www.sudzibas.lv SIA "ANDRĒNI K" Kvaliutāte neatbilst peiprasītai cenai

SIA "ANDRĒNI K" - Kvaliutāte neatbilst peiprasītai cenai

Labdien!
Internetā mājas lapā http://www.atlaizuklubs.lv bija piedāvājums „ Šokolādes masāža, romantikas vakariņas, pirts un nakšņošana 2 personām viesu namā „Andrēni ” par 55% lētāk. Parastā cena bija 154.00Ls un ar atlaidi sanāca 70Ls. Takā nekur sliktu atsauces internetā neatradām, nolēmām divi pāri paņemt šo piedāvājumu, jo bija iespēja arī 2 pāriem šo vietu apmeklēt vienlaicīgi un kā mums teica neviena cita tur vairs nebūs.
Tas kopumā bija ievads, tad sāksies pats interesantākais, takā mēs un mūsu draugu pāris jau šādus piedāvājumus bijām izmantojuši, tas ir romantiskus vakarus, ar masāžām, vakariņām, brokastīm un pirti, tāpēc gaidījām ko līdzīgu par 154 Ls. Ieradāmies mēs tur ap 18:00, domājam vēl, ka nepaspēsim līdz galam visu izbaudīt. Saimniece bija diez ko nerunīga, ierādīja mums vietas un pirmais pārsteigums bija tas, ka masāža būšot rīta ap 11:00, ko, protams, mēs negaidījām, jo normālās vietas visa romantika tiek piedāvāta vakarā un norīta paēd brokastis un pamazām var taisīties mājup. Protams, iespējams pie šī daļēji bijām vainīgi mēs, bet vienīga vaina bija tas, kad zvanījām neuzjautājam kad ir masāža, jo augsta līmeņu iestādēs, protams, tām jābūt vakarā un vēl pietam, ja ir piedāvājums pavadīt romantisku vakaru nevis rītu.
Otrs pārsteigums ieejot katrs savā istabiņā durvis līdz galam nevar atvērt jo grīda ir piebriedusi vai durvis ieliktas šķībi, tāpēc vajadzēja uzmanīgi vērt durvis vaļā lai neieskrietu. Piemērām mūsu istabā griestu lampa, kura forma bija kā bļodiņa tikai apgriezta otrādāk bija netīra, tur tāda normāla čupiņa bija sakrājušās ar beigtām mušām, kas, protams, uzreiz liecināja par iestādes līmeni. Otrā istabā, kur gulēja mūsu draugu pāris nebija aizkari, tāpēc pārģērbties un aiziet gulēt tur bija neomulīgi, jo ļoti viegli bija redzams autoceļš un man liekas saimniece māja, pats interesantākais, ka viņiem bija durvis ar izeju uz balkona, kur pelnu trauks bija pilns ar izsmēķiem, bet mums tur neļāva pīpēt, kā izgājām uzpīpēt, tā uzreiz sekoja zvans no saimnieces, tā arī nepaskaidrojot kāpēc nedrīkst iziet uzpīpēt uz balkona. Ok tam mēs nebūtu lielu uzmanību pievērsuši, ja vakara gaitā mūs nepārsteigtu ar jaunām lietam. Un vēl mēs nebijām tikai 2 pāri šajā vieta, bija vēl viens svešs pāris, bet iebildumi mums nebija, jo viņi mums netraucēja, bet es tikai konstatēju faktu, ka tika solīts, ka būsim vienīgie apmeklētāji.
Trešais pārsteigums bija romantiskās vakariņas, pirmais prastas stikla glāzes, kur sula pielieta līdz pusei, apkalpoja mūs divas meitenes, kas bija iepriekš ieslēgušās mazā virtuvītē kur bija tikai viens cepam riņķis, kurš cik sapratu tāpat netika izmantots, jo viss ēdiens tika uzsildīts mikroviļņu krāsnī un tad pasniedza to mums. Vakariņas mēs novērtējam no 2-4 Ls apmērām 4 Ls tas man liekās bija daudz par daudz, jo par tādu summu var krogā labu ēdienu dabūt. Vakariņas bija apmērām tādas, kā tagad populāras ir kompleksās pusdienas, tikai zupas vieta mums bija saldējums. Atnesa mums vārītus kartupeļus, vienu gabaliņu gaļas un viena veida salātus, un saldajā mums bija vaniļa saldējums trīs bumbiņas ar šokolādes krēmu pārliets. Vakariņas garšoja ļoti vienkārši, tāpēc viss, protams, netika apēsts, bet netīros traukus meitenes teica, ka savāks rīta no rīta pirms brokastīm, tas nozīmē, ka tā smaka visu nakti būs telpā, tas ir izejot no istabas Tu atrodies uzreiz tajā telpā kur mēs ēdām. Strīdēties mēs negribējām, tāpēc tikai pabrīnījāmies par apkalpošanu un neko neteicām. Runājot par romantiskam vakariņām, augsta vai vidēja līmeņa iestādēs piedāvā arī kādu vīnu vai šampanieti glāzi, bet diemžēl šeit tā nedomā.
