšņus tīra. Nu neko, kāpju mašīnā un šamais jautā kur tad tā tēja? Saku, ka šoreizīt gan nebūs uz ko tas tīrā latviešu valodā " togda bolse nejed suda." Pasmaidīju un aizbraucu. Man tagad pat pa matīseni būs pretīgi braukt :( :(

A ako 26.01.2012

Es arī "iekritu". Nopirku mazgāšanas kuponu - norādīts darba laiks līdz 20.00 - biju pie aizvērtām durvīm plkst. 18.50 - viss ciet, aizvērts.