Ceturtais pārsteigums bija pirts, ar to, ka pirts ilga 2h . Pirts mums patika, pret to iebildumi nekādu nav, bet kur ir pirts slotas, mēs domājam, ka par to cenu kādu mēs maksājam tam vajadzēja būt. Tad zvanījām saimniece un viņa mums piedāvāja pirts slotu par 2 Ls, OK, nopērties gribējām paņēmām, pēc 15 min atnesa viens vīrietis, kas pie viņas laikam strādā un kurš pirti arī kurināja. Pārsteigums bija tas, ka uzreiz mums paprasīja samaksu par pirts slotu, es teicu varbūt var rīta samaksāt lai tagad neietu augšā pēc maka un maksātu, bet viņš atbildēja, ka saimniece teica, ka jāsamaksā tagad, kas atkal mūs šokēja par attieksmi ar klientiem un iestādes līmeni. Labi aizgāju pēc maka samaksāju, izklaidējamies tālāk, paiet tās 2h atnāk tas pats vīrietis un saka, ka mūsu laiks ir iztecējis, pirts ir jāslēdz ciet! Es viņam saku varbūt var sarunā, ka Jūs vairs malku nemetiet un kad viņa palīks vēsāka mēs aiziesim paši projām, uz ko viņš atbildēja, ka saimniece teica, ka pirti ir jāslēdz ciet, kas atkal mūs šokēja par attieksmi un pretim nākšanu klientam. Tas nekas, ka mēs bijām 2 pāri, kuriem pēc tā kupona pienākas 2 h pirts katram pārim. Un vēl runājot par dvieļiem, bija tikai viens dvielis, ar kuru bija jāiet pirtī, tad norīta jāieiet dušā nomazgāties atkal jāslaukās ar to dvieli, vai tiešām jāekonomē uz dvieļiem?
Piektais pārsteigums ir atkal ar ēdināšanas lietu saistīts, tās ir brokastis, kur bija svaigi gurķīši, tomāti un desa šķēlēs sagriezta, bija šķēlē rupjmaize, bet diemžēl šajā iestādē sviesta nebija, atnesa mums 4 pankūkas katram ar ievārījumu, kuru varēja pats ielikt cik daudz gribēja, dažiem bija arī nedaudz piedegušās pankūkas, tad bija tēja 1L tējkannā, kur bija ūdens un Tettly tējas viens maisiņš. Un bija tieši tāda pati kanniņa ar kafiju, kafija bija normāla. Brokastu cena varētu būt apmērām 2-2, 5 Ls vērtībā.
Sestais pārsteigums bija pati masāžā, lieta tāda, ka viena masiere bija saslimusi un saimniece izrādās ir tā otrā masiere. Tad sanāk viena saimniece masēja mūs visus pa kārtai, tas ir 6 h būtu jāpaiet laiks lai izmasētu pēdējo cilvēku. Tas pielika pēdējo punktu šajā it kā romantiskajā braucienā. Īstenība masāžas ilgums ilga apmēram vienu stundu, pusotras stundas vieta. Kamēr vienu viņa kabinetā masēja, parējies sēdēja zem segas un sildījās, jo norīta viesu māja bija ļoti auksta. Bet ārā bija tikai 0 grādu, labi, ka nebija lielie mīnusi, iespējams būtu nosaluši norīta tur. Vēl pārsteidza saimnieces teiktais, kas atspoguļoja to, ka šī iestādē par klientu labsajūtu neuztraucās un domā tikai par savu izdevību. Saimniece pateica vienam no tiem, kuru masēja, ka no vienas puses labi un no otras puses slikti, ka otrā masiere neieradās, jo labi ir tas, ka nebūs viņai jāmaksā, slikti tas, ka būs vairāk darba viņai, bet viņa nepadomāja par to, ka mēs tas n-tas stundas vienkārši nīkstam un gaidām to masāžu un ka pēc masāžas uzreiz dodamies mājas, kas ļoti patīkami nav. Dēļ ilgas gaidīšanas viens pat attiecās no masāžās, jo jau bija plkst. ap 14 un bija jādodas mājās ar ļoti nepatīkamām sajūtām par šo viesu namu un pavadīto laiku viņā.
Secinājums „Andrēnu” viesu nams ir ļoti zema līmeņa iestāde. Bijām ļoti vīlušies par attieksmi un iestādi kopumā. Nekad uz šo vietu nebrauksim un es domāju, ka tādu cilvēku būs daudz, ja šāda veida līmenis tur turēsies.
Runājot par http://www.atlaizuklubs.lv, viņiem vajadzētu pārbaudīt šos pakalpojumus, ko piedāvā, lai nebūtu tik daudz vīlušos cilvēku, jo cilvēki, kuri nopirka to piedāvājumu es domāju būs vīlušies tāpat, kā mēs un viņu būs ap 80 cilvēku, jo tika pārdoti 40 kuponi. Un tā cena 154Ls par šo romantisko vakaru neatbilst kvalitātei un ļoti žēl, ka 100 km no Rīgas jābrauc un ir jāpiedzīvo tik sliktu attieksmi pret klientu.

K

D Daiga 23.01.2011

Tā vien šķiet, ka šo atsauksmi ir rakstījuši cilvēks ar īpašām vajadzībām. Vispirms - īpaši jānorāda, ka par pakalpjumu ir jāvienojas iepriekš - t.i. piesakot to, ir jāsarunā, kas būs un kā būs!!! Smēķēt? Tagad ĻOOOTI daudz iestādēs ar šo netikumu jābūt uzmanīgiem. Atļaušos pieminēt, ka it visur šinī viesu namā ir norādēm, ka smēķēt drīkst īpaši norādītās vietās. Par masāžas laiku iepriekš IR jāvienojas, nevis vēlāk jāčīkst, ka kaut kas ir ne tā, kā gaidīts. Iepriekš nesarunājāt? Kā saimnieks var zināt par jūsu īpašajām vajadzībām un nepieciešamībām?
Turklāt, jautājums, ja jūs neapmierināja pakalpojuma kvalitāte, tad kāpēc nerunājāt par to ar saimniekiem? Vismaz rakstā tas nav pieminēts. Esmu pārliecināta, ka saimnieki noteikti piedāvātu kādu citu pakalpojumu vai pat atgrieztu naudu. Pati esmu bijusi šinī viesu namā un, kad tehnisku iemeslu dēļ mazliet aizkavējās kāda pakalpojuma sniegšana, mums tā vietā tika piedāvāta iespēja pabraukāties ar kvadricikliem. Nu neticu, ka tagad kaut kas būtu mainījies!
"Takā nekur sliktu atsauces internetā neatradām" šis teikums jau vien norāda, ka cilvēks ir latvietīc - pelēkais, skaudīgais un kašķīgais, vispirms meklē iemeslu piekasīties un dara visu, lai atrastu kļūdas, neredz labo, pozitīvo. Tādus ieslodzīt krātiņā un neļaut vairoties.
Pareizrakstība puisim krietni klibo, kas norāda uz ne visai augstu inteliģenci.
Kā jau pieminēju iepriekš, esmu šī viesu nama klients, tāpēc, liekot roku uz sirds, varu vien novēlēt saimniekiem pozitīvus un dzīvi mīlošus klientus.

š Šarlote 09.02.2011

Vai tikai iepriekšējo rakstu nerakstija, asti starpkājām iespiedusī, saimniece :):):)

P Pēteris 13.02.2011

Mēs ar draudzeni iegādājāmies, tieši to pašu piedāvajumu! Apskatot šo mājaslapu mazliet sabijos:( Bet aizbraucām un nekas no tā par ko rakstīja Kaspars, mūs nepiemeklēja! Viss bija vis labākajā kartībā un nosalt tur arī nevarēja, jo kad mēs bijām, ārā bija kādi -18 un tur bija ļoti silts:) Tākā no mūsu puses varam apgalvot, ka tas 100% bija romantisks vakars:)
Vēlam veiksmi un daudz pozitīvu klientu viesu namam "Andrēni"

L Liene 02.05.2011

Ļoti, ļoti kolosāla un romantiska vietiņa - Andrēni! Jauka un mājīga atmosfēra! Ļoti atsaucīga un ļoti patīkama saimniece! Iesaku izmēģināt programmu "Sapnis mīlētājiem", ko izbaudījām kopā ar vīru. Esam ļoti gandarīti un pateicīgi par brīnišķīgu atpūtu! Bija tās naudiņas un tā attāluma vērts, patiešām! :